PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות בנוגע לקריאטין

ה__בחור
22-11-11, 23:18
שלום,

אני מתאמן כ-4 חודשים בחדר כושר , שוקל 68 גובה 174.

כבר הרבה זמן שאני מתלבט האם לקחת תוספי תזונה ואם לקחת - אילו? יש אבקת מסה , אבקת חלבון , קריאטין ועוד איזה אלף דברים אחרים..

אחרי התייעצות עם כמה אנשים מביני עניין אמרו לי שלרמה שאני נמצא בה הכי מתאים יהיה לשלב קריאטין וסוכר ענבים ( לשיפור ספיגת הקריאטין ) , החלטתי ללכת על זה .קראתי הרבה באינטרנט על קריאטין ובאמת נשמע שזה סוג של אבקת קסם שעוזרת לך בהכל... נשמע חשוד , לא?

אז חפשתי חסרונות - הבנתי שזה מוביל להתייבשות וצריך כל הזמן לשתות מים בכמות של כ2.5 ליטר ביום
בנוסף הבנתי ששימוש מוגזם יוביל לפגיעות בכבד? האם זה נכון?

אז מה אתם אומרים? מומלץ לקחת קריאטין?

plock88
22-11-11, 23:33
תקח 5 ג' יום כל יום (גם ביום ללא אימון) ,5 ג' זה כמו כפית שטוחה.
ככה אני עושה , ואני שותה כל יום באזור 3 ליטר מים . אין מה לעשות..
בכל מקרה, יש לקריאטין המון יתרונות, אחד היתרונות שאני הכי מרגיש אצלי זה שאני מתאושש יותר מהר בין האימונים וגם עוזר לי להרים טיפה יותר. לדעתי שווה את זה.

ה__בחור
22-11-11, 23:35
דווקא אמרו לי שיש שלבים לקריאטין - שלב ההעמסה ושלב התחזוקה ... שבשבוע הראשון לקחת 20 גרם ליום ואחריו 7 שבועות של 5 ג' ביום כמו שאמרת... כמה זמן אתה כבר לוקח קריאטין? הרגשת תוצאות רציניות?

itaymadddd
23-11-11, 00:20
יש הרבה שיטות תיקח 5 גרם הכי מומלץ

ירוסלב
23-11-11, 17:01
קח 10 גרם ביום שבו אתה מתאמן (5 לפני האימון ו5 אחרי) ו 5 גרם בךבד ביום שאתה לא מתאמן, פגיעה בכבד זה אם אתה לוקח 20 גרם במשך חודש ומלא

Moliere
23-11-11, 17:28
יש מצב שקריאטין לא משפיע בכלל? כי לקחתי במשך חודש( עכשיו אני עושה הפסקה) ולא ראיתי שום שיפור

plock88
23-11-11, 17:50
מזתומרת ? מה ציפית לראות ?..
בעיקרון רואים בהתחלה עלייה במשקל וגם טיפה במראה הגוף (יותר מנופח) בגלל הנוזלים אבל חוץ מזה אני חושב שאין מה לצפות מקריאטין לשינוי במראה או משהו בסגנון כי בתכלס הוא עוזר לך להתאושש מהר יותר מאימון לאימון והוא עוזר לך בקטנה להרים יותר=> עלייה במשקלי עבודה באופן מהיר יותר => (השפעה עקיפה של הקריאטין לעלייה במסה)
הוא עוזר למסה באופן עקיף אבל לא באופן ישיר.מקווה שהבנת אותי

ה__בחור
23-11-11, 19:41
חח בלבלתם אותי לגמריי... ממה שאתם אומרים הקריאטין בעצם לא עושה כל כך הרבה.. אז מה עדיף , חלבון או קריאטין?

דימון
24-11-11, 01:40
התוסף היחידי בעולם שהוכח שהוא עובד 100% בים של מחקרים זה קריאטין.
אני ממליץ עלו מכול הלב , זה התוסף העיקרי שלי באימונים .

plock88
24-11-11, 15:34
שמע אחי, בוא נעשה לך סדר:
קריאטין ישפר לך את הביצועים , יתאוששות מהירה יותר=> עלייה מהירה יותר במשקלי עבודה=>עלייה במסה .קריאטין מומלץ מאוד ,אני משתמש גם ,ממליץ בחום.
אבקת חלבון זה רק תוסף תזונה ,לא נוסחת פלא , שתיית חלבון יעזור לך להשלים לך את הערכים התזונתיים ,בגלל זה הוא נקרא תוסף תזונה ..אם נגיד אתה לא מצליח להגיע לכמות החלבון ביום אז אבקת חלבון תעזור לך להשלים את מכסת החלבון הנדרשת בסופו של יום.
מובן יותר?

vincent kompany
24-11-11, 15:38
קח 10 גרם ביום שבו אתה מתאמן (5 לפני האימון ו5 אחרי) ו 5 גרם בךבד ביום שאתה לא מתאמן, פגיעה בכבד זה אם אתה לוקח 20 גרם במשך חודש ומלא

יש לך סימוכין לחרטה הזאת, הו מירוסלב קלוזה?

buf123
24-11-11, 19:27
למה צריך לקחת קריאטין לפני אימון בכלל תיקח אחרי

ירוסלב
24-11-11, 21:45
יש לך סימוכין לחרטה הזאת, הו מירוסלב קלוזה?

תחפס באינטרנט תישאל את המדריכים/תזונאים, את משרשמתי זה נחשב למשהו אופטימלי ומתאים לכולם, אם אתה חושב שצריך לקחת את הקריאטין בצורה אחרת אז לך על זה מה אני יגיד לך...

vincent kompany
29-11-11, 17:38
תחפס באינטרנט תישאל את המדריכים/תזונאים, את משרשמתי זה נחשב למשהו אופטימלי ומתאים לכולם, אם אתה חושב שצריך לקחת את הקריאטין בצורה אחרת אז לך על זה מה אני יגיד לך...

חחחחחח לשאול מדריכים
טוב שלא אמרת לשאול את השמנות על ההליכונים

ירוסלב
29-11-11, 22:14
חחחחחח לשאול מדריכים
טוב שלא אמרת לשאול את השמנות על ההליכונים

מה בעיה לשאול מדריך חדר כושר? בן-אדם שלמד לזה באופן מקצועי ואני בטוח ש99% מי מדריכי חדר כושר בעצמם ניסעו קריאטין כך שיש להם הרבה ניסיון בזה.
מה קשר בין מדריכי חד"כ לבין שמנות על האליכון אני לא מבין...

WEST $ SIDE
03-12-11, 01:44
בהמשך לדבריו של קומפני , אני פשוט אומר : תפסיק לזיין בשכל .
קודם כל מה שרוב המדריכים יודעים זה טיפה בים ורובם לא מרחיבים את הידע שלהם מעבר למה שמלמדים אותם.
דבר נוסף אני באמת רוצה לדעת מאיפה הבאת את השיטה הזאת של 10 גרם ביום אימון ו5 ביום ללא אימון מה ההבדל בין אותם הימים ולמה צריך לקחת כמויות שונות תוכל לומר לי בבקשה?