PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית abcd

itay301
25-12-11, 16:19
דיברתי עם המנהל של החדר כושר שלי הוא היה פעם באדיבילדר מקצועי והיה מתאמן עם אלי האנה
קיצור לבןאדם יש ידע עצום בבאדיבילדינג והוא המליץ לי לעבור לתוכנית abcd ואפילו abcde כל יום על שריר אחד בנפרד כדי לעבוד בצורה הכי טובה על הגוף ולגדול יותר מהר הוא גם אמר לעשות סטים עם 6-8 חזרות כל סט במשקלים יותר גדולים
עד עכשיו עבדתי לפי תוכנית ab
a-חזה רגליים יד קידמית
b-גב כתפיים ויד אחורית
השאלה זה אם באמת כדי לי לעבור לתוכנית של כל יום על חלק אחר בגוף או להשאר על תוכנית ab
כעיקרון אני הוך 4-5 פעמים בשבוע
או שבכלל עדיף לי לעשות משהו באמצע ולעשות abc -שתי חלקים בגוף כל אימון?

SmokingSnake
25-12-11, 23:47
Abcd יותר עדיפה על פני abc מבחינת התאוששות לגוף ומבחינת גירוי לגוף, לכן אתה תראה יותר תוצאות איתה
ממליץ לעשות 4 אימונים בלבד, לא לדחוף סתם 6 אימונים

a-רגליים
b-חזה
c- כתפיים וחלק קטן מהרגל(תאומים אם בא לך נגיד)
d- גב

תעשה את כל התרגילים הגדולים, על טווח של 6-8 אתה תעלה יפה במאסה

plock88
26-12-11, 00:06
אז למה הדעה הרווחת היא תמיד להישאר בפיצול של ab/abc ? ברור לכולם למה לא עדיף למתאמן "מתחיל" להיות בabcd וכאלה , אבל מה הופך את abcd יותר עדיפה מאשר ab/abc למתאמן הבינוני? (עזוב נתונים וכאלה,בכללי אני שואל מהתעניינות)
השאלה לנחש המעשן^^

Cuba
26-12-11, 01:32
Abc זה אומר 6 אימונים בשבוע בשביל האידאל

ראשון a
שני b
שלישי c
רביעי a
חמישי b
שישי c
ההתאוששות פה על הפנים בתוכנית כזאת

aviv123
26-12-11, 11:33
abcd אתה נותן יותר גירוי לכל שריר
וגם ההתאוששות בה היא הרבה יותר טובה כמו שקובה אמר מעליי

aviv123
26-12-11, 11:37
אבל נחש למה באימון c הוא יעשה : כתפיים + חלק מהרגל (תאומים) . ולא כתפיים+ידיים
ותאומים שישלב עם הרגליים?

itay301
26-12-11, 19:39
abcd יותר עדיפה על פני abc מבחינת התאוששות לגוף ומבחינת גירוי לגוף, לכן אתה תראה יותר תוצאות איתה

a-רגליים
b-חזה
d- גב

כן צודק אני ינסה לעשות חודש abcd מקסימום לא יילך נעבור לabc או ab
כמה שאלות רק לגבי זה
איפה אני מכניס עבודה על יד אחורית יד קדמית וכתפיים?
אם אני מתרכז בקבוצה יותר קטנה של שרירים זה אומר שהאימון שלי יהיה יותר קצר או שאני צריך להוסיף יותר תרגילים לשריר המסויים שאני רוצה לעבוד עליו ? נגיד במקום תוכנית ab עם 3-2 תרגילים לכל שריר אז לעשות abcd עם 4-5 תרגילים לכל שריר?

aviv123
26-12-11, 20:36
החלוקה שלי הביאו לabcd הייתה ככה
a=רגליים
חזה=b
c=גב
d=כתפיים+ידיים

itay301
26-12-11, 20:56
נראה לי יותר מדיי עומס על הידיים ב-d
במקומך הייתי שם יד קדמית עם רגליים בa אבל איך שנח לך
ולגבי השאלה השנייה שלי - אם צריך יותר תרגילים לכל שריר ?

