PDA

צפה בגרסא המלאה : מה יש באבקות חלבון, שהופך אותם ללא כשרות?

gil-Nissim
06-04-07, 16:01
יצא לי פה וויכוח אם משה בקשר לאבקות שהם לא כשרות.
אני טענתי בגלל שזה חלב נוכרי,ומשה טוען בגלל חומרי מאכל שיכולים להיות מונפקים מחיות,תערובת אינזמים מחיות וכו', ושיחלוף יונים.
אז השאלה שלי מה לא כשר באבקות אופטימום,וצ'מפיון חוץ מהחלב נוכרי ?

למשל באבקת צ'מפיון זה המרכבים שלה:
ריכיבים:מי גבינה בשיחלוף יונים חלבוני מי גבינה מרוכזים(מיוננים בגודל אולטרה מיקרו) חלבוני מי גבינה מבודדים,פפטידים של מי גבינה. חומרי טעם וריח מלאכותיים,אבקת קקאו,מלח,גומי קסנטן,סוכרלוז,אססלפאם-קיי.
יש כאן משהו לא כשר ?
:helpsmilie:
בבקשה על תעבירו את זה לתוספי מזון,אף אחד לא עונה שם.
מעבר לכך זה דיון..
תודה.

Di-Bol
06-04-07, 16:15
עזוב אותך סתם חרטה. פשוט החברות לא מספיק פראייריות כמו בישראל כדי לשלם לרבנות המוצצי כסף האלה הון תועפות כדי לקבל חותמת כשרות. מישהו יכול להסביר לי למה לעזאזל צריך חותמת כשרות על אבקת כביסה

DropDead
06-04-07, 16:17
עזוב אותך סתם חרטה. פשוט החברות לא מספיק פראייריות כמו בישראל כדי לשלם לרבנות המוצצי כסף האלה הון תועפות כדי לקבל חותמת כשרות. מישהו יכול להסביר לי למה לעזאזל צריך חותמת כשרות על אבקת כביסה

שמעתי יש בזה מלא חלבון :whistle:

gil-Nissim
06-04-07, 16:24
לא יודע למה צריך כשרות לאבקת כביסה חחח...
אחרי וויכוח קטן אם משה,הוא אומר שיכול להיות בזה תערובת של חיות,צבעי מאכל,כמו חרקים חח.
תסתכלו פה שניה
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=18072&page=2

gman
06-04-07, 16:26
יש חתיכות חזיר בתוך האבקה...

סתם, נראה לי זה סתם זיוני שכל של דתיים...כמו לכתוב על מים שהם כשרים...וזה שיש עוגיות לא כשרות...

Homie
06-04-07, 16:28

צודק!

כל עניין הכשרות הזה זה מסחרה אחת גדולה, אנשים שמשחקים אותה צדיקים
והם בדיוק ההפך! שתדעו לכם שלפי הספר הקדוש והחשוב שלהם, כל הפעולות האלו
שנעשות על מנת לשמור על חוקי ומצוות האל (שדרך אגב לא כתוב בשום מקום
ותקנו אותי אם אני טועה , שאסור לאכול חמץ, בדיוק כמו שלא כתוב שאסור בשר וחלב,
ושאסור לסוע בשבת) אמורות להתבצע בחינם! ללא תמורה! התמורה של אנשים אלו
אמורה לבוא בשלב מאוחר יותר כביכול לאחר שימותו.

מים כשרים! קולה כשרה! מזה הזין הזה? איך נוזל חוץ מאלכוהול יכול להיות
לא כשר לפסח!? איבר מין זכרי! זה כל מה שיש לי להגיד!
וזה אחרי שבפיצריה שאני עובד ניקינו 7.5 שעות רצוף ניקיון חמץ עם איזה משגיח *****
שעומד שם ולא יודע מה.. כל מי שמכיר מישהו שמחזיק מסעדה / עסק שמוכר אוכל
שישאל אותו קצת על ההליכים שצריך בשביל להשיג תעודת כשרות / תעודת כשרות לפסח (שונה!)
הכל מסחרה!!!!!!

gil-Nissim
06-04-07, 16:29
יש חתיכות חזיר בתוך האבקה...

