PDA

צפה בגרסא המלאה : מקרה קצת שונה

firefox1414
22-11-11, 04:06
אהלן חברים... אני מתאמן כבר כמה חודשים והולך טוב, הבעיה היא שבחודש האחרון יש לי בעיה בקיבה, וכמעט כל דבר שאני אוכל גורם לי לבחילות נוראיות ולכאבי בטן. אני כרגע בבדיקות אצל רופאים והכל (עדיין לא גילו בדיוק מה הבעיה), אבל רק החודש הזה הרזיתי בערך 6 קילו כי אני ממעט לאכול בגלל התופעות.

אני ממש מפחד להפוך לאנורקס או משהו כזה, אז התחלתי לבדוק לגבי תוספי תזונה נוזליים\ אבקות, שלא ממש יצריכו ממני פעילות עיכול נרחבת אבל כן יתנו לי הרבה קלוריות שחסרות לי כרגע.
בהתחלה חשבתי שאני צריך אבקת חלבון, אבל עכשיו אני מבין שבמצב שלי דוקא עדיף לי גיינרים או אנשור פלוס (שיספקו לי את כל אבות המזון).

אז רציתי לקבל כאן קצת מידע על הנושא, אם אפשר לקנות גיינר במנות קטנות, או שחייבים לרכוש דלי ב-300 שקל? ואיך בדיוק אני מכין את השייק וכל זה? עם חלב או מים?
ומה ההבדל בין גיינר לאנשור ? קראתי על שניהם אבל לא ממש הצלחתי להבין מה ההבדל.
בעיקרון אני צריך בסביבות ה+1000 קלוריות ליום כי כרגע אני אוכל בערך 500 בלחץ, יש ב-1-2 מנות של גיינר\אנשור את הכמות הזאת? יש איזושהי הגבלה על מספר המנות פר יום- או שזה לא מסוכן ואפשר אפילו 3-4 מנות?

אשמח לכמה שיותר מידע, אני באמת במצב מבאס וכל מי שיכול לעזור-הרבה תודה! :)

itaymadddd
22-11-11, 14:18
סתם שאלה אתה אומרת שאתה דוחה אוכל נגיד אתה מרגיש רעב ואתה רואה דוכן פיצה או לאפה או כל דבר עם ריח משגע ובא לך אתה מסוגל לחסל את זה וגם שזה יתעכל בגוף שלך ולא ידחה את זה?

firefox1414
22-11-11, 21:09
סתם שאלה אתה אומרת שאתה דוחה אוכל נגיד אתה מרגיש רעב ואתה רואה דוכן פיצה או לאפה או כל דבר עם ריח משגע ובא לך אתה מסוגל לחסל את זה וגם שזה יתעכל בגוף שלך ולא ידחה את זה?

ברור שאני רוצה לאכול את זה, אני רעב באותה רמה כמו פעם, הבעיה זה שאני יודע איזה סבל אני אעבור אח"כ אז אני מצמצם את הארוחות שלי למינימום ההכרחי.