PDA

צפה בגרסא המלאה : להרזות , נמאס לי לא רואה שינוי

raz2058
27-11-11, 21:00
אני בן 17 ואני מאוד מאוד שמן , מאוד
התחלתי דיאטה
אני עושה ביום הליכה של 45 דק'
הבעיה היא התזונה
אני קם בבוקר שותה נס קפה עם סוכר והולך לבית ספר
חוזר מבית ספר (2:25 , 3:10 , 4:00 תלוי ביום) אוכל מה שאמא הכינה , אורז ותירס , ספגטי ברוטב עגבניות ונקניקיות , פטיטים , פירה ואפונה (כמובן כל מאכל ביום אחר)
אחרי הארוחה הזו אני יוצא להליכה של ה45 דקות
ובערב אני תמיד מחפש את עצמי מה לאכול

אתמול עשיתי לי חביתה עם ביצה אחת ובצל עם 3 פרוסות של לחם מלא וקצת טונה

אני יודע שזה ממש לא בריא לגוף אני לא מכניס את הכמות הנדרשת, אני שונא מוצרי חלב כמו גבינות , קוטג' וכו'
לדיאטנית כרגע אני לא יכל ללכת , לכן אני פונה אליכם

מה אתם ממליצים לי לעשות כדי לרדת במשקל ? המטרה שלי היא לרדת לפחות 20-25 קילו ולהיכנס לכושר כי שנה הבאה אני מתגייס ואני עושה הכל בשביל הגיוס.

comp 1
27-11-11, 23:59
אני חייב לומר שזה לא נשמע איזה תפריט מפלצתי ומלא קלוריות!
נשמע לי שיש כמה דברים שאתה יכול לשדרג, כמו למשל, את הטונה שאתה אוכל במידה והיא בשמן להחליף בטונה במים, את הנקניקיות להחליף בבשר איכותי יותר כמו חזה עוף, חביתה להחליף בביצה קשה(בכלל יש ימים שזה נשמע כאילו אתה לא אוכל מזון עם הרבה חלבון בארוחת צהריים-אורז עם תירס לדוגמא, אז אני ממליץ לאכול יותר ימים בשבוע עוף או דג או מאכל עשיר בחלבון), את ההליכה להחליף (כדאי בהתייעצות עם רופא אם אתה ממש שמן כמו שאתה כותב-אגב, מה הגובה והמשקל שלך?) באופן הדרגתי בריצה ולאט לאט יהיה בסדר. חוץ מזה כדאי לאכול ארוחות ביניים בבית הספר כדי לא להגיע רעב מדי הביתה ואז להתנפל על האוכל. אתה יכול להביא סנדוויצ'ים מלחם קל עם פסטרמה דלת שומן בהם, אתה יכול להביא קופסא עם ירקות, פרי וכו'. העיקר לתת לגוף אוכל איכותי כל כמה שעות כדי לא להיות רעב מדי ולא להכניס את הגוף למצב שהוא יצטרך לפרק שריר כדי לספק לעצמו את הצרכים. לא ציינת אם אתה שותה משקאות מתוקים אבל אם כן אז כדאי להפחית ואפילו להפסיק לגמרי. כדאי שתתאמן גם אימוני התנגדות על מנת לחזק ולהגדיל את מסת השריר וכך גם למנוע איבוד שלו וגם להגדיל את חילוף החומרים ומכך קצב שריפת הקלוריות בזמן מנוחה. דרך אגב, למה אתה לא יכול ללכת לדיאטנית?

בכל מקרה, אני מניח שאין לך שאיפות להיות מפתח גוף גדול אלא יותר לרזות ולהיכנס לכושר ואני מאמין שלא יהיה לך קשה מדי אם תאכל אוכל טוב כל כמה שעות כדי לא להיות רעב מדי ותתאמן קצת יותר חזק.

vincent kompany
28-11-11, 00:31
מכל מה שרשמת, לא רשמת את הדברים הכי רלוונטיים
1. כמה אתה שוקל
2. כמה קלוריות אתה מכניס

נדב33
28-11-11, 06:19
אם אתה לא מרזה זה רק משום שמהמאזן הקלורי שלך- חיובי
אתה אוכל המון בחור
ולא כתבת כאן את הכל
או שתספר בדיוק את כל האמת לגבי כל התפריט שלך
או שלא תבלבל לנו את המח כאן

raz2058
28-11-11, 17:53
אני יכל להשבע שזה מה שאני אוכל , שום דבר אחר לא נכנס לפה.

ואיך אפשר לגרום לגוף לפרק את השומן ולא את השריר אם אני משתמש עם תפריט של 800-1000 קלוריות ביום

גובה 1.85
משקל 100+-

נדב33
28-11-11, 18:56
לך למישהו מקצועי חבוב