PDA

צפה בגרסא המלאה : Perfect 3000 ושילוב עם אימונים ואבקת חלבון

מישהו.
23-11-11, 18:14
הסיפור הוא כזה,אני מתאמן 4 פעמים בשבוע ולוקח אבקת חלבון אתה עובר על חוקי הפ]ורום) אחרי כל אימון ואני מחפש גם לעלות במסת השריר
הלכתי לישראבודי ובחנות המליצו לי לקנות את הגיינר ההוא,קניתי והבנתי שהיחס פחממה שלו לחלבון גדול,משהו כמו 1-8

הנתונים שלי הם שאני מטר 96 ושוקל 90 קילו,אני בסדר,ממוצע
ממה שאמרו לי שהגיינר הזה הוא לשחיפים שממש צריכים לעלות במשקל,אז חשבתי לדלל את הכמות שאני לוקח ממנו....זה רעיון טוב? כי בהתחלה רציתי ללכת על ultimate nutrition iso mass xtreme אבל המוכר שינה את דעתי ואמר לי שמתאים לי ה3000

אני שותה אותו פעמיים ביום כל יום ואני לוקח 2 סקופים ממנו,בבוקר ובלילה או בוקר ואחרי אימון,ומתי שאני לוקח אחרי אימון אני מוסיף גם מאבקת החלבון שיש לי סקופ אחד

אז איך אני יכול לשלב את האבקות בצורה חכמה? כי אני מרגיש שדיי יצאתי טמבל שהקשבתי למוכר ואני עשיתי טעות

מישהו.
24-11-11, 17:23
אני עובר על חוקי הפורום ? איך בדיוק?

אף אחד לא מוכן לעזור?

ירוסלב
24-11-11, 21:49
כן באמת לא הייתה צריך את פרפקט 300, לדעתי אפילו לשחיפים הוא לא מתאים כי כמות הפחממות שיש בו כל כך גבוהה שאם לא משנה מי יקח את מנה שלמה(חוץ מי החברה ששוקלים 120 קילו מסת שריר רזה) יהיו לו שלשולים ונפיחות בבטן...
תעשה ככה שיצא לך 100-120 גרם פחממה ו עד 40 גרם חלבון למנת הגשה(תחשב כבר לבד כמה סקופים יצא לך מי כל דבר)

מישהו.
25-11-11, 00:58
...
תעשה ככה שיצא לך 100-120 גרם פחממה ו עד 40 גרם חלבון למנת הגשה(תחשב כבר לבד כמה סקופים יצא לך מי כל דבר)

ביום? או במנה?