PDA

צפה בגרסא המלאה : Pro Body Gainer - שאלות

Nemesis-X
13-12-11, 19:18
מה קורה חברה?
בשעה טובה קניתי את הגיינר pro body 6 ק"ג בטעם עוגיות :) + שייקר שיהיה נוח..
עכשיו בתכלס אני לא באמת מבין איך משתמשים בזה כי זו הפעם הראשונה שאני קונה אבקה.
אני מתכנן להשתמש בה 4 פעמים בשבוע - אז מתי אני צריך לקחת אותה? לפני האימון או אחרי? אני כל יום קם ב-11 בבוקר ומתאמן ב-3-4 בצהריים.
ואיך בדיוק אני מכין אותה? לא הבנתי ממה שכתוב בלינק שמסביר על האבקה..
כמה כפות אני שם ומה זה בדיוק כף? יש לי בתוך זה כף הגשה? ואני מוסיף חלב? כמה בדיוק..

תודה רבה :)

itaymadddd
14-12-11, 01:38
דבר ראשון למה אתה קונה משהו שאתה לא יודע איך להשתמש איתו ומי יודע אולי אתה לא צריך בכלל
דבר שני אתה שואל אותנו כמה אתה צריך לקחת ?מאיפה לי לדעת מה התפריט שלך או כמה אתה אוכל וכמה אתה עולה בממוצע במישקל גוף בשביל לדעת כמה אתה צריך לקחת
אולי תיקח אחרי אימון וזה גם לא יפסיק לך אם אתה לא אוכל כמו שצריך אולי תיקח ואיפלו מנה כפולה ולא יעזור אם אתה לא אוכל כמו שצריך.
בעיקרון אם יש לך תפריט מסודר או שאתה יודע כמה אתה אוכל פלוס מינוס אז תיקח כל יום מנה אחת בימים שאתה מתמאמן אחרי אימון ובימים שגם אתה לא מתאמן תיקח אותה מנה.בתקווה שזה יעזור לך אם אתה אוכל נכון ולא סתם שותה אותה לחינם.

Nemesis-X
14-12-11, 11:29
דבר ראשון למה אתה קונה משהו שאתה לא יודע איך להשתמש איתו ומי יודע אולי אתה לא צריך בכלל
דבר שני אתה שואל אותנו כמה אתה צריך לקחת ?מאיפה לי לדעת מה התפריט שלך או כמה אתה אוכל וכמה אתה עולה בממוצע במישקל גוף בשביל לדעת כמה אתה צריך לקחת
אולי תיקח אחרי אימון וזה גם לא יפסיק לך אם אתה לא אוכל כמו שצריך אולי תיקח ואיפלו מנה כפולה ולא יעזור אם אתה לא אוכל כמו שצריך.
בעיקרון אם יש לך תפריט מסודר או שאתה יודע כמה אתה אוכל פלוס מינוס אז תיקח כל יום מנה אחת בימים שאתה מתמאמן אחרי אימון ובימים שגם אתה לא מתאמן תיקח אותה מנה.בתקווה שזה יעזור לך אם אתה אוכל נכון ולא סתם שותה אותה לחינם.

קניתי את זה כי אני יודע שאני צריך את זה כי התפריט שלי משתנה מיום ליום אבל זו אותה כמעט אותה כמות באותו יום ובגלל שאני מתאמןו כבר כמעט חודשיים ואני לא רואה שיפור ניכר אני יודע שאני לא אוכל מספיק (התוכנית בסדר). הבעייה היא החילוף חומרים גבוה - אני אוכל יותר - יוצא יותר:|
השאלה היא מה זה מנה? כף הגשה? 2 כפות הגשה? כמה חלב לשים.. מכאן אני כבר אחשב קלוריות וכמויות ואדע בדיוק כמה אני צריך ואם פעמיים ביום או פעם אחת.

itaymadddd
15-12-11, 00:45
כתוב לך על האריזה כמה מכיל כל מנה וכמה יש ל100 גרם

אבל בעיקרון 4 כפות זה מנה אולי אתה צריך יותר אולי פחות עד שלא תנסה לא תדע עדיף לקחת 2 כפות לפני אימון ו2 כפות אחרי אימון במקום 4 במכה אחת.

Nemesis-X
15-12-11, 10:38
השאלה היא מה זה כף? כף רגילה של מטבח ?
כי ראיתי סרטונים של גיינרים שמגיעים עם כף הגשה מיוחדת..
אז נגיד ומתכוונים 4 כפות? זה 4 כפות שטוחות או גדושות?
זה דברים שלא אומרים.. ואין לי אפשרות לשקול 150 גרם.
תודה :<

Nemesis-X
15-12-11, 14:19
טוב חברה עשיתי עכשיו חישוב של כל מה שאני אוכל בממוצע כל יום וזה יוצא
ה"כ קלוריות: 1634 קלוריות
סה"כ חלבון: 83.8 גרם
סה"כ שומן: 35.6 גרם
סה"כ פחמימות: 241.5 גרם
סה"כ כולסטרול: 173.4 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים: 3.2 גרם

לפי החישוב אני צריך לאכול מעל 1700 קלוריות ביום כדי להישאר במאזן חיובי.
אז כמה אני צריך לאכול כדי לעלות במשקל במידה ואני מתאמן 4 פעמים בשבוע?
עם הכמות קלוריות היומית אני אדע כמה פעמים אני צריך את הגיינר ואיזה כמות ממנו.
ותתעלמו מהשאלה הקודמת כי מצאתי את הכף הגשה בפנים חחח אז כבר הכנתי אחד ניסיון וזה אדיר. הטעם טעים+ למרות שנשארים קצת גושים..

תודה רבה

Nemesis-X
17-12-11, 18:33
:confused:

אופטימוס_פריים
19-12-11, 15:13
בגדול:
ביום של אימון שייק אחד מייד אחרי האימון
ביום ללא אימון אז שייק אחד בבוקר
ותוסיף ליום יום שלך עוד איזה סנדוויץ' עם חביתה

יועץ לתוספי תזונה
19-12-11, 16:33
4 כפות מהפרוגיינר-פרובודי(כף מצורפת בתוך האריזה)=מנה של 550 קלוריות +-.
שלב את האבקה עם חלב או מים לפי טעמך.
כדי לראות תוצאות בבניית מסת שריר ועלייה במסת הגוף עלייך לאכול מספיק.
להיות במאזן קלורי חיובי,להתאמן ולנוח כמו שצריך.

Nemesis-X
20-12-11, 11:36
אחלה, תודה על התשובה.
עכשיו הבעייה היא שנראה לי שיש לי רגישות למוצר הזה וחצי שעה אחרי שאני שותה אני כבר בשירותים :sad:
נראה אם אני אצליח להתרגל לזה..

Nemesis-X
20-12-11, 12:03
אגב, זה מוזר כי אתם אומרים לקחת 4 כפות הגשה ולפי השייקר שקניתי ממכם 4 כפות הגשה זה יותר יותר מ200 ובהוראות של המוצר כתוב שצריך 150 וזה יותר 2-3 כפות הגשה.. אז מה צריך?

Nemesis-X
21-12-11, 16:24
:11::11::11:

Nemesis-X
23-12-11, 15:28
אגב, זה מוזר כי אתם אומרים לקחת 4 כפות הגשה ולפי השייקר שקניתי ממכם 4 כפות הגשה זה יותר יותר מ200 ובהוראות של המוצר כתוב שצריך 150 וזה יותר 2-3 כפות הגשה.. אז מה צריך?

:nono::nono::nono:

Nemesis-X
26-12-11, 11:30
:nono::nono::nono:

????? :|