PDA

צפה בגרסא המלאה : ריכוז תמונות שלי ובקורב גם חדשות לפוסט זה .

טל יואב
06-04-07, 14:43
אז ככה למי שלא יצא לו לראות , ( כי הגיעו הרבה חדשים מאז ) .

ריכזתי חלק ועוד מעט הוסיף תמונות עדכניות .

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3517 .

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=6162 .

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3223 .

http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=13277 .

שבת שלום לכולם ומועדים לשמחה .

Lil_Arni
06-04-07, 14:53
יפה לראות שבן אדם מבוגר מתאמן!

אחלה תמונות! בן כמה אתה?

ran_z
06-04-07, 15:07
יפה לראות שבן אדם מבוגר מתאמן!

אחלה תמונות! בן כמה אתה?

הבנאדם בן 30 זה עדין בחור צעיר, אמרת מבוגר כאילו שבוע הבא הוא חוגג 45 :jockey:

-------

אני תמיד נהנה לראות את התמונות שלך בארה"ב עם הגדולים, לראות תמונות שלהם זה כבר נדוש, תמיד סיקרן אותי לראות אחד כזה במציאות ולעמוד לידו ולראות את הגודל המיפלצתי מקרוב.

Lil_Arni
06-04-07, 15:16
הבנאדם בן 30 זה עדין בחור צעיר, אמרת מבוגר כאילו שבוע הבא הוא חוגג 45 :jockey:

-------

אני תמיד נהנה לראות את התמונות שלך בארה"ב עם הגדולים, לראות תמונות שלהם זה כבר נדוש, תמיד סיקרן אותי לראות אחד כזה במציאות ולעמוד לידו ולראות את הגודל המיפלצתי מקרוב.

חחחחח ואללה אני ב 4 שנים יותר צעיר ממנו :jockey:

הוא ניראה מבוגר בגלל שהוא גדול :wiggle:

סוליקו
06-04-07, 15:57
בואנה יואב !! הצתלמת עם הרבה באדיבילדרים !!! עכשי אני באמת תופס ממך !
את התמונות האלו לא ראיתי !!( הלינק השלישי )

HHHEELLBBOOYY
06-04-07, 18:02
יפה, אחלה תמונות מחו'ל

Night_Wolf
06-04-07, 18:09
איזו דרך ארוכה עברתה בתחום פיתוח הגוף יואב ידידי:)
בהחלט תמונות מרשימות כל הכבוד:jockey:

איך החיטוב מתקדם?:blush:

Fatty
06-04-07, 18:21
אשמח לשמוע גם איך התקדמת מאז התמונות שלך ושל גיימר. עשית חיטוב, נכון?

HammEr-StriKe
06-04-07, 18:48
נותן המון מוטיבציה! אתה נראה מצויין!
במיוחד בחתימה שלך! יש לך יד אחורית אדירה ואמות ענקיות!
אני רואה שהחבר'ה פה שואלים איך החיטוב מתקדם, אז ספר אם בא לך..
אני רואה שאתה עשית המון ראיונות עם מפתחי גוף גדולים, מתי יעשו לך ראיון? זה יהיה מעניין יותר! או שיש כבר ואני טועה.. בכל אופן אשמח לראות..

StaSus
06-04-07, 19:10
וואלה אחלה תמונות אהבתי!!

maxp89
06-04-07, 19:15
יואב תגיד איך מתקדם החיטוב?

Vin diesel
06-04-07, 19:57
יואב לפי הקול שלך שדיברנו ליפני כמה ימים נשמעת כיאילו ירדת איזה 10 קילו...

Elevation
07-04-07, 00:04
http://www.bbi.co.il/gallery/index.php?action=displayBig&iteminfo=set9|0023.jpg

אני סוגד לך.

מה הסיפור עם פרינגו? למה רבתם?

נערך: קראתי למה.... סחתיין על האומץ.

BIGROY
07-04-07, 13:21
שמע אפשר להעריץ אותך רק בגלל התמונות .

טל יואב
07-04-07, 19:23
תודה לכולם על המילים הטובות .
אני בן 31 נשוי +1 .

לא בדיוק רבתי עם פרינגו , הוא דרש 10$ להצטלם איתו ולא התאים לי כי כולם מצטלמים איתך בחינם , וזה עוד ששפכתי כסף אצלו בבוטקה . אחרי שהוא הפיל לי את המצלמה , הפכתי לו את השולחן , השומרים העיפו אותי החוצה אבל היה לי כבר חותמת ביד אז אחרי 10 דקות חזרתי , זה הכל .