SmokingSnake
26-12-11, 23:02
יד קדמית נכנסת עם החזה ויד אחורית כמובן עם גב.
צריך להפנים שבשביל ידיים גדולות לא עובדים הרבה על ידיים, 3 תרגילים זה די ויותר ואפילו יותר מדי.
עובדים חזק בשרירים הגדולים(חזה, גב) והידיים יגדלו יפה

רגליים שמתי ביום נפרד מההנחה שחצי אימון לפחות זה סקוואטים, וחצי שני זה עבודה על 4 ראשי(פרונט סקוואט/מכונות) ועל האמסטרינגס(סטיף לג דדליפט/מכונות)

מתאמן בינוני צריך לעשות ab בלי הרבה זיוני שכל ועם חלוקה טובה של עומס(מעט תרגילים, או תרגיל גדול מכל קבוצת שרירים ותרגילים קטנים נוספים)

תכנית abc זה פשוט מה שמלמדים בכל הקורסי מאמנים וזה מה שמאמנים במכון יודעים לבנות, אישית אני מאמין שברמה כזאת למתאמן abcd יותר אפקטיבית מאשר abc בכל מה שקשור למאסה, כל עוד מפנימים ש4 אימונים בשבוע זה הרבה
מאמנים לרוב לא יודעים לבנות תכנית ABCD

מצד שני, לעבור מעבר לאות D באימונים ללא סטרואידים= טמטום

itay301
27-12-11, 10:37
יד קדמית נכנסת עם החזה ויד אחורית כמובן עם גב.
צריך להפנים שבשביל ידיים גדולות לא עובדים הרבה על ידיים, 3 תרגילים זה די ויותר ואפילו יותר מדי.
עובדים חזק בשרירים הגדולים(חזה, גב) והידיים יגדלו יפה

רגליים שמתי ביום נפרד מההנחה שחצי אימון לפחות זה סקוואטים, וחצי שני זה עבודה על 4 ראשי(פרונט סקוואט/מכונות) ועל האמסטרינגס(סטיף לג דדליפט/מכונות)

מתאמן בינוני צריך לעשות ab בלי הרבה זיוני שכל ועם חלוקה טובה של עומס(מעט תרגילים, או תרגיל גדול מכל קבוצת שרירים ותרגילים קטנים נוספים)

תכנית abc זה פשוט מה שמלמדים בכל הקורסי מאמנים וזה מה שמאמנים במכון יודעים לבנות, אישית אני מאמין שברמה כזאת למתאמן abcd יותר אפקטיבית מאשר abc בכל מה שקשור למאסה, כל עוד מפנימים ש4 אימונים בשבוע זה הרבה
מאמנים לרוב לא יודעים לבנות תכנית abcd

מצד שני, לעבור מעבר לאות d באימונים ללא סטרואידים= טמטום

סבבה תודה על התגובות באמת
אחרי כל זה החלטתי להשאר על ab עוד חודשיים ככה ופשוט לשנות קצת את התרגילים אחרי הכל אני דיי חדש בחדר כושר -רק חודשיים -אז אני יישאר עוד קצת על הab ויותר מאוחר נלך על ה-abcd

ומה הכוונה לשורה האחרונה לא הבנתי - כאילו ארבע אימונים בשבוע ויותר זה לא יעזור לי בלי סטרואידים?
שלא תבין לא נכון אני לא הולך לגעת בזה בכלל זה לא במחשבה אפילו- אבל סתם לדעת ?

aviv123
27-12-11, 11:23
הוא התכוון לתוכנית כמו abcde שזה פיצול כבר יותר מדי גדול ואם אתה לא מזריק אז זה פשוט לא אפקטיבי
הנחש אני יעלה היום בנייה לתוכנית שלי לabcd אשמח אם תתן לי ביקורת

אלירמבו
27-12-11, 11:40
Abcd יותר עדיפה על פני abc מבחינת התאוששות לגוף ומבחינת גירוי לגוף, לכן אתה תראה יותר תוצאות איתה

a-רגליים
b-חזה
d- גב

מה עם ידיים???

Homie
27-12-11, 13:10
for you question mister rumbo,
i he does lets say 3 drills of pec, he did enough for the tri
if he did 3 drills for lat he did enough for the bi
if he did 3 drills of sholders he did enough for the bi and dri

i do around 3-6 sets for bi / tri a week and i have 44-45 c"m on 171 hight.

