PDA

צפה בגרסא המלאה : חייב עזרה אבל ממישהו מבין, (מפתח גוף,מאמן עם ניסיון)

אלירמבו
03-11-11, 01:50
יש לי קצת בעיית פרורציה בכתפיים, (עשיתי חיטוב ארוך והכתפיים נפגעו קצת לא משהו רציני) עכשיו התחלתי מסה והוספתי תרגילים לכתפייים, ונותן יותר דגש משאר הגוף, עכשיו השאלה שלי במה כדאי להשקיע/להוסיף, הרחקות למיניהם? או דחיקות?

Chest
03-11-11, 09:12
לא שאני מאמן עם נסיון, אבל זה שאלה דיי רטורית.
זה כמו שתשאל אני רוצה לשפר רגליים, מה עדיף לי סקוואט, או פשיטה ברך במכונה?
כמובן שלחיצות. ההרחקות האלה באות לתת דגש וגם בגלל זה מצבעים אותם בדרך כלל תרגיל שני-שלישי תלוי כמה תרגילים יש לך לכתפיים.

אלירמבו
03-11-11, 12:45
ברור לי שבשרירים אחרים כמו חזה-עדיף לחיצות, או גב עדיף מתח או פולי, מאשר פול אובר, או כמו שאמרת ברגליים, זה אם הייתי שואל זה רטורי, אבל בכתפיים שמעתי אחרת, ואני רוצה לדעת בבירור.....

nadavmoore
03-11-11, 12:51
ממי שמעת אחרת?

אלירמבו
03-11-11, 12:58
ממי שמעת אחרת?

מאיזה מדריך (עם הרבה ניסיון) שראה אותי, אמר לי יש לך אחלה גוף אחלה פרופורציות, רק חסר לך טיפה כתפיים, תן עוד איזה תרגיל שתיים של הרחקות, ואמרתי בדיוק כמוכם-מה לא עדיף להוסיף תרגיל לחיצה? והוא אמר שכדי להתמקד בכתף אמצעית-צריך הרחקות.....

nadavmoore
03-11-11, 14:11
איך החלטת שיש לו הרבה נסיון? כי הוא מבוגר? או כי הוא בילדר?

לדעתי הוא אמר לך הרחקת כתפים כי זה תרגיל פשוט שלא מערב עוד מפרק ככה שאתה עובד רק על המיד דלטוייד ולא מערב שם את הטרייספס והחזה כמו בלחיצה. בכל מקרה אני עדין בגישה שמשקלים גבוהים בתרגילים מורכבים גורמים לגוף להיראות בפרופורציה מספיק טובה אלא אם כן אתה בילדר

אלירמבו
03-11-11, 14:16
איך החלטת שיש לו הרבה נסיון? כי הוא מבוגר? או כי הוא בילדר?

לדעתי הוא אמר לך הרחקת כתפים כי זה תרגיל פשוט שלא מערב עוד מפרק ככה שאתה עובד רק על המיד דלטוייד ולא מערב שם את הטרייספס והחזה כמו בלחיצה. בכל מקרה אני עדין בגישה שמשקלים גבוהים בתרגילים מורכבים גורמים לגוף להיראות בפרופורציה מספיק טובה אלא אם כן אתה בילדר

קודם כל הוא בילדר, וגם הרבה שנים מדריך, דבר שני מה זה משנה אם אני בילדר או לא מבחינת התרגיל???

nadavmoore
03-11-11, 14:45
אם אתה לוקח ממתקים , זה כבר פעילות פיזיולוגית שונה של הגוף, הגוף מתאושש מהר יותר ואפשר להעמיס עליו יותר תרגילים.
אם היית בילדר (מוזרק) היית יכול לתת יותר נפח וגם יותר כוח וגם לבודד בתרגילים את הכתפיים וזה היה משפיע (כנראה) יותר ולא גורע כמו אצל אנשים אחרים