החיטוב לא הולך מי יודע מה החג הרס לי והרבה , אני עדיין מבצע אירובי באדיקות .

יש משפט חשוב וחכם עצה יקרה שקיבלתי מהאדמו"ר בכנס ואני משתדל לאמץ אותה למרות שלא תמיד הולך . והיא ...."לא להכניס פחמימות אחרי השעה 7 בערב לגוף כלל .

הניגרי מכניס לי רעל בשיחות מוטיבצייה כשאנחנו מדברים בטלפון .

OMRI-TURBO
07-04-07, 19:28
למה מה קורה אחרי 7 בערב? :ph34r:

gog
07-04-07, 20:16
אוי ואבוי...
כבר בשנות ה-40 ידעו שזה מיתוס, אז היום אומרים כאלה שטויות?

maradona
07-04-07, 20:42
עומרי אני חייב לציין שאני פשוט אוהב את הגישה שלך ואת הדרך שאתה נותן לאנשים לחשוב שנית :jockey:

טל יואב
07-04-07, 23:15

מה קורה אחרי 7 בערב ממממ בוא נחשוב רגע .

לאדם ששוקל 100 ק"ג על גובה של 1.75 ועבר את גיל ה-30 וחילוף החומרים שלו זה כבר לא מה שהיה פעם בטח לא כמו של בני הנוער כאן .

וכל מה שאני מעוניין כעת זה חיטוב ושריפת שומן אז כן פחמימות בין אם הם מורכבות או ריקות לא מתאימים כל כך לירידה במשקל . לא אמרתי לא לאכול כלל פחמימות רק לא בערב זה הכל .

מה כל רעש ?
וגם אני שמעתי את ההרצאה של גיא שלמון שכבר ידעתי עוד בעבר ,
על החלון האפשרות לאחר אימון שילוב של חלבון עם פחמימות ....
אני רוצה לרדת ולשרוף ולנסות למזער את ירידת השריר ולהגדיל את שריפת השומן .

מה כל כך מסובך פה ?

Jones
07-04-07, 23:38
יואב תמונות יפות,גוף מסיבי,חיטובון ומברוק עליק.

maradona
08-04-07, 03:13

לאדם ששוקל 100 ק"ג על גובה של 1.75 ועבר את גיל ה-30 וחילוף החומרים שלו זה כבר לא מה שהיה פעם בטח לא כמו של בני הנוער כאן .

וכל מה שאני מעוניין כעת זה חיטוב ושריפת שומן אז כן פחמימות בין אם הם מורכבות או ריקות לא מתאימים כל כך לירידה במשקל . לא אמרתי לא לאכול כלל פחמימות רק לא בערב זה הכל .

מה כל רעש ?
וגם אני שמעתי את ההרצאה של גיא שלמון שכבר ידעתי עוד בעבר ,
על החלון האפשרות לאחר אימון שילוב של חלבון עם פחמימות ....
אני רוצה לרדת ולשרוף ולנסות למזער את ירידת השריר ולהגדיל את שריפת השומן .

מה כל כך מסובך פה ?
אפשר יהיה לחלק את הפחמימות במשך היום ומולץ לצרוך אותם כמה שיותר אחרי האימון
וכן גם אפשר לאכול פחמימות בשעה 10 בערב
השעה לא משנה,העיקר הסה"כ היומי של קלוריות פחמימות שומנים וחלבונים.
אגב אתה אוכל לפי תפריט?

shikoLM
08-04-07, 14:20

בהנחה שחילוף החומרים מאט ככל שהגיל עולה, משמע שדרישת האנרגיה של הגוף פוחתת (מאזן תחזוקה נמוך יותר), המסקנה צריכה להגיע בצריכה קלורית נמוכה יותר ולא בהתנזרות מפחמימות אחרי שעה מסויימת.

ahtung
08-04-07, 14:26
יואב אתה פשוט ענק וואללה עברת דרך ארוכה בתחום,אני זוכר שרשמת שאתה רוצה לעשות חיטוב ?
אשמח לראות תמונות עדכניות יותר שלך.
גיל 30 זה לא עד כדי כך מבוגר ,אפילו הכל משתבח לדעתי בתקופה הזו בתחום הזה,עם רצון טוב הכל ילך.
בהצלחה בהמשך :)

Elevation
08-04-07, 16:02
טל, אח'שלו, אתה תותח על, אבל טעות בידך.

אני כן מסכים שצריך לרכז את הפחמימות בבוקר.

אבל אני עוד יותר חושב שבימים של אימון, אתה צריך לעטוף את עצמך בפחמימות מסביב לאימון.

