PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך את עזרתם המקצועית על התוסף

Idani26
26-11-11, 18:14
שלום לכולם

קצת רקע לפני שתבינו מי נגד מי.
בן 24 שוקל 60 קילו מבנה גוף רזה 1.70 מנסה להעלות במשקל המון זמן אך ללא הצלחה,לאחרונה התחלתי ללכת לדיאטנית לאכול לפי תפריט מסודר בסביבות ה2000-2200 קלוריות ביום.הצלחתי להעלות במשקל מאז,אבל אני דיי תקוע ולא תמיד מצליח לפתוח את התאבון.
אני מתאמן כבר שלושה חודשים פחות או יותר,3 פעמים בשבוע.
המדריך בחדר כושר המליץ לי את על הגיינר הזה-סיריוס מאס של אופטימום.

רציתי לדעת בגדול איך התוסף מבין מבחר התוספים בשוק,האם יכול להתאים ומתאים לי.
שכחתי לציין שאני רוצה להעלות בסביבות 7 קילו סהכ, ל 67 קילו,וכמובן לחטב ולהתנפח.

תודה!
עידן

ירוסלב
26-11-11, 22:03
לדעתי סיריוס מאסס זה גיינר לחברה מנוסים יותר וכבדים יותר, בגלל כמות של פחממות מאוד גבוהה למנת הגשה(250). גם אי אפשר כל כך לפצל את המנה בגלל ריכוז נמוך יחסית של חלבון(50). לדעתי עדיף לך ללכת עם הmutant mass אני אישית השתמתי בו ועליתי טוב במשקל, יש גם גיינר איכותי שיש אותו באתר ישראלבודי macropro יחס פחממות:חלבון מאוד טוב בנוסף הם ישתמשו בפחממות מיוחדות לעלייה מהירה במסה(פחממות פשוטות בעלות ערל גליקמי יחסית נמוך משמבטיח ספיגה יותר מהירה ביחס לגיינרים אחרים).

Idani26
26-11-11, 23:01
לדעתי סיריוס מאסס זה גיינר לחברה מנוסים יותר וכבדים יותר, בגלל כמות של פחממות מאוד גבוהה למנת הגשה(250). גם אי אפשר כל כך לפצל את המנה בגלל ריכוז נמוך יחסית של חלבון(50). לדעתי עדיף לך ללכת עם הmutant mass אני אישית השתמתי בו ועליתי טוב במשקל, יש גם גיינר איכותי שיש אותו באתר ישראלבודי macropro יחס פחממות:חלבון מאוד טוב בנוסף הם ישתמשו בפחממות מיוחדות לעלייה מהירה במסה(פחממות פשוטות בעלות ערל גליקמי יחסית נמוך משמבטיח ספיגה יותר מהירה ביחס לגיינרים אחרים).

תראה אני נוטה לסמוך על המדריך חדר כושר בזה שהוא אומר לי שהגיינר שהוא המליץ לי הוא טוב וחברה אמינה,אבל לא ידעתי שיש קטע של גיינרים למנוסים או מתחילים.סהכ חשבתי שגיינר מתאים לאנשים כמוני שצריכים להעלות במשקל ולא ממש מצליחים וההבדלים בין כל החברות זה באמת היחס הטוב בין כל המרכיבים והאיכות כמובן.
בנוסף אני לא רוצה להוציא יותר מדי על זה,גם 400 שקל על שק או קופסה של בערך 5 קילו זה יותר מדי בשבילי.

אני מאוד מבולבל מכל העסק הזה יש כל כך הרבה סוגים,סהכ רציתי גיינר ולהעלות כמה קילוגרמים.

Idani26
27-11-11, 17:33
מישהו נוסף?

יועץ לתוספי תזונה
27-11-11, 18:19
אתה רוצה ל"התנפח" מצד אחד ולחטב את גופך מצד שני.
אלו שני דברים הפוכים קודם כל במצבך עלייך לעלות בשר,כניראה הוא יהיה שריר ושומן לכן אח"כ מגיע שלב החיטוב וההורדה באחוזי השומן כדי להגיע לגוף יפה וחטוב.

גיינרים יכולים לעזור לך לעלות במשקל אך הם אינם יעזרו ללא הכוונה נכונה והשקעה מצידך.

לרשותך יש מבחר גיינרים שיכולים לעזור לך מהפרפקט 3000 החזק של חברת נייצ'רס בסט דרך הסריוס מאס שהצגת ועד לפרוגיינר של פרובודי בעלת הכשרות.

-ישראלבודי מספקת עזרה וליווי צמוד בשינוי מצבך הגופני.עלייה במסת השריר,ירידה באחוזי השומן,הכנה לתחרויות,שיפור יכולות גופניות וכיוצ"ב.
על פגישות היעוץ-
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=311&CategoryID=167&Page=1

לקחוות שעברו שינוי בישראלבודי-
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=167&ArticleID=774

Idani26
27-11-11, 18:54
כן אני מבין שקודם כל צריך להעלות במשקל ורק אחכ להתנפח לא חשבתי אחרת.
השאלה כאן איזה גיינר מתאים לצרכים בהתאם לנתונים שכתבתי.
כל גיינר מתוכנן אחרת ולמתאים למבנים שונים של אנשים,מה שאחד מהבחורים כאן כתב
שהגיינר שהמליצו לי נחשב למתקדמים זה לא הבנתי.
המטרה שלי בגדול היא להעלות בסביבות 6-7 קילו סהכ.ורק לאחכ מכן להתחטב!

נדב33
27-11-11, 19:25
אתה צריך להעלות הרבה יותר מ6-7 קילו בחור...

Idani26
27-11-11, 21:57
אתה צריך להעלות הרבה יותר מ6-7 קילו בחור...

מה זאת אומרת?

ירוסלב
28-11-11, 20:59
שמע כמו בן אדם שניסע גם סיריוס מאסס וגם פרפקט 300 אני לא ממליץ על שניהם, אם שניהם נגמרים מאוד מהר ביחס לגיינרים האחרים(ואל תתלהב מי זה שלסיריוס מאסס יש שק ענקי עד שלא ראיתה את כף הגשה של זה, העניין הוא שגיינר הזה מאוד לא מרוכז וזה יוצא לך אמון הבקה במנה אחת, כנ"ל לגבי פרפקט3000), ריכוז חלבון בשניהם לדעתי(!) נמוך יחסית וכמות הפחממות למנת הגשה מתאימה יותר לחברה ששוקלים 100 ומלע קילו כי אם תיקח 250 גרם פחממה במנה אחת(אפילו שיש לך חילוף חומרים מהיר ואתה רזה) הגוף שלך פשוט לא השתמש בחצי מי זה ואז הכסף אולך לאסלה(סליחה על הביטוי), ואם תחלק את המנה ל2 יצא לך לדעתי(!) קצת מידי.
ובנוגע לפרפקט 3000 אז אני אישית עליתי ממנו טוב מאוד, אבל בשומן ולא שריר...וגם סתם משהו שאתה אולי לא יודע על הגיינר הזה זה שאתה מגיע למספר היפה הזה 300קלוריות רק אחרי 12(!) כפות הגשה.
אני סמכים איתך שאופטימום שמיצרת את הסיריוס מאסס היא חברה מאוד טובה אבל לדעתי יש גיינרים יותר איכותיים בשוק...

ירוסלב
28-11-11, 20:59
קצת מידי חלבון*