PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה חשובה!

yonatan8
05-11-11, 15:54
שלום!
אני לפני גיוס לצה"ל, אני מתגייס במרץ ותמיד התאמנתי ריצות שכיבות שמיכה וכו'. הגובה שלי הוא 173 ומשקל ממוצע 68 אני רוצה להתחיל להתאמן בחדר כושר ולעלות קצת את המשקל שלי עד הגיוס. רציתי להתחיל להשתמש בגיינר מסוג Macro-Pro של סיינטרקס
ורציתי לשאול אם זה בסדר לעשות אימוני כח ומשקולות וכו' בחדר כושר ואז לאכול את האבקה הזאת ולשלב את זה עם זה שאני עושה גם אימוני ריצה במהלך השבוע? או שזה לא הולך אימוני ריצה והעלייה במשקל?
תודה רבה לכל העונים!

itaymadddd
11-11-11, 14:25
קודם כל גיינר למה אתה צריך קשה לך לעלות במישקל גוף בלי אוכל? תאכל כמו בן אדם וכל חודש תבדוק אם עלית במישקל גוף אם לא תעלה בכמות ורק שאתה באמת ניתקע ואתה רואה שאתה לא יכל לאכל יותר תיקח גינר.בנתיים אפשרי חלבון.

דבר שני אירובי אתה יכל לעשות במזמן עליה במשקל גוף אבל אם תעשה יותר מדי אז אתה עלול לשרוף יותר קלוריות מאשר הכנסת .אני ממליץ לעשות בין 20 -15 דקות אירובי .אם את רואה שאתה לא מצליח לעלות או שתוריד באירובי או שתעלה בכמות האוכל.

אמרון
11-11-11, 14:28
שלום!
אני לפני גיוס לצה"ל, אני מתגייס במרץ ותמיד התאמנתי ריצות שכיבות שמיכה וכו'. הגובה שלי הוא 173 ומשקל ממוצע 68 אני רוצה להתחיל להתאמן בחדר כושר ולעלות קצת את המשקל שלי עד הגיוס. רציתי להתחיל להשתמש בגיינר מסוג macro-pro של סיינטרקס
ורציתי לשאול אם זה בסדר לעשות אימוני כח ומשקולות וכו' בחדר כושר ואז לאכול את האבקה הזאת ולשלב את זה עם זה שאני עושה גם אימוני ריצה במהלך השבוע? או שזה לא הולך אימוני ריצה והעלייה במשקל?
תודה רבה לכל העונים!

הכי טוב שתיקח את הפרפקט 3000 ותשלב כמה שיותר ארוחות ביום , לפי מה שאתה יכול