ה"אחרי 7 בערב" מדבר על צריכה אקססיבית... נכון, אתה לא צריך את כל הפחמימות האלו, נכון, למה אנרגיה?

אבל בחיטוב אתה קודם כל רוצה למנוע קטבוליזם (אחרת למה להתחטב?), אחרי זה לרדת באחוזי שומן, אחרי זה להימנע מפציעות, ורק בסוף אולי אולי קצת אנאבוליזם (שאחרי וותק כמו שלך, אני בספק אם יקרה בחיטוב.

לפחמימות יש מפתח ותפקיד חשוב מאוד במניעת קטבוליזם, מה גם שאני אצא מכלל הנחה שאתה מתאמן בערב, אז בכלל....

הייתי צורך בשייק שאחרי 40 גרם פחמימות (במשקל שלך) בארוחה שאחריה עוד 24, ובארוחה לפני השינה, עוד 8 + - (פרוסת לחם קל וקוטג' - אתה מקבל קזאין עם פירוק איטי בטירוף לפני הלילה, וקצת פחמימות מהקוטג' עצמו, נניח עם כמה אומגות)...

עכשיו ברור לי שאתה מבין בתזונה בטירוף, אולי יותר ממני (סביר להניח לפני הוותק), אבל באמת שאין לי כח לשים רפרנטים למה זה מיתוס....

כמו שמישהו אחר, הגירעון הקלורי הוא זה שיקבע ירידה.... אם זה בשומן או שריר - זה מה שבו הפחמימות מנסות לעזור...

אז נכון, אתה לא צריך הרבה פחמימות בלילה, אבל אתה צריך אותם לאפקט אנטי קטבולי, לשיקום מהאימון (אל תשכח שאתה עושה אירובי ובטח טווח חזרות נמוך באימון - כדי שהגוף לא יחשוב שהשריר הוא מה שמיותר.... אתה לא רוצה לרדת לזמן פציעות, נכון?) וכ'ו....

אני מאמין גדול בלפוצץ בפחמימות בבוקר.... אבל אין זמן שהן לא נחוצות, מאידך גיסא.

גבריאל.

טל יואב
08-04-07, 20:00
אני עובד לפי התפריט שהניגרי בנה לי במיוחד , לפעמים לצערי אני חורג . עיניין של משמעת עצמית .

האדמור
08-04-07, 21:57
הציטוט "לא לאכול פחמימות אחרי השעה 19:00" לא מדוייק בכלל!
הכוונה הייתה:
1-אם מרכזים את הפחמימות בחצי יום הראשון שהאדם פחות או יותר פעיל ועובד אז סביר להניח שיהיה להן שימוש ע"י הגוף והסיכוי שנשמין מהם יהיה נמוך.
2- ידוע שחילוך החומרים מאט ומכין את הגוף לקראת הערב והשינה.
3-על פחמימה בשייק אחרי האימון לא כדאי לוותר אלה להפחית בהדרגה.
4-אכילת פחמימות לפני האימון תגרום למלאי גדול של גליקוגן בשריר מה שיפחית את כמות השומן שתשרף באימון ובכלל באירובי( הגוף יעדיף להשתמש בפחמימות ופחות בשומן).
5-אכילת פחמימות לפני האימון תעלה את רמת הורמון האינסולין ותוריד את רמת הורמון הטסטוסטרון מה שיפחית שוב את כמות השומן שיישרף באימון.
6-פחמימות גורמות לצבירת נוזלים- כל גרם של פחמימה נאגר בשריר עם 2.7 גרם מים.

יואב אני חושב שיש לך בעית משמעת(כמו שציינת) וב-4 חודשים שאתה בחיטוב עם התפריט של חברי הטוב הניגרי היית צריך לרדת 15-20 ק"ג לפחות!!!
אני מבין שקשה לך אבל אם באמת היית רוצה זה אפשרי בהחלט!!!
לא מסקרן אותך לראות את הגוף נקי משומן וכל שריר בולט בצורתו היפה???
אני מניח שזה יקרה בסוף אך בזמן ארוך יותר.
אני בטוח שאם תעשה את החיטוב כמו שצריך הניגרי יהיה גאה בך מאוד! כי הוא אוהב אותך!
אנחנו מבינים שיש לך משפחה אבל זה תירוץ עלוב! אל תשתמש בו יותר! מי שרוצה להשיג משהו משיג אותו בכל הכוח!
לסיכום:
תמונות מאסה יפות אבל רוצים לראות חיטוב!!!
בהצלחה חבר.

