PDA

צפה בגרסא המלאה : שווארמה

hag
10-11-11, 18:29
אני רוצה להבין אחת ולתמיד, שווארמה זה מזון בריא ועתיר חלבונים, או שזה ג'אנק פוד מהגרועים ביותר?
אני לא בדיוק בודי בילדר, אבל מתאמן, וכל בן אדם שאני מכיר שרואה את עצמו כמבין בתזונה אומר לי ששאוורמה זה ג'אנק פוד מהגרועים ביותר.

אבל המאמן בחדר כושר שלי אומר ששווארמה זה מזון בריא ועתיר חלבונים, ושהוא בעצמו אוכל כל יום מנה שווארמה.

אז אחת ולתמיד, מהמומחים פה בפורום, מבקש תשובה שתבהיר לי את העניינים סוף סוף...

תודה מראש.

MeniAnti
10-11-11, 18:59
שוארמה זה מזון בריא ועתיר חלבונים כשלעצמו,
השאלה אצלי מי אתה אוכל את זה ומה הוא דוחף בזה!

שווארמה זה לא ג'אנק פוד לדוגמא המבורגר זה ג'אנק פוד...

shlomi1994
10-11-11, 19:16
בדיוק ^^

האדמור
10-11-11, 23:57
שווארמה=ג'אנק אם זה בבגט/לאפה/פיתה עם כל הסלטים השמנים ולא נטו הבשר בצלחת עם ירקות ואו אורז/תפו"א/בטטה/חיטה !!!!!!!!!!

hypertrophy
11-11-11, 00:15
למה?מה ההבדל בין פיתה לאורז?

טייני
11-11-11, 01:10
שווארמה זה לא ג'אנק פוד לדוגמא המבורגר זה ג'אנק פוד...
כמו שכתבת על שווארמה, אבל נבלעת בסטיגמות על המבורגרים - גם המבורגר הוא לא ג'אנק, תלוי מי מכין ואיפה.

hag
11-11-11, 05:55
שווארמה=ג'אנק אם זה בבגט/לאפה/פיתה עם כל הסלטים השמנים ולא נטו הבשר בצלחת עם ירקות ואו אורז/תפו"א/בטטה/חיטה !!!!!!!!!!

אוקיי, נגיד שאני אוכל שווארמה בלי התוספות הנ"ל, אני אשאל אותך שאלה כזאת:
הרי ידוע שתמיד בדוכני שווארמה הם מטפטפים שומן כבש לבשר.
עכשיו, הגוף צריך גם שומן, כך שלאכול שומן זה לא בהכרח רע.
אבל השאלה היא האם כמות השומן שמטפטפים לבשר בכל חנות שווארמה ממוצעת לא מוגזמת ברמות לא בריאות ושלא מומלצות למתאמנים? השאלה היא גם איזה סוג שומן הם מטפטפים לשם? אני די בטוח שחלק גדול זה שומן רווי.
אבל שוב, אם כמות השומן(גם אם חלק זה שומן רווי) לא מוגזמת אז זה בסדר.
וכל זאת בהנחה שאתה לא מאלה שמבקשים מהמוכר אקסטרה שומן בלאפה...

itaymadddd
11-11-11, 13:56
תשמור על תפריט ארוחות מסודרות ופעם בשבוע תאכל ולא תצרך לחשוב יותר מדי
אחרי הכל יש בזה הרבה שומן ואם זה או בלי זה עדין זה מפוצץ קלוריות

IGOR
11-11-11, 16:23
אוקיי, נגיד שאני אוכל שווארמה בלי התוספות הנ"ל, אני אשאל אותך שאלה כזאת:
הרי ידוע שתמיד בדוכני שווארמה הם מטפטפים שומן כבש לבשר.
עכשיו, הגוף צריך גם שומן, כך שלאכול שומן זה לא בהכרח רע.
אבל השאלה היא האם כמות השומן שמטפטפים לבשר בכל חנות שווארמה ממוצעת לא מוגזמת ברמות לא בריאות ושלא מומלצות למתאמנים? השאלה היא גם איזה סוג שומן הם מטפטפים לשם? אני די בטוח שחלק גדול זה שומן רווי.
אבל שוב, אם כמות השומן(גם אם חלק זה שומן רווי) לא מוגזמת אז זה בסדר.
וכל זאת בהנחה שאתה לא מאלה שמבקשים מהמוכר אקסטרה שומן בלאפה...

