PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה בעיות באימונים!!

n92
25-11-11, 00:15
שלום,
באימונים האחרונים שלי אני שם לב שאני צריך כל הזמן שישגיחו עליי.

כך למשל, היום מצאתי את עצמי באימון חזה ולא היה מישהו באיזור שישגיח עליי, אז לא יכולתי לבצע בנץ' פרס כבד..
בנוסף, באימוני כתפיים שלי אני מבצע פרס (לחיצת כתפיים עם מוט אולימפי) בישיבה ולפעמים גם צריך עזרה בחזרות האחרונות אחרת המוט נופל לי למטה.

חשבתי על זה, ויש בכך חסרון גדול- אני כל הזמן תלוי באנשים (שיודעים לשמור כמו שצריך ולא מחזיקים במקומי את כל המוט) ואם אין- אני לא יכול לבצע אימון נורמלי.
אז למה לא לעשות כבר את תרגיל הפרס (Press) בסמית' משין וזהו? ואז לא צריך שום עזרה ושום כלום? גם חשבתי על זה, מה כבר ההבדל בין פרס חופשי לבין פרס בסמית' משין? רק השרירים המייצבים שפועלים בחופשי? לא עדיף אז כבר לעשות בסמית' משין ולא לקחת סיכון?

אשמח שתענו לי על הבעיה שלי.. וגם מה אתם עושים במידה ואין מי שישגיח עליכם (בבנץ' פרס, בעיקר) ואתם לא יכולים לעשות תרגיל במשקל כבד בגלל זה..

Shlomi062
25-11-11, 11:52
למה שלא תוריד משקל ותוכל לבצע לבד?

n92
25-11-11, 14:18
למה שלא תוריד משקל ותוכל לבצע לבד?

כי זה ייתן פחות גירוי.. כמישהו עוזר, אני יכול להרים הרבה יותר משקל.. אמנם זה נעשה עם עזרה בחזרות האחרונות, אבל לפחות אני נותן את המקסימום והגירוי יותר טוב לשריר.

Breathingset
25-11-11, 15:47
אתה מגיב במילא לשינוי במשקל ולא למשקל.

תוריד 30% מהמוט ותתחיל לעלות כל אימון בחזרה נגיד 5% מהמשקל לפני ההורדה.

אני נורא מקווה שאתה לא מאלה שחושבים שאם עזרו להם בסט זה נחשב לחזרה מלאה אז הם מאמנים את הספוטר בחתירה בזקיפה כשהם לוחצים