אלירמבו
27-12-11, 14:20
הוא התכוון לתוכנית כמו abcde שזה פיצול כבר יותר מדי גדול ואם אתה לא מזריק אז זה פשוט לא אפקטיבי
הנחש אני יעלה היום בנייה לתוכנית שלי לabcd אשמח אם תתן לי ביקורת

מי הכניס לך תשטויות האלה לראש???:nono: אולי זה לא מתאים למתאמן מתחיל, חייב להיות מתקדם, אבל אני לא מזריק, והתקדמתי הכי הרבה ב abcde......;)

אלירמבו
27-12-11, 14:21
for you question mister rumbo,
i he does lets say 3 drills of pec, he did enough for the tri
if he did 3 drills for lat he did enough for the bi
if he did 3 drills of sholders he did enough for the bi and dri

i do around 3-6 sets for bi / tri a week and i have 44-45 c"m on 171 hight.

ברור שהיידים יגדלו גם אם לא עובדים עליהם בכלל, אבל בקטע של דגששש.....

SmokingSnake
27-12-11, 21:34
מה עם ידיים???

תקרא את תגובה 10 שלי, רשמתי שם על הידיים, הנחתי שכולם מבינים מתי להכניס ידיים

מי הכניס לך תשטויות האלה לראש???:nono: אולי זה לא מתאים למתאמן מתחיל, חייב להיות מתקדם, אבל אני לא מזריק, והתקדמתי הכי הרבה ב abcde......;)

אם זאת ההתקדמות הכי טובה שלך יכולת להתקדם הרבה יותר בתכנית שבנויה טוב יותר, בלי לזלזל.

אחד העקרונות(מלמדים גם בוינגייט וכל הקורסים למיניהם אבל לא מיישמים משום מה בקורסים) הכי חשובים זה מחזורים של עומס יסף ופיצוי יסף(supercompensation)- במילים אחרות הגוף מגורה כשיש לו עומס גבוה יותר כל אימון והוא גדל כשנחים(הוא חייב לנוח).

כשלא נחים מספיק הורמונים מפרקים לדוג' קורטיזול נמצאים ברמות גבוהות ומדכאים הורמונים אנאבוליים, אחת הסיבות שאנשים לא מתקדמים זה כי הם מתאמנים יותר מדי.
אין בנאדם שאני מכיר טבעי ברמה כ"כ גבוהה שהוא יכול להתאושש כמו שצריך מ5 אימונים טובים בשבוע(דגש על טובים, אימון של 6 מכונות לידיים זה לא אימון טוב מבחינתי)

אלירמבו
27-12-11, 22:47
UOTE=SmokingSnake;1122938]תקרא את תגובה 10 שלי, רשמתי שם על הידיים, הנחתי שכולם מבינים מתי להכניס ידיים

אחי זה לא נכון לחשוב כמו שאתה חושב, כי אתה בכל אימון עובד על שריר אחד בלבד,ככה שהשריר נח שבוע שלם, ובחיים אל תקח לקחים מווינגייט לפיתוח גוף, אני גם עשיתי את הקורס, והם נגד פיתוח גוף בכלליות, (גם בווינגייט אמרו שיכול להיספג רק10 גרם חלבון וכל השאר מיותר, אתה לאמאמין בזה נכון?) ועוד פעם זאת תכנית למתקדמים מאוד, שנה שנתיים ברצף לפחות....

אם זאת ההתקדמות הכי טובה שלך יכולת להתקדם הרבה יותר בתכנית שבנויה טוב יותר, בלי לזלזל.

אחד העקרונות(מלמדים גם בוינגייט וכל הקורסים למיניהם אבל לא מיישמים משום מה בקורסים) הכי חשובים זה מחזורים של עומס יסף ופיצוי יסף(supercompensation)- במילים אחרות הגוף מגורה כשיש לו עומס גבוה יותר כל אימון והוא גדל כשנחים(הוא חייב לנוח).