סתם, נראה לי זה סתם זיוני שכל של דתיים...כמו לכתוב על מים שהם כשרים...וזה שיש עוגיות לא כשרות...
תשמע,זה נכון.
אבל יש אבקות שיש בהם תערובת אינזמים שזה מופק מחיות הבנת?
אני רוצה לדעת אם באופטימום וצ'מפיון זה גם נימצא,ובכלל אם יש בהם משהו שהוא באמת לא כשר. כול הקטע הזה של השיחלוף יונים ממה הוא עשוי ?
בקשר לעגיות זה שאין עליהם כשרות לא מפריע לי,העיקר שלא יהיה איזה חזיר באבקה.

Leo
06-04-07, 16:32
פחחח מה קרה ככה אין לכם מספיק בטחון עצמי שכל פעם שמישו אומר או מזכיר "כשר" אתם כולכם אחד אחרי השני קופצים לנפנף ב***** שלכם???????????
כמה שנאה הצילו.

אבקות חלבון יכולות להיות כשרות או לא ממספק סיבות , פשוט אף אחד לא נתן להם תעודה כשרות , כי כל היהודים כמעט באר"הב חננות וכמעט אף אחד שמה לא עושה פיתוח גוף אלא סתם פילאטיסים וכאלה *מקסימום* ומילא הם רק ממוצא יהודי שזה לא יהודי מבחינתי.

shahaflol
06-04-07, 16:35
צודק!

כל עניין הכשרות הזה זה מסחרה אחת גדולה, אנשים שמשחקים אותה צדיקים
והם בדיוק ההפך! שתדעו לכם שלפי הספר הקדוש והחשוב שלהם, כל הפעולות האלו
שנעשות על מנת לשמור על חוקי ומצוות האל (שדרך אגב לא כתוב בשום מקום
ותקנו אותי אם אני טועה , שאסור לאכול חמץ, בדיוק כמו שלא כתוב שאסור בשר וחלב,
ושאסור לסוע בשבת) אמורות להתבצע בחינם! ללא תמורה! התמורה של אנשים אלו
אמורה לבוא בשלב מאוחר יותר כביכול לאחר שימותו.

מים כשרים! קולה כשרה! מזה הזין הזה? איך נוזל חוץ מאלכוהול יכול להיות
לא כשר לפסח!? איבר מין זכרי! זה כל מה שיש לי להגיד!
וזה אחרי שבפיצריה שאני עובד ניקינו 7.5 שעות רצוף ניקיון חמץ עם איזה משגיח *****
שעומד שם ולא יודע מה.. כל מי שמכיר מישהו שמחזיק מסעדה / עסק שמוכר אוכל
שישאל אותו קצת על ההליכים שצריך בשביל להשיג תעודת כשרות / תעודת כשרות לפסח (שונה!)
הכל מסחרה!!!!!!

בקשר לכשרות, אתם באמת צודקים. פשוט בארה"ב לא משלמים לרבנות על מנת שישגיחו על כשרות המוצר, כי אין להם סיבה לעשות את זה. חוץ מזה, אם מכינים בסביבת המוצר אוכל לא כשר אז זה הופך את המוצר עצמו ללא כשר. בקיצור, אין השגחה של הרבנות ולכן אין תעודת כשרות.
זה לא שהאבקה מכילה מוצר לא כשר.
בתורה דווקא כן כתוב שאסור לאכול חמץ ושאסור לאכול בשר וחלב, בשר לנסיעה בשבת - לא ייתכן שיפשרטו כל פעולה ופעולה שקיימת, רשמו בגדול שאסור לבצע שום מלאכה בשבת( לא שאני שומר).

Leo
06-04-07, 16:37
בקשר לכשרות, אתם באמת צודקים. פשוט בארה"ב לא משלמים לרבנות על מנת שישגיחו על כשרות המוצר, כי אין להם סיבה לעשות את זה. חוץ מזה, אם מכינים בסביבת המוצר אוכל לא כשר