PDA

צפה בגרסא המלאה : השמפניה של הטבע: יובל יהב ניצח בתחרות "הגוף הטבעי" באוסטרליה

zivgin
10-11-11, 09:44
כתבה חדשה של ניגרי, על יובל יהב, מתחרה ישראלי טבעי באוסטרליה.
http://www.israelbody.org/_uploads/extraimg/3(42).jpg
תהנו, תודה ניגרי!

השמפניה של הטבע: יובל יהב ניצח בתחרות "הגוף הטבעי" באוסטרליה (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=2064&CategoryID=387)

Vodex
10-11-11, 22:01
כל הכבוד והכל , אבל אתם עושים מעצמכם צחוק שאתם רושמים שהוא טבעי , עם ג'ינו כזה בחזה ימין שלו , (שמואל שלנו) אי אפשר להיות טבעי בחיים זה מעודף טסט'

Homie
11-11-11, 10:33
vodex like to ur comment.. its true..

ניגרי ענק
11-11-11, 11:14
האמת היא שאין לי תשובה של מאה אחוז לשאלה הזאת, כי בתכ'לס זה רק הוא יודע אם כן או לא.
האם הוא נראה כמו אחד שעושה חומרים? הוא כן.
האם זה בלתי אפשרי להביא את עצמך לשייפ כזה בלי חומרים? זה לא.
זה מאוד מאוד נדיר, אבל זה ניתן.
בכל זאת, יש בדיקות שעושים, צריך להבין שמי שנתפס גמר את הקריירה בקטגוריה הזאת, האם שווה לקחת סיכון?
ושוב, אני לא בוחן לב וכליות, הבאתי דברים בשם אומרם.

LiLSauce
11-11-11, 12:36
ידוע שהוא בעבר השתמש..
השאלה כמה זמן לפני התחרות הוא התנקה בשביל הבדיקות..
וכמה הבדיקות האלה אמינות ולא עושים בדיקות רנדומליות...

zivgin
11-11-11, 17:22
צריך להיות נקי 4 שנים כדי להשתתף אם אני לא טועה.

כמה זמן תכלס צריך להפסיק כדי שזה לא יהיה בגוף שלך ויזוהה בבדיקות?
לא יודע להגיד, מעולם לא ניסיתי.

DaSpider
11-11-11, 21:43
בתקופה שהוא היה חי ומתחרה בארץ הוא היה אחד החברה' הפחות מרשימים מבחינת מסה וכח, אז לא יודע אם בצורה טבעית משהו יכל פתאום להשתנות מהקצה אל הקצה

ניגרי ענק
11-11-11, 22:30
אין לי מושג כמה זמן צריך להיות נקי כדי לעבור בדיקה, ואין לי מושג אמיתי האם, מה, כמה, למה - או מתי הוא לקח, אם בכלל.
אני מניח שהתחרויות האלה, תמיד יהיו סביבן סימני שאלה, כי אתם רואים רמה טובה מאוד, יש הבדל אדיר לעומת תחרויות בילדינג פתוחות, ועדיין: להרבה אנשים קשה להאמין, ולמען האמת גם לי - שהח'ברה האלה עשו מה שעשו על סמך שימוש בקריאטין, עם כל הכבוד.
מצד שני, אף אחד שם לא באמת מפוצץ בכימיה, כי כאשר אתה צריך לחשב איך עוברים בדיקה אתה לא באמת יכול להתכונן עם חומרים כמו שצריך לעשות.
גם אם כמה מהם גונבים סייקל מחוץ לעונה, בסופו של דבר יש להם פחות כלים לעומת מתחרים שמשוחררים מכל השיקולים האלה.

DaSpider
12-11-11, 02:12
בתאכלס אבל, מבחינת מסה רואים הבדל מסוים בין הרמה של יובל לבין הרמה של מנצח בתחרות רגילה שבה המנצח עושה שימוש בכל חומר אפשרי. אם כי בקטע של החיטוב גם יובל אמר וגם תמיד ראו את זה שהוא בחור חטוב באופן קבוע.

