PDA

צפה בגרסא המלאה : קאי גרין לא יתחרה בארנולד קלאסיק 2012

zivgin
23-12-11, 11:46
אחרי שלקח מקום 3 באולימפיה, ומקום 3 בשארו קלאסיק.
ואחרי 2 ניצחונות בארנולד קלאסיק.
קאי החליט לקחת שנה הפסקה כדי להגיע טוב יותר לאולימפיה.

לדעתי? מהלך מטופש.
בשונה מפיל, קאי לא צריך לעשות מאסה ארוכה, במילא הוא הבודיבילדר הכי מאסיבי בתחום כרגע...
למה לקחת שנה הפסקה למאסה? כזה מיותר!
הבעיה שלו היא להגיע חד לאולימפיה, לא מאסיבי...
טעות לדעתי.
אבל שיהיה בהצלחה

אמרון
23-12-11, 11:58
לדעתי זה פחות הקטע של המאסה אלה להשקיע את הכל לתחרות אחת ולא לעשר.

zivgin
23-12-11, 12:32
לדעתי זה פחות הקטע של המאסה אלה להשקיע את הכל לתחרות אחת ולא לעשר.

מה יש להשקיע?
כולה חודשיים חיטוב...
מדובר ב150,000 שקל! האמר! ושעון יוקרתי!
מי ישמע קאי חי כמו ג'אי באחוזה מפוארת בלאס ווגאס...

זה כסף קל בשבילו והזדמנות מעולה לקחת כסף
בראנץ' חוזר מפציעה, הוא לא פקטור
ג'אי לא מתחרה, הוא לא פקטור
פיל לא מתחרה הוא לא פקטור
ויקטור בכלא הוא לא פקטור
מי ינצח את קאי? דניס וולף? אוון קונטפני? מי?
הוא בערך 70 פאונד מעל כולם...

זה כמו שאני יגיד לך, ישראל.. רוצה 150,000 דולר מתנה?
ותגיד לי לא..

plock88
23-12-11, 13:04
צודק זיו..גם אני מתפלא ><
כנראה יש משהו אחר שמונע ממנו,חייב להיות לזה הסבר

harder
23-12-11, 16:12
דלביוב

SiX PACK
23-12-11, 17:45
זיו אני חולק עליך פה, זה לא הקטע של המאסה, אך תווח ההכנה הארוך משפיע מאוד באופן מנטלי ומסייע גם מאוד בשיפור הפיזי. ההכנה לתחרות נוספת תהווה כבלימה מסויימת בדרך לאולימפיה לאולימפיה. ככה הוא יבוא יותר עם רעב במה ויוכל להפציץ. בכל אופן יושבים על פיל סידרה של נצחונות באוליפיה וקאיי לא יוכל לערער לו בתואר כל כך בקלות, אבל זה צעד נכון של קאי לפי דעתי!

ד"א תודה על המייל אני מתכוון לענות הייום בלילה

אלון

denous
23-12-11, 19:14
זיו אני חולק עליך פה, זה לא הקטע של המאסה, אך תווח ההכנה הארוך משפיע מאוד באופן מנטלי ומסייע גם מאוד בשיפור הפיזי. ההכנה לתחרות נוספת תהווה כבלימה מסויימת בדרך לאולימפיה לאולימפיה. ככה הוא יבוא יותר עם רעב במה ויוכל להפציץ. בכל אופן יושבים על פיל סידרה של נצחונות באוליפיה וקאיי לא יוכל לערער לו בתואר כל כך בקלות, אבל זה צעד נכון של קאי לפי דעתי!

אלון

אני עם אלון..
נכון שאתה מציג את זה בצורה שבה קיי טמבל שהוא לא מתחרה אבל בכל זאת זה לא רק עניין של הכסף..
אני חושב שהתואר כאן משחק תפקיד חזק וקיי השנה רוצה אותו יותר מכל דבר אחר...
לדעתי החודשיים חיטוב האלו מיותרים והם יכולים להיות הרבה יותר יעילים אם הוא ינצל אותם למאסה לאולימפיה ויגיע הכי מוכן שהוא יכול רק כדי לזכות במר. אולימפיה...
העובדה הזאת שמישהו הציג שהוא כבר הכי מאסיבי אז מזה משנה אם הוא יעשה חיטוב ויוותר על החודשיים האלו כמאסה לדעתי היא שטותית... שיהיה יותר מאסיבי... זה תמיד נראה טוב לעין והרבה יותר מרשים...

אמרון
24-12-11, 11:32
קאי ניצח פעמיים בארנולד ולא זכה באולימפיה ! זה מסביר למה הוא לא מתחרה זה הכל ועוד דבר אם באמת כל החברה הטובים לא מתחרים כנראה שזה גם לא מאתגר אותו להתחרות

LiLSauce
24-12-11, 17:55
עם כל הצער שבדבר, קאי גם לא יזכה באוליפיה 2012 לא משנה איך יגיע...
שופטים זבלים בלשון המעטה.
אני עם קאי!
גם בשארו קלאסיק היה 1# ובאולימפיה לפחות לפחות 2#!!!
אין צדק!

zivgin
25-12-11, 10:06

אלון

תראה, סה"כ כמו שאמרתי, יש לקאי מספיק מאסה, עוד אנשים חופרים שיש לו יותר מידי מאסה(לא זוכר שאמרו את זה לרוני).
מה שאמור להיות חשוב לו זה הCONDITION, וזה דבר שהוא יכול להגיע אליו.
אני מסכים שזה מתיש מבחינה פיזית ומנטלית, אבל לא מדובר פה בכמה שקלים... 100-150 אלף דולר לא הולכים ברגל, בעיקר במקרה של קאי.

אולי באמת עכשיו בגלל שהוא פרזנטור של מאסלמד(כבר כמה זמן) ולאור הזכיות במקום השלישי בשארו+אולימפיה הוא קנה לעצמו חופש כלכלי ופחות קריטי לו הפרס הכספי.

אבל זה הכל ספקולציות, אי אפשר להכנס לראש שלו ולדעת בידיוק מה הסיבה.

בכל מקרה, ראיתי שענית, בכיף!
:ok:

nimrod30
26-12-11, 10:42
אני מאמין שקאי יודע מה מצבו הכלכלי.. כנראה שיותר חשוב לו לתת את כל כולו לאולימפיה והפעם בהכנה נכונה.. אני לא מאמין שהוא יזכה אבל הוא יהיה שני.

monster
26-12-11, 11:22
אני מאמין שקאי יודע אזה תמלוגים הוא צפוי לקבל על הסרטים שלו,כנראה יש ביקוש גדול לסרטים שמנגו הוא פריט מרכזי,לכן החליט לא להשתתף בארנולד:bot::diractor:

יסחאאאאאאאאאאאב