כשלא נחים מספיק הורמונים מפרקים לדוג' קורטיזול נמצאים ברמות גבוהות ומדכאים הורמונים אנאבוליים, אחת הסיבות שאנשים לא מתקדמים זה כי הם מתאמנים יותר מדי.
אין בנאדם שאני מכיר טבעי ברמה כ"כ גבוהה שהוא יכול להתאושש כמו שצריך מ5 אימונים טובים בשבוע(דגש על טובים, אימון של 6 מכונות לידיים זה לא אימון טוב מבחינתי)[/QUOTE]

itay301
28-12-11, 10:42
שאלה לשניכם ?
אימון של שעה אירובי נטו נחשב מנוחה לשרירים או שצריך מנוחה של לא לעשות כלום בכלל.
ועוד שאלה נגיד אני עושה ab . אני יכול לפרוש חד פעמי אם אין לי זמן את אחד החלקים ליומיים ? או שלא כדאי לי נגיד לעשות יום אחד חלק אחד מ b ואחרי זה להשלים את החלק השני ...

אלירמבו
28-12-11, 16:07
שאלה לשניכם ?
אימון של שעה אירובי נטו נחשב מנוחה לשרירים או שצריך מנוחה של לא לעשות כלום בכלל.
ועוד שאלה נגיד אני עושה ab . אני יכול לפרוש חד פעמי אם אין לי זמן את אחד החלקים ליומיים ? או שלא כדאי לי נגיד לעשות יום אחד חלק אחד מ b ואחרי זה להשלים את החלק השני ...

טוב אז אירובי זה לא קשור, מדובר על מנוחה מאימוני אנאירובי, ובקשר לשאלה השנייה לא יקרה לך כלום אם זה יקרה פעם ב..........

itay301
28-12-11, 18:36
סבבה תודה !

JaSoN.B
29-12-11, 07:42
abc זה אומר 6 אימונים בשבוע בשביל האידאל

ראשון a
שני b
שלישי c
רביעי a
חמישי b
שישי c
ההתאוששות פה על הפנים בתוכנית כזאת

למה לא לעשות abc בחמישה ימים...

ככה זה נותן יותר מיגוון וכל שבוע הימים עושים רותאצייה( פלוס כל שבוע שריר אחת מקבל אימון פחות אז זה יוצא סבבה להתאוששות פלוס יש לך יומיים מנוחה).

ראשון a
שני b
שלישי c
רביעי a
חמישי b

ראשון c
שני a
שלישי b
רביעי c
חמישי a

שני b
וכו׳...

SmokingSnake
29-12-11, 23:11
למה להתאמן יותר מ4 פעמים בשבוע?

DanikNAC
29-12-11, 23:51
המלצה שלי
a חזה יד קדמית
b רגל קדמית ואחורית
c כתפיים תאומים
d גב יד אחורית

אלירמבו
30-12-11, 00:06
שלי: (למתקדמים בלבד)
a:רגליים
b:חזה
c:גב
d:כתפיים ובטן
e:יד קדמית ואחורית

JaSoN.B
30-12-11, 08:16
למה להתאמן יותר מ4 פעמים בשבוע?

למה לא להתאמן 5?

(סתם, לא בא עכשיו לשחק ת'משחקים האלו של למה ככה ולמה ככה).

SmokingSnake
30-12-11, 11:33
כל מה שכתבתי מקודם על עומס יסף ופיצוי יסף כנראה נשמע הזוי

הגוף חייב לנוח כדי להתקדם כמו שצריך, במיוחד כשההתאוששות מאימונים עדיין איטית.
לא גדלים בחדר כושר, גדלים בבית.

אפשר להמשיך עם הסלוגנים עד מחר.

מי שמתאמן יותר מדי פעמים לא יראה תוצאות של ממש

JaSoN.B
30-12-11, 19:35
אני מודע לזה יותר ממה שאתה חושב ניראה לי.
זה למה אני מקצה יומיים מנוחה לפחות.

SmokingSnake
30-12-11, 22:06
בוא נעשה את זה יותר קיצוני
כדי לגדול בנאדם צריך יותר ימי מנוחה מימי אימון

זה נכון לרוב האנשים פה ובכלל

JaSoN.B
31-12-11, 04:04
בוא נעשה את זה יותר קיצוני
כדי לגדול בנאדם צריך יותר ימי מנוחה מימי אימון

זה נכון לרוב האנשים פה ובכלל

אם התזונה פיקס אז אני לא חושב, אבל יש לי תחושה שלהרבה אנשים פה חסר כמה דברים בשביל תפריט טוב ( לא מנסה להתנשא).

hypertrophy
31-12-11, 12:58

פפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח למתקדמים בלבד!!!
חלחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני צוחק בקול!

