PDA

צפה בגרסא המלאה : איתי בושארי באימון ידיים היום..!!

Eyal_s
08-12-11, 22:03
http://www.siz.co.il/view/cymhtctz2dz2.jpg.htm
http://www.siz.co.il/view/fumz2f5ydikm.jpg.htm

אלירמבו
08-12-11, 22:26
סאחתיין עליו, עדיין חטוב אחושרמותה, כבודדדדד....

meirn
09-12-11, 12:27
החיסרון היחיד של איתי זה הידיים, משום מה נראה כאילו כל הגוף שלו ברמה מסויימת (גבוהה) והידיים מאחור.

אלירמבו
09-12-11, 16:13
מה אתה מדבר??? לדעתי המתחרה הכי איכותי בארץ, רמת חיטוב וסימטריה של תחרויות בינלאומיות

JaSoN.B
09-12-11, 23:04
מה אתה מדבר??? לדעתי המתחרה הכי איכותי בארץ, רמת חיטוב וסימטריה של תחרויות בינלאומיות

אני מצטער להגיד לך אבל זה לא קרוב אפילו ללהיות
חטוב... בטח שלא ברמה של תחרות בין לאומית. כשהוא כן בקונטסט שייפ אז הוא כן יודע להפציץ, אבל לא התרשמתי מהתמונות האלו. הוא ניראה כמו אותו גודל כשהוא חטוב רק עם יותר שומן עכשיו.

אלירמבו
10-12-11, 18:01
אני מצטער להגיד לך אבל זה לא קרוב אפילו ללהיות
חטוב... בטח שלא ברמה של תחרות בין לאומית. כשהוא כן בקונטסט שייפ אז הוא כן יודע להפציץ, אבל לא התרשמתי מהתמונות האלו. הוא ניראה כמו אותו גודל כשהוא חטוב רק עם יותר שומן עכשיו.
אני דיברתי על שייפ תחרותי, לא על התמונות האלה, ובקשר לתמונות האלה התכוונתי שהוא יחסית לא עלה הרבה באחוזי שומן מאז התחרות,(בניגוד למתחרים אחרים), ואני עדיין לא ראיתי מתחרה ברמת חיטוב כמו שלו בארץ (על הבמה)....

JaSoN.B
10-12-11, 18:14
אני דיברתי על שייפ תחרותי, לא על התמונות האלה, ובקשר לתמונות האלה התכוונתי שהוא יחסית לא עלה הרבה באחוזי שומן מאז התחרות,(בניגוד למתחרים אחרים), ואני עדיין לא ראיתי מתחרה ברמת חיטוב כמו שלו בארץ (על הבמה)....

אי הבנה שלי אחי,
אני מסכים עם כל מילה בהודעה.

ETAY-BB
10-12-11, 18:53
חברה..זו לא תקופה שאני מנסה להיתחטב...אני במסה..וזו תמונה לא איכותית...

meirn
10-12-11, 19:28

אני מסכים איתך לגבי העניין שהשייפ שאיתי מביא לתחרויות הוא שייפ חסר תקדים בארץ, אבל לעניות דעתי הפרופורציות שלו יהיו הרבה יותר טובות אם הוא ישפר את הידיים שלו.

JaSoN.B
10-12-11, 22:01

כולנו מודעים לזה אל תדאג, אנחנו יודעים שכשאתה רוצה להפציץ בחיטוב אתה יודע לעשות את זה כמו מקצוען :)

אלירמבו
10-12-11, 22:11

תגיד אתה במטרה לעלות עוד קטגוריה בארץ? או שאתה חושב כבר על בינ"ל?

zivgin
10-12-11, 22:50
נראה מעולה.
איתי, אני מקווה שאתה מזהה את הנקודות חולשה שלך ונותן להם דגש.
יפה שאתה עדיין יחסית חטוב.
אגב, נישמח לשמוע עדכונים מה קורה איתך - מתכנן חול? קטגוריה חדשה?

בהצלחה!

ETAY-BB
11-12-11, 11:02
ברור שאני מודע לזה שהידיים שלי בפיגור..כל מפתח גוף חייב לדעת מה הנקודה החלשה שלו וכך לנסות לשפר...לגביי תחרות אני מיתאמן חזק וכרגע לא יודע בדיוק מה התוכניות...

tomer55
16-12-11, 19:32
נראה מעולה איתי ,חטוב אש ואכותי מאוד! בהצלחה בהמשך .