PDA

צפה בגרסא המלאה : הזהרו מהטעם הזה אנשים !!!!

SiX PACK
05-04-07, 19:39
יש לי את האופטימום השחור בטעם פונצ'..

אחד הדברים המגעילים, לא משתלב טוב עם הקורנפלקס ולא עם הבננה...

הזהרו מהטעם הזה הוא פשוט דוחה ברמות...

אבל על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, כל אחד והטעם שלו אולי אתם אוהבים את זה, בינתיים לכל מי שהבאתי לטעום אמר שזה דוחה טילים..

אני אומר לכם את זה כדי שלא תתבעסו, אני לא ממליץ ביכלל.. הכי טעים זה קרם עוגיות..

מתן18
05-04-07, 19:44
אממ חבל אחי שקנית..תנסה להחזיר

SiX PACK
05-04-07, 19:45
לא יקבלו את זה, גם אין לי זין להתעסק עם זה, אני הולך עם מה שיש אין מה לעשות =/

Acidic
05-04-07, 19:51
תודה על האזהרה אחי ! ,
אני רוצה לרכוש אופטימום קרם עוגיות\וניל עוגיות (לא זוכר איך קוראים לזה)
מישהו יודע אם זה טעים ?

עבו
05-04-07, 19:54
אופטימום קרם עוגיות אחי! היום קיבלתי אותו ולפני 2 דקות שתיתי אותו פעם ראשונה..
מעדן זה לא מילה אחי (עם חלב ניסיתי) אחד הדברים.. רציתי להדליק איתו סיגריה אבל ויתרתי

Acidic
05-04-07, 19:59
מעדן זה לא מילה אחי (עם חלב ניסיתי) אחד הדברים.. רציתי להדליק איתו סיגריה אבל ויתרתי

מתאמן ומעשן ? , עזוב זה סתם הורס ..
סבבה אני אקנה את הקרם עוגיות בכל זאת שמתי עליו עין כמה זמן

עבו
05-04-07, 20:00
חופשי אחשלי יצאתי מבסוט מהעסק....

PcGunMan
05-04-07, 20:01
לא יקבלו את זה, גם אין לי זין להתעסק עם זה, אני הולך עם מה שיש אין מה לעשות =/

אחי אני מקווה שלא השתמשת מזה יותר מפעם פעמים
כי אני קניתי את הצ'מפיון בטעם שוקו כמעט הקאתי שתתי את זה השתמשתי פעם אחת,התקשרתי לחנות אמרו אין בעיה החליפו לי לבננה ולא מצטער על זה אחלה טעם.
בקיצר הם מחליפים אם לא התשמש יותר מפעם פעמים

Night_Wolf
05-04-07, 20:01
אם אתה מתכוון טרופיקל פאנצ' הייתה לי את האבקה הזאת והיא טעימה דווקא אבל בכללי אני סתם נסיתי אני לא אוהב את טעמי הפירות אני יותר בכיוון של השוקולדים והעוגיות של אופטימום:)

בכל אופן האבקה הכי דוחה הכי מגעילה והכי מסריחה שטעמתי איי פעם זה יוניברסל וניל :disgust:
למרות שהיוניברסל תות טעים מאוד!

עבו
05-04-07, 20:03
תאמינו לי צריך לפתוח נושא קבוע למעלה על טעמים של אבקות מנסיונות של אנשים ילך טוב הקטע נראה לי

Leo
05-04-07, 20:06
מי בכלל שם לב לטעם בתוספים........

(אבל עדיף לבחור במשהו טוב ממה שיש... כי מילא כולם לא משו)

Vin diesel
05-04-07, 20:41
SiX PACK איך אתה שותה את החלבון הזה?אם מיים?אם חלב?כמה מיים?וכמה חלב?בבלנדר?בלי בלנדר?תפרט קצת....אתה משלב סוכר ענבים?
תנסה אם זה אחרי אימון אם מיים תסים בשייק כף וחצי אבקה+350 400 מיללטר מיים קרים + סוכר ענבים איזה 8 כפיות....תערבב חזק ותגיד איך יצע..
ואם זה בבוקר אם חלב אז בבלנדר אם חלב ובננה + כף אבקה , מה לא יוצא טעים?

סהר!
05-04-07, 21:45
חבל אחי מצטער בישבילך שזה לא טעים לך.
קנית ליומהולדת את זה לא?אם אני זוכר נכון

barak
05-04-07, 21:49
אחי אני מקווה שלא השתמשת מזה יותר מפעם פעמים
כי אני קניתי את הצ'מפיון בטעם שוקו כמעט הקאתי שתתי את זה השתמשתי פעם אחת,התקשרתי לחנות אמרו אין בעיה החליפו לי לבננה ולא מצטער על זה אחלה טעם.
בקיצר הם מחליפים אם לא התשמש יותר מפעם פעמים

כשקניתי מגיל, הוא אמר לי שמחליפים רק מוצרים של צ'מפיון, כי יש להם התחייבות לטעם הטוב ביותר, וגם רק אם השתמשת עד 2 כפות הגשה או 3 ימים מהפתיחה. קיצר, אין טעם שינסה להחליף את האופטימום

SiX PACK
05-04-07, 22:00
SiX PACK איך אתה שותה את החלבון הזה?אם מיים?אם חלב?כמה מיים?וכמה חלב?בבלנדר?בלי בלנדר?תפרט קצת....אתה משלב סוכר ענבים?
תנסה אם זה אחרי אימון אם מיים תסים בשייק כף וחצי אבקה+350 400 מיללטר מיים קרים + סוכר ענבים איזה 8 כפיות....תערבב חזק ותגיד איך יצע..
ואם זה בבוקר אם חלב אז בבלנדר אם חלב ובננה + כף אבקה , מה לא יוצא טעים?

