PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בקשר לאימון הבטן

Ilan-V
06-04-07, 15:39
אז ככה תקשיבו....היום אחרי אימון של חזה ויד קידמית ניגשתי לאמן את הבטן.... עכשיו... כשה אני עושה תה בטן.. אני יורדדד לא עד הסוף ועולה ככה ל 45מעלות בקיצור אני ממש מרגיש את הבטן ואני מרגיש שאני עובד אליו נכון עכשיו הקטע שכשה אני עושה את זה.. יש אלי לחץץ נוראי.... והבעיה שנורא קשה לי לנשום.. רגיל ובכלל נכון כשה אני עובד אל זה... עכשיו בסט ה 5 שלי בערך... בחזרה ה 15 הרגשתי כזה בצד של הלב. מבפנים מין עלייה כזאת חדה לא יודע מזה ניבעלתי... אני רוצה שתגידו לי אם גם לכם זה אולי קרה פעם.... או שתסבירו לי מזה יכול תודה!

yonip
06-04-07, 16:10
שאלה די לא קשורה, למה אתה מאמן תבטן אחרי חזה ויד קדמית?
עדיף להתחיל בבטן ואחרי זה יד וחזה ואז אחרי אימון לשתות חלבון שזה ישפיע הכי מהר על החזה והיד לא?

ומי זה המטורף הזה בחתימה שלך!#?!#!#!???#!#?##?!@#<?!#<@

Ilan-V
06-04-07, 16:11
שאלה די לא קשורה, למה אתה מאמן תבטן אחרי חזה ויד קדמית?
עדיף להתחיל בבטן ואחרי זה יד וחזה ואז אחרי אימון לשתות חלבון שזה ישפיע הכי מהר על החזה והיד לא?

ומי זה המטורף הזה בחתימה שלך!#?!#!#!???#!#?##?!@#<?!#<@

יכול להיות אבל לא יודע אני רגיל לעשות בטן כתרגיל אחרון סתם איזה אחד חח אין לי מושג מיזה

עבו
06-04-07, 16:37
לא יודע בקשר לכאבים האלה אבל תנסה לנוח קצת אולי אל תעשה בטן כמה זמן אם זה קורה לך רק בתרגיל הזה.. או שתלך לרופא?

ובאמת בקשר למתי לעשות תבטן בהתחלה או בסוף האימון מעניין יש הבדל?
למרות שלי לא נראה למה גם ככה את השייק שותים איזה חצי שעה אחרי האימון.....

Ilan-V
06-04-07, 16:45
לא יודע בקשר לכאבים האלה אבל תנסה לנוח קצת אולי אל תעשה בטן כמה זמן אם זה קורה לך רק בתרגיל הזה.. או שתלך לרופא?

ובאמת בקשר למתי לעשות תבטן בהתחלה או בסוף האימון מעניין יש הבדל?
למרות שלי לא נראה למה גם ככה את השייק שותים איזה חצי שעה אחרי האימון.....

לא יודע אחי אני אישית תמיד בטן בסוףף למה אני עובד אאליו קשה ואם אני יעשה אותו בהתחלה אני יהיה סתם עייף ואני לא ימצא תה מקסימום בדברים האחרים כך שאני חושב שיותר נכון לסוף להשאיר תה בטן

עבו
06-04-07, 21:29
כן זה גם הסיבה שאני עושה בטן בסוף.....