תרגע. תוכל שווארמה אין בזה שום דבר רע. זה בשר+פחמימה וגם אם יש שם שומן אז מה? כמה כבר יש שם? 30% שומן?! אם תוכל את זה פעם-פעמיים בשבוע לא יקרה לך כלום אלא יועיל לך.

itaymadddd
11-11-11, 16:43
אם אתה מתאמן כמו שצריך ועושה אירובי אז שום דבר לא יפגע מניסיון אני אומר לך אני בתקפות חיטוב ולא הפריע לי פעם בשבוע ככה בסבבה

hag
11-11-11, 17:35
תודה לכולם על התשובות.
אני באמת מאוד אוהב שווארמה, ואני חייב בממוצע פעם בשבוע להתפרק על איזה לאפה עם שווארמה וכל התוספות(צ'יפס, חומוס, טחינה וכו'), וגם איזה בירה שחורה בצד.

אבל אני גם לא מרגיש צורך ליותר מפעם בשבוע...

ומשקאות קלים אני לא שותה כמעט אף פעם, גם לא דיאט, נגמלתי מזה...(בדרך כלל אני רק שותה פעם בשבוע בירה שחורה, לצד השווארמה...)

hypertrophy
11-11-11, 20:55
תודה לכולם על התשובות.
אני באמת מאוד אוהב שווארמה, ואני חייב בממוצע פעם בשבוע להתפרק על איזה לאפה עם שווארמה וכל התוספות(צ'יפס, חומוס, טחינה וכו'), וגם איזה בירה שחורה בצד.

אבל אני גם לא מרגיש צורך ליותר מפעם בשבוע...

ומשקאות קלים אני לא שותה כמעט אף פעם, גם לא דיאט, נגמלתי מזה...(בדרך כלל אני רק שותה פעם בשבוע בירה שחורה, לצד השווארמה...)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמוני!

itaymadddd
12-11-11, 05:59
זה בדם שלנו כמה אפשר לאכל לפי תפריט כמו רובוט אנחנו צריכים להשתחרר ואם אתה אוכל תאכל כאילו אין מחר חח
ככה לפחות אני ככה עושה

האדמור
15-11-11, 23:46
בהתחלה ציינת שהמאמן שלך אוכל כל יום מנה שווארמה, על בסיס יומי-לא מומלץ! פעם בשבוע זה בסדר!

nadavmoore
16-11-11, 01:47
בהתחלה ציינת שהמאמן שלך אוכל כל יום מנה שווארמה, על בסיס יומי-לא מומלץ! פעם בשבוע זה בסדר!

אם זה על בסיס יומי וזה נכנס לו בערכים הקלוריים מה זה משנה?

itaymadddd
16-11-11, 04:57
השאלה מה הוא דוחף בלאפה כי לא נראה לי שציפס והשומן של השאוורמה על בסיס יומי כזה בריא

itaymadddd
16-11-11, 04:58
וגם כל יום לאכל שווארמה בסוף לא תוכל להסתכל על זה

IGOR
16-11-11, 11:00
השאלה מה הוא דוחף בלאפה כי לא נראה לי שציפס והשומן של השאוורמה על בסיס יומי כזה בריא

אחי כשאתה מכין חזה עוף אתה שם שמן על המחבט נכון? אותו חרא בקיצור.. חוץ מזה,עכשיו חורף,אפשר להנות מהכל זה היופי במאסה. מקסימום אפשר להוריד הכל בחיטובון. ובמקרה הכי גרוע להתחיל מוקדם p:

Breathingset
16-11-11, 15:29
וחיטובונים מוקדמי םבגלל בונבונים שגורמים לשומן עודף זה מה שהופך אותך לממוצע אחרי שנים של אימון.
בסופו של דבר תאלץ למצוא איזון למה שאתה יכול להחשיב כג'אנק או לא להגיע לפסגה