Elevation
09-04-07, 14:05
מסכים עם כל מה שאמרת...

אבל אל תשכח שבימים של אירובי ואנאירובי, האנאירובי קודם לאירובי.

באנאירובי האנרגיה נובעת מפחמימות (כמובן שאין שום זמן שאנרגיה היא רק משומן או פחמימות, אבל כל מה שהוא מעבר לשריפת במנוחה הוא מפחמימות, שכן אנאירובי כשמו כן הוא, אנאירובי, אין שריפת שומן בלי חמצן), ככה שאם יש לך אנאירובי של לפחות ארבעים דקות (לפחות) אתה שרפת בזמן הזה.... שלוש מאות (בהנחה שאתה הארד קור כמו יואב) קלוריות נוספות מפחמימות, שזה שבעים וחמש גרם + - (הכול הערכות גסות בטירוף), ואתה ניגש לאירובי כבר עם מאגרים מרוקנים... ככה שדווקא פחמימות לפני אימון, במיוחד בחיטוב, הן נחוצות, כדי למנוע קטבוליזם.

האדמור
10-04-07, 21:32
מסכים עם כל מה שאמרת...

אבל אל תשכח שבימים של אירובי ואנאירובי, האנאירובי קודם לאירובי.

באנאירובי האנרגיה נובעת מפחמימות (כמובן שאין שום זמן שאנרגיה היא רק משומן או פחמימות, אבל כל מה שהוא מעבר לשריפת במנוחה הוא מפחמימות, שכן אנאירובי כשמו כן הוא, אנאירובי, אין שריפת שומן בלי חמצן), ככה שאם יש לך אנאירובי של לפחות ארבעים דקות (לפחות) אתה שרפת בזמן הזה.... שלוש מאות (בהנחה שאתה הארד קור כמו יואב) קלוריות נוספות מפחמימות, שזה שבעים וחמש גרם + - (הכול הערכות גסות בטירוף), ואתה ניגש לאירובי כבר עם מאגרים מרוקנים... ככה שדווקא פחמימות לפני אימון, במיוחד בחיטוב, הן נחוצות, כדי למנוע קטבוליזם.

אתה צודק אבל ברמות של חיטוב מתקדם לא אוכלים פחמימות אחרי הבוקר!!!

Bullet
10-04-07, 22:25
אם מרכזים את הפחמימות בחצי יום הראשון שהאדם פחות או יותר פעיל ועובד אז סביר להניח שיהיה להן שימוש ע"י הגוף והסיכוי שנשמין מהם יהיה נמוך.

הפחממות לא הופכות לשומן בקנה מידה משמעותי. תאמין לי שאם הייתה לך יכולת קסומה (או ע"י התערבות כימית) למנוע הפיכה של פחממות לשומן, לא היית מאבד יותר שומן בדיאטה.

טל יואב
10-04-07, 22:53
הציטוט "לא לאכול פחמימות אחרי השעה 19:00" לא מדוייק בכלל!
הכוונה הייתה:
1-אם מרכזים את הפחמימות בחצי יום הראשון שהאדם פחות או יותר פעיל ועובד אז סביר להניח שיהיה להן שימוש ע"י הגוף והסיכוי שנשמין מהם יהיה נמוך.
2- ידוע שחילוך החומרים מאט ומכין את הגוף לקראת הערב והשינה.
3-על פחמימה בשייק אחרי האימון לא כדאי לוותר אלה להפחית בהדרגה.
4-אכילת פחמימות לפני האימון תגרום למלאי גדול של גליקוגן בשריר מה שיפחית את כמות השומן שתשרף באימון ובכלל באירובי( הגוף יעדיף להשתמש בפחמימות ופחות בשומן).
5-אכילת פחמימות לפני האימון תעלה את רמת הורמון האינסולין ותוריד את רמת הורמון הטסטוסטרון מה שיפחית שוב את כמות השומן שיישרף באימון.
6-פחמימות גורמות לצבירת נוזלים- כל גרם של פחמימה נאגר בשריר עם 2.7 גרם מים.

יואב אני חושב שיש לך בעית משמעת(כמו שציינת) וב-4 חודשים שאתה בחיטוב עם התפריט של חברי הטוב הניגרי היית צריך לרדת 15-20 ק"ג לפחות!!!
אני מבין שקשה לך אבל אם באמת היית רוצה זה אפשרי בהחלט!!!
לא מסקרן אותך לראות את הגוף נקי משומן וכל שריר בולט בצורתו היפה???
אני מניח שזה יקרה בסוף אך בזמן ארוך יותר.
אני בטוח שאם תעשה את החיטוב כמו שצריך הניגרי יהיה גאה בך מאוד! כי הוא אוהב אותך!
אנחנו מבינים שיש לך משפחה אבל זה תירוץ עלוב! אל תשתמש בו יותר! מי שרוצה להשיג משהו משיג אותו בכל הכוח!
לסיכום:
תמונות מאסה יפות אבל רוצים לראות חיטוב!!!
בהצלחה חבר.