Cuba
31-12-11, 14:07
למה לא לעשות abc בחמישה ימים...

ככה זה נותן יותר מיגוון וכל שבוע הימים עושים רותאצייה( פלוס כל שבוע שריר אחת מקבל אימון פחות אז זה יוצא סבבה להתאוששות פלוס יש לך יומיים מנוחה).

ראשון a
שני b
שלישי c
רביעי a
חמישי b

ראשון c
שני a
שלישי b
רביעי c
חמישי a

שני b
וכו׳...
כי אז זה לא abc כמו שצריך
זה אותו דבר כמו לעשות ab 3 פעמים בשבוע(ואני לא מדבר על ab כמו תוכנית כוח כשיש לך בתכלס כל אימון כל הגוף)

אלירמבו
31-12-11, 17:47
פפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח למתקדמים בלבד!!!
חלחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני צוחק בקול!

מה מצחיק??? בן אדם מתחיל יעשה את זה הוא יגרום לעצמו נזקק, מדובר על אימון עצים של 25 סטים לשריר אחד...

IGOR
31-12-11, 17:48

מה משקלי העבודה שלך שאתה כל כך מתקדם..?

אלירמבו
31-12-11, 17:55
מה משקלי העבודה שלך שאתה כל כך מתקדם..?

דבר ראשון התכוונתי מתקדם מבחינת הזמן אימונים שלך (וותק), ודבר שני אני עושה אימונים של 8-12 חזרות בעיקר, (בקושי כוח), ל12 חזרות אני עושה 100 קילו בנץ' אותו דבר דיפ סקוואט, ומה הקטע של הפורום הזה כל אחד מנסה להראות כמה הוא גבר ולקטול אנשים???

Homie
31-12-11, 18:12
מה מצחיק??? בן אדם מתחיל יעשה את זה הוא יגרום לעצמו נזקק, מדובר על אימון עצים של 25 סטים לשריר אחד...

25 sets to one muscle?

http://www.youtube.com/watch?v=B0zhXQdmnI0

WTF r u talking about

אלירמבו
31-12-11, 18:15
25 sets to one muscle?

http://www.youtube.com/watch?v=b0zhxqdmni0

wtf r u talking about
כןןן, 25 סטים לשרירים גדולים: רגליים, חזה,גב, לכתפיים 16-18, ידיים קדמית/אחורית:12...

hypertrophy
31-12-11, 18:37
כןןן, 25 סטים לשרירים גדולים: רגליים, חזה,גב, לכתפיים 16-18, ידיים קדמית/אחורית:12...

זה לא למתקדמים זה לאידיוטים
זה נפח שאפילו בסייקלים לא עושים
אלוהים כמה טיפשות

IGOR
31-12-11, 18:42
דבר ראשון התכוונתי מתקדם מבחינת הזמן אימונים שלך (וותק), ודבר שני אני עושה אימונים של 8-12 חזרות בעיקר, (בקושי כוח), ל12 חזרות אני עושה 100 קילו בנץ' אותו דבר דיפ סקוואט, ומה הקטע של הפורום הזה כל אחד מנסה להראות כמה הוא גבר ולקטול אנשים???

מה זה קשור כמה זמן אתה מתאמן? תתאמן גם 10 שנים כל עוד אתה תקוע על אותם משקלים במשך הרבה זמן זה כבר משהו לא בסדר.. אם תקח עכשיו בן אדם שעושה בנץ 80 קילו והוא יתחיל תוכנית הגיונית הוא ישיג אותך תוך חודש וכמו שאני מבין אתה תקוע על אותם משקלים..

אלירמבו
31-12-11, 18:48
איךמה זה קשור כמה זמן אתה מתאמן? תתאמן גם 10 שנים כל עוד אתה תקוע על אותם משקלים במשך הרבה זמן זה כבר משהו לא בסדר.. אם תקח עכשיו בן אדם שעושה בנץ 80 קילו והוא יתחיל תוכנית הגיונית הוא ישיג אותך תוך חודש וכמו שאני מבין אתה תקוע על אותם משקלים..

