PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה - לא עולה במשקלים בבנץ'

North
12-11-11, 17:10
לפני חצי שנה (אולי קצת יותר) עשיתי בנץ' 5x3 והגעתי ל20 בכל צד עד שעשיתי תנועה מטומטמת והייתי עם דלקת במפרק משהו כזה..בקיצור כשחזרתי למכון אחרי שבוע שבועיים החלטתי להתחיל לעשות בנץ' 10x3. אני כבר חודשיים-שלושה תקוע על משקל על 12.5 בכל צד ואני פשוט לא מצליח לעלות! אני אוכל הרבה אני ישן... בכתפיים אני מצליח לעלות מעט, בידיים אני מרגיש שאני יכול להעלות כבר, בגב אני מתקדם וגם ברגליים.. אז למה דווקא החזה לא?
אם מישהו יודע, אשמח אם יענה

plock88
12-11-11, 19:06
איזה תכנית אתה עושה ומה הנתונים שלך ? תתן פירוט של התוכנית ואת הערכים התזונתיים בתפריט.

MeniAnti
13-11-11, 00:11
1. תיהיה על מאזן קלוריות חיובי! לא עזר? תעלה בעוד 500 קלוריות יותר בטוח יעזור!
2. יותר חזרות = פחות משקל! לכן עדיף שתעשה פחות חזרות שיהיה יותר משקל = יותר מסה.
3. יש מושג שנקרא ריסט בו אתה מרים פחות משקל מהמקסימום שלך 2 אימונים ואז באימון השלישי אתה מרים את קצת יותר וברביעי עוד קצת וככה מתקדמים לאט לאט...
4. לפעמים כאשר מתאמנים ועושים באימון את כל הגוף ובמיוחד את הכתפיים ובסוף מאמנים את החזה, אז הגוף בכלל ובפרט השריר עייפים כבר והביצועים לא משהו, לכן בנץ' זה תרגיל מקסימום שני לאחר הרגליים ולא בסוף.
5. אם כל מה שכתבתי לא עוזר לך כנראה שאתה צריך לאכול הרבה הרבה יותר...

plock88
13-11-11, 00:46
תנסה יותר לחזק את הטרייספס ואת הלחיצות שלך .. גם תנסה לעקוב אחר הטכניקות שלך , יכול להיות שאתה בטוח שהטכניקה שלך טובה ויכול להסתבר שלא . אז גם זאת אופציה , כמו שאמר מעליי לאכול יותר , להוריד מספר חזרות , לדעתי אידיאלי במסה (אם אתה לא עובד בתכנית כוח) אז זה בין 6-8 חזרות במשקל מקסימלי שלך לבנץ'

itayziv
13-11-11, 17:33
תראה סרטונים שמסבירים על הטכניקה של פרס נכון.
האם אתה מקשית מעט את הגב ומבליט את החזה? השכמות מכווצות על הספסל ולא בצדדים?
(אלו דברים שנכון לעשות, ד"א)