לקחתי לתשומת ליבי , צודק אין תירוצים שום תירוץ לא מתקבל . ב"ה בתחרות בקיץ אני יפתיע את כל החברים בקהל שיגיעו לראות (אני לא הולך להתחרות ) רק לבוא לראות .
הייתי מאחל לך בהצלחה , אבל הצלחה זה רק לאלו שלא מוכנים או שסומכים על המזל , וזה בהחלט לא אתה .

טל יואב
10-04-07, 22:55
טל, אח'שלו, אתה תותח על, אבל טעות בידך.

אני כן מסכים שצריך לרכז את הפחמימות בבוקר.

אבל אני עוד יותר חושב שבימים של אימון, אתה צריך לעטוף את עצמך בפחמימות מסביב לאימון.

ה"אחרי 7 בערב" מדבר על צריכה אקססיבית... נכון, אתה לא צריך את כל הפחמימות האלו, נכון, למה אנרגיה?

אבל בחיטוב אתה קודם כל רוצה למנוע קטבוליזם (אחרת למה להתחטב?), אחרי זה לרדת באחוזי שומן, אחרי זה להימנע מפציעות, ורק בסוף אולי אולי קצת אנאבוליזם (שאחרי וותק כמו שלך, אני בספק אם יקרה בחיטוב.

לפחמימות יש מפתח ותפקיד חשוב מאוד במניעת קטבוליזם, מה גם שאני אצא מכלל הנחה שאתה מתאמן בערב, אז בכלל....

הייתי צורך בשייק שאחרי 40 גרם פחמימות (במשקל שלך) בארוחה שאחריה עוד 24, ובארוחה לפני השינה, עוד 8 + - (פרוסת לחם קל וקוטג' - אתה מקבל קזאין עם פירוק איטי בטירוף לפני הלילה, וקצת פחמימות מהקוטג' עצמו, נניח עם כמה אומגות)...

עכשיו ברור לי שאתה מבין בתזונה בטירוף, אולי יותר ממני (סביר להניח לפני הוותק), אבל באמת שאין לי כח לשים רפרנטים למה זה מיתוס....

כמו שמישהו אחר, הגירעון הקלורי הוא זה שיקבע ירידה.... אם זה בשומן או שריר - זה מה שבו הפחמימות מנסות לעזור...

אז נכון, אתה לא צריך הרבה פחמימות בלילה, אבל אתה צריך אותם לאפקט אנטי קטבולי, לשיקום מהאימון (אל תשכח שאתה עושה אירובי ובטח טווח חזרות נמוך באימון - כדי שהגוף לא יחשוב שהשריר הוא מה שמיותר.... אתה לא רוצה לרדת לזמן פציעות, נכון?) וכ'ו....

אני מאמין גדול בלפוצץ בפחמימות בבוקר.... אבל אין זמן שהן לא נחוצות, מאידך גיסא.

גבריאל.

אני גם מאמין גדול בלהפציץ פחמימות על הבוקר רק שלצערי בבוקר אין לי זמן לנשום , נדיר שאני אוכל בבוקר , ותוספי מזון מזמן הפסקתי לקחת . אני מתחיל לאכול בשעה 10 כאשר אני ער כל יום מי6 .:blush:

האדמור
10-04-07, 23:45
לקחתי לתשומת ליבי , צודק אין תירוצים שום תירוץ לא מתקבל . ב"ה בתחרות בקיץ אני יפתיע את כל החברים בקהל שיגיעו לראות (אני לא הולך להתחרות ) רק לבוא לראות .
הייתי מאחל לך בהצלחה , אבל הצלחה זה רק לאלו שלא מוכנים או שסומכים על המזל , וזה בהחלט לא אתה .

יופי! אני שמח שלקחת לתשומת ליבך, מצפים לראותך בקיץ בתחרות.
צודק בהחלט! אני לא סומך על המזל כי אני לא מאמין בו, אני אגיע מוכן ככל שניתן! וניתן!:11:

Leo
11-04-07, 01:18
אינסולין לא מתחרה עם טסטוסטרון איזה שטויות...................................

נ.ב אינסולין יותר אנאבולי.