PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה אל תפריט התזונה

Ilan-V
06-04-07, 15:43
אז ככה.... הרבה פעמים יצא לי לייראות שאנשים.. רושמים פה אוכל לפי תפריט מסויים.. הקטע הוא שאני גם משתדל ליצרוך מינימום 1.5 גרם חלבון לכל קילוגרם בגוף.. עכשיו הקטע הוא שאני לא אוכל לפי תפריט מסויים אני פשוט אוכל חלבונים ופחמימות כאילו אוכל כל 3 4 שעות... כל מיני ארוחות של חלבונים ופחמימות... עכשיו השאלה שלי היא אם צריך לאכול לפי תפריט מסוייים.. או העיקר זה ליצרוך כמות חלבונים שדרושה.. אני לא מבין את זה תעזרו לי תודה!

maya
06-04-07, 15:56
עדיף לעבוד לפי תפריט נכון שחלבונים חשובים אבל יש עוד אבות מזון חשובים כמו פחמימות שומן שגם אותם צריך לצרוך בצורה מסודרת. לדוגמא ואתה לא צורך מספיק פחמימות חלק מהחלבון ילך לאנרגיה ולא לשרירים

Ilan-V
06-04-07, 16:07
עדיף לעבוד לפי תפריט נכון שחלבונים חשובים אבל יש עוד אבות מזון חשובים כמו פחמימות שומן שגם אותם צריך לצרוך בצורה מסודרת. לדוגמא ואתה לא צורך מספיק פחמימות חלק מהחלבון ילך לאנרגיה ולא לשרירים

לא לא פחמימות אני משתדל ליצרוך בכל ארוחה... כמובן שחלבון יותר... אז שניה לא חיייב לאכול לפי תפריט מסווים?

עבו
06-04-07, 16:26
לא גבר לא חייב.. תפריט זה נראה לי יותר מדוייק ומסודר יותר משמעת ועניינים כאלה שזה טוב אבל אתה יכול לעשות את זה בלי תפריט גם.. אני נגיד כל השבוע בבסיס ובסופי שבוע גם יומיים עובד ככה שאת רוב הארוחות אני לא אוכל בבית ולא אני מכין אבל עדיין שומר לא עושה הרבה שטויות והינה מסתדרים.. תכלס אם יש לך מצב לארגן לעצמך תפריט מסודר זה עוד יותר טוב

Ilan-V
06-04-07, 16:47
לא גבר לא חייב.. תפריט זה נראה לי יותר מדוייק ומסודר יותר משמעת ועניינים כאלה שזה טוב אבל אתה יכול לעשות את זה בלי תפריט גם.. אני נגיד כל השבוע בבסיס ובסופי שבוע גם יומיים עובד ככה שאת רוב הארוחות אני לא אוכל בבית ולא אני מכין אבל עדיין שומר לא עושה הרבה שטויות והינה מסתדרים.. תכלס אם יש לך מצב לארגן לעצמך תפריט מסודר זה עוד יותר טוב

הבנתי אותך לא יודע אני לא אוכל לפי תפריט.. אני פשוט מנסה לשתות אבקה כמה שצריך לצרוך תה כמות חלבון הדרושה... וזהו אבל נ יראה אני יחכה לתגובות תודה בכל מיקרה

Ilan-V
07-04-07, 09:40
מקפיץ... ותענו בבקשה!