איך הבנת שאני תקוע על משקלים בדיוק? אתה עושה100 קילו 12חזרות 4סטים??? אם אתה עושה 120 קילו 5 חזרות לא בהכרח שתצליח אפילו 80 קילו ב12חזרות,..

אלירמבו
31-12-11, 18:50
אלוהים כמה טיפשות

יש לך שבוע מנוחה לכל שריר, לי אישית זה עובד מצויין, יכול להיות שלמישהו אחר לא...

IGOR
31-12-11, 18:52
איך

איך הבנת שאני תקוע על משקלים בדיוק? אתה עושה100 קילו 12חזרות 4סטים??? אם אתה עושה 120 קילו 5 חזרות לא בהכרח שתצליח אפילו 80 קילו ב12חזרות,..

100 קילו 12 חזרות? 4 סטים? לצלם לך? וזה לא מוכיח שאתה חזק או מתקדם למקום כלשהו. אגב כמה זמן את על המשקל הזה?

אלירמבו
31-12-11, 18:59
100 קילו 12 חזרות? 4 סטים? לצלם לך? וזה לא מוכיח שאתה חזק או מתקדם למקום כלשהו. אגב כמה זמן את על המשקל הזה?

א- כן תצלם
ב-אני מתקדם לאט במשקלים אבל עולה יותר ממך במסת שריר
ג-מה הנתונים שלך שאתה עף על עצמך?
ד-תעלה תמונה נראה על מה הפוזה שלך.

IGOR
31-12-11, 19:03
א- כן תצלם
ב-אני מתקדם לאט במשקלים אבל עולה יותר ממך במסת שריר
ג-מה הנתונים שלך שאתה עף על עצמך?
ד-תעלה תמונה נראה על מה הפוזה שלך.

:):):):) אתה אומר שאנשים מדברים פה מסריח תראה איך אתה מדבר קודם תלמד לנהל שיחה כמו בן אדם.

אתה מתקדם לאט במשקלים אבל עולה יותר ממני במאסת שריר? טוב אחי.

אני 1.96 105 קילו (: הייתי 110 ירדתי עבודה וכאלה קצת קשה להסתדר עם האימונים. ואני ממש לא עף על עצמי כפרה אחרי חיטוב יהיו תמונות (:

אהה וזה שרואים לך כמה קוביות לא אומר כלום עלייך (:

אלירמבו
31-12-11, 19:21
:):):):) אתה אומר שאנשים מדברים פה מסריח תראה איך אתה מדבר קודם תלמד לנהל שיחה כמו בן אדם.

אתה מתקדם לאט במשקלים אבל עולה יותר ממני במאסת שריר? טוב אחי.

אני 1.96 105 קילו (: הייתי 110 ירדתי עבודה וכאלה קצת קשה להסתדר עם האימונים. ואני ממש לא עף על עצמי כפרה אחרי חיטוב יהיו תמונות (:

אהה וזה שרואים לך כמה קוביות לא אומר כלום עלייך (:

דבר ראשון אני דיברתי יפה עד עכשיו, זה אתה שבאת בפוזה, ובכלל יש לך קטע לטול פה אנשים, ואם אתה כזה יותר טוב למה אתה לא מעלה תמונה שאנשים ישוו פה קצת וד"א אני מרים 100 קילו 12 חזרות על משקל גוף של 78 קג, 170 ס"מ, שכחת לציין שאתה 105 קילו על 2 מטר, אז אתה גם לא חזק וגם בלי מסה, אז על מה הפוזה וראיתי תמונות שלך :):):):) מגוחך, החלק הדבר הכי גדול בגוף שלך זה הפה....

IGOR
31-12-11, 19:39
דבר ראשון אני דיברתי יפה עד עכשיו, זה אתה שבאת בפוזה, ובכלל יש לך קטע לטול פה אנשים, ואם אתה כזה יותר טוב למה אתה לא מעלה תמונה שאנשים ישוו פה קצת וד"א אני מרים 100 קילו 12 חזרות על משקל גוף של 78 קג, 170 ס"מ, שכחת לציין שאתה 105 קילו על 2 מטר, אז אתה גם לא חזק וגם בלי מסה, אז על מה הפוזה וראיתי תמונות שלך :):):):) מגוחך, החלק הדבר הכי גדול בגוף שלך זה הפה....