ניגרי ענק
12-11-11, 11:49
אני עומד להפתיע אתכם!
יובל, שעוקב כמובן אחרי הפורום בכלל והפוסט בפרט, שלח לי הבוקרהודעה אישית שבא חשף בגילוי לב כמה דברים, והוא ביקש שאני אפרסם פה את הדברים.
אני מביא אותם כלשונם, בקופי פייסט - לשיפוטכם:

אז ככה כן זה נכון הייתי על קצת חומרים כשהייתי בן 21 ובאחת הפעמים קצת פישלתי ובגלל זה יצא לי הגיינו הזה בחזה פשוט אף פעם לא חשבתי לטפל בזה אז הוא פשוט נשאר שם זה בעייה כאן כי ניתוח כזה עולה המון כסף , אבל חוץ מזה לא נגעתי בכלום אבל ממש כלום במשך לפחות שש שנים אני יודע שכל הדוקטורים האלא בפורום אומרים אין מצב אין מצב אבל בשביל זה עושים את הבדיקות בתחרויות האלא ויש חוקים לגבי כמה זמן אתה נקי הם פשוט רוצים לתת הזדמנות לכולם להכנס אפילו אם בעבר כן עשית קצת הם עדיין רוצים לתת לך סיכוי לנסות, אני יודע שכולם אומרים שזה לא יכול להיות ותאמין לי אני מכיר פה שניים לפחות שהתחרו איתי ואני יודע מי הדילרים שלהם ושהם לוקחים אז תראה זה לא קל אבל תמיד אפשר לרמות את המערכת בדברים האלא זאת הסיבה שהם עושים בדיקת פוליגרף , אז כן אם אתה רוצה אתה יכול לכתוב את מה שאמרתי כאן בפורום אני באמת לא מנסה לבוא כאן בקטע של לעבוד על אנשים ולספר שקרים אבל כן חלק מהם צודקים זה באמת מאוד קשה לבדוק אם מישהו על חומרים אם הוא יודע בדיוק מתי איך כמה ולמה לקחת אבל אין מה לעשות והדרך היחידה היא רק לתת הכל ולהמשיך להתאמן . תודה מקווה שעזרתי

הערה שלי: התגובה של יובל מעידה על העלייה הניכרת ברמה ובאיכות של הפורום הזה, כי בעבר פוסט כזה היה הופך מייד לפח זבל של השמצות וכל מיני צצ ו חחח. עכשיו התפתח דיון אינטילגנטי ולגיטימי, וזה מעולה. גם אנשים שחושבים שהבחור מחרטט כתבו את זה בצורה מכובדת. מה יצא? שהספורטאי ענה לכם, וגם כן בכבוד. תמשיכו ככה.

אמרון
12-11-11, 15:39
כתבה מעולה!

AkaBulBul
12-11-11, 16:15
יובל הזה תותח,על חומרים או לא.ונעים לשמוע שהוא עוקב אחרי הפורום אולי אם בא לו
שירשם ואולי לפעמים יגיב ויעזור למשתמשים חח.

hypertrophy
12-11-11, 17:15
אביב...זה צצצ ון-קקקקק לא חחח
אין לי מה להגיב בנושא...אחלה הישג...

ניגרי ענק
12-11-11, 21:40
יובל הזה תותח,על חומרים או לא.ונעים לשמוע שהוא עוקב אחרי הפורום אולי אם בא לו
שירשם ואולי לפעמים יגיב ויעזור למשתמשים חח.

כולם עוקבים אחרי הפורום, אני מדבר על כל מי שקשור לספורט הזה, ובוודאי על כל הספורטאים המתחרים.
רובם המכריע עוקבים אחריו באדיקות, כלומר כמה פעמים ביום - ואני אומר לך את זה באחריות, ומתוך ידיעה ברורה.

האדמור
15-11-11, 21:05
כידוע לכולם..אני דוגל בנטורל! כל הכבוד לו גם אם לקח בעבר ממתקים ואחר הבין שזה לא מתאים לו וסלל דרך חדשה- יפה! כתבה טובה ומעניינת!

ניגרי התותח- ישר כח איש יקר! נכס, נכס לתחום, משרה עניין רב בלי התעצלות!

AkaBulBul
16-11-11, 16:32
כולם עוקבים אחרי הפורום, אני מדבר על כל מי שקשור לספורט הזה, ובוודאי על כל הספורטאים המתחרים.
רובם המכריע עוקבים אחריו באדיקות, כלומר כמה פעמים ביום - ואני אומר לך את זה באחריות, ומתוך ידיעה ברורה.

איזה קטלני זה שהם עוקבים אחרי הפורום אם זה באמת כך :eek:

ניגרי ענק
16-11-11, 17:23
הדברים האמיתיים קורים כאן, וזה ידוע.
לא לחינם כל מיני אלטרנטיבות שניסו להרים נגדנו- נפלו.
כולם יודעים שכאן הפורום היחיד שבאמת עושה כבוד לספורט הזה, וגם מתחדש ומתעדכן כל העת - לכן יש לו רייטינג חסר תקדים.

yairop
17-11-11, 15:46
מגניב! כל הכבוד בן אדם!