בבוקר אני שותה את זה עם חלב ביחד עם הקורנפלקס הסגול של תלמה, יוצא מגעיל.

אחרי אימון עם מים + סוכר ענבים ובננה בצד גם מגעיל.

לא נורא, כמו שליאו אמר.. אני לא שותה את זה בשביל הטעם אלא בשביל החלבון יהיה בסדר =]

gil-Nissim
06-04-07, 00:05
אני רואה שלקחת את הצעה שלי בסוף אחי ?
אמרתי לך אחלה טעם הקרם עוגיות.
חח בגללך לא היה בחנות היום קרם עוגיות אופטימום כי בדיוק נגמר,קניתי צ'מפיון :book:

Yoggie
06-04-07, 00:12
סיקס פאק קצת נסחפת עם הכותרת "הזהרו" ...
מהנסיון שלי ועם אנשים שקונים, יש את אלה שאוהבים את השוקולד-וניל למינהם שזה כולל גם את הקרם עוגיות והמרשמלו וכו'... ויש את אלו שאוהבים יותר פירות. אני אגב מאוד אוהב את הפירות.
ככה שהפונץ' ממש סבבה לדעתי יש לו טעם של מיץ פטל כזה... תנסה לערבב אותו עם פירות יער בבלנד או כל פרי אחר וזה יוצא בכלל חבל על הזמן. חוצמזה אולי תתרגל לטעם בהמשך... כמו שקרה לי פעם עם השוקו-מנטה (טעם שכבר לא מביאים לארץ) של אופטימום.

עבו
06-04-07, 02:05
חחח גיל יתותח שיחקת אותה עם ההמלצה זה אשכרה טעים בלי קשר לאבקה או משו כזה.. אבקה ראשונה שלי ואני מרוצה ממנה יותר מדי.. עוד פעם תודה על הכל ומצטער על המלאי :jockey:

gil-Nissim
06-04-07, 02:36
חחח גיל יתותח שיחקת אותה עם ההמלצה זה אשכרה טעים בלי קשר לאבקה או משו כזה.. אבקה ראשונה שלי ואני מרוצה ממנה יותר מדי.. עוד פעם תודה על הכל ומצטער על המלאי :jockey:
:):):):)...
לא נורא אחי,לקחתי צ'מפיון באותו הטעם!
שמעתי שהטעמים שלהם יותר טובים,נחכה שיצא החג ונעשה בדיקה!

Di-Bol
06-04-07, 13:32
טרופיקל פאנצ הכי טעים שיש טעם של סוכריות סודה

OMRI-TURBO
06-04-07, 13:34
אני אישית למדתי לקחת רק שוקו, תמיד טעים, עם הכל,במיוחד בבוקר שכל דבר יכול לעשות בחילה! אין כמו שוקו. זהו.
טעמי פירות זה הדבר הכי מגעיל שיש לפי דעתי, ועוד איך אפשר לאכול קורנפלקס עם זה בבוקר או משהו כזה..
קיצר אני נישאר עם הפרוקומפלקס שוקו שלי.

ShaI^MymoN
06-04-07, 15:45
עומרי צודק זה כל ענין של טעם אני לדוגמא מאד אוהב טעם קרם עוגיות

Ilan-V
06-04-07, 16:48
מה אתם אומרים אל אופטימום שוקו........ אני לדעתייי.. דברררר מאוד טעים בעיקר הריחחחחח שאתה פותח תה שק חחח יאמי

Bir0x
06-04-07, 18:42
מזל שיש לנו מכונה במכון שמכינה שייקים של חלבון בכל הטעמים שקיימים לכל חברה ואני יכול לטעום לפני שאני קונה רק ב 12 ש"ח וככה יודע מה טוב לי :p

אז חסכת לי 12 ש"ח =]

Fatty
06-04-07, 18:43
מזל שיש לנו מכונה במכון שמכינה שייקים של חלבון בכל הטעמים שקיימים לכל חברה ואני יכול לטעום לפני שאני קונה רק ב 12 ש"ח וככה יודע מה טוב לי :p

אז חסכת לי 12 ש"ח =]

אצלנו זה 20 :(

YNZ
06-04-07, 20:19
אצלנו זה 20 :(
מה אתה עצוב הייתי מת שיהיה לי כזו מכונה במכון

ran7
06-04-07, 20:20
אצלנו עולה 10 שקל שייק אחרי אימון!