שיט אני שחיף ועשיתה חיפוש עלי זה כזה חמוד . ואיזה סוס אתה אחי 0: בטח אתה תופס מלא בחורות שנה טובה כפרה :-) אל תשכחחח לשתותתתת

Homie
31-12-11, 20:00
אלוהים כמה טיפשות

lol lol

אלירמבו
31-12-11, 20:18
שיט אני שחיף ועשיתה חיפוש עלי זה כזה חמוד . ואיזה סוס אתה אחי 0: בטח אתה תופס מלא בחורות שנה טובה כפרה :-) אל תשכחחח לשתותתתת

מה קרה נגמרו לך המילים???? קנאי מסריח, אני לעומתך מפרגן לאחרים אם הם יותר טובים ממני......

IGOR
31-12-11, 20:20
מה קרה נגמרו לך המילים???? קנאי מסריח, אני לעומתך מפרגן לאחרים אם הם יותר טובים ממני......

לא נגמרו לי המילים כפרה. פשוט אני לא אוהב ליהיות עבריין מקלדת :XDemoticon: ומה קרה כל העצבים האלה? אין חברה? לא מספיק סקס? יהיה בסדר צא תהנה תפרוק את התיסכול שלך :cool:

אלירמבו
31-12-11, 20:32
לא נגמרו לי המילים כפרה. פשוט אני לא אוהב ליהיות עבריין מקלדת :xdemoticon: ומה קרה כל העצבים האלה? אין חברה? לא מספיק סקס? יהיה בסדר צא תהנה תפרוק את התיסכול שלך :cool:

חחחחח שבוע טוב נשמה....

נדב33
31-12-11, 20:34
תפסיקו לבלבל את המוח וצאו להתפרק על כמה וודקות טובות
אסור לריב!!!!

IGOR
31-12-11, 20:35
אסור לריב!!!!:boxing::boxing::boxing:

נדב33
31-12-11, 20:37
חחחחחחח
שנה טובה שתהיה לך איגור ורק בריאות
כל השאר שטויות

IGOR
31-12-11, 20:39
חחחחחחח
שנה טובה שתהיה לך איגור ורק בריאות
כל השאר שטויות

גם לך אח שלי.. אל תשכח לשתות עד המוות היום.

נדב33
31-12-11, 20:59
נשתדל לא להגיע לזה, רק להתקרב
:):):):)

hypertrophy
01-01-12, 21:07
אסור לריב!!!!

ודוקות?....טובות???.......הכל בסדר כפרה?
ואלירן....אחי.....אתה לא מתאמן עצים מספיק אם את מתץקדם עם נח מפגר כזה

אלירמבו
01-01-12, 23:00
ודוקות?....טובות???.......הכל בסדר כפרה?

למה כל הזמן הדיבור שלך כזה מסריח, סבבה אתה יותר מבין מכולם והכל, אבל אתה יודע אתה יכול לדבר נורמלי, אם אני יקבל או לא זה משהו אחר......

אלירמבו
01-01-12, 23:01
:confused::confused:ודוקות?....טובות???.......הכל בסדר כפרה?

למה כל הזמן הדיבור שלך כזה מסריח, סבבה אתה יותר מבין מכולם והכל, אבל אתה יודע אתה יכול לדבר נורמלי, אם אני יקבל או לא זה משהו אחר......

ronenost
02-01-12, 00:09
אני עושה ועשיתי abcde מחולק ל5 ימי אימון כול יום שריר אחר והתקדמתי יפה במשקלים ואני לא עובד לכוח המטרה שלי לא כוח מסה מ 100קילו חזה בהתחלה תוך שלוש חודשיים הגעתי ל 140 בנץ בלי תוכנית כוח רק להתאמן חזק מאוד הארדקאור ותוזנה מותאמת !

hypertrophy
03-01-12, 20:42
:confused::confused:

איפה הדיבור שלי מסריח?
זה שהשתמשתי בסלנג "מפגר" על הנפח של התכנית שלך?
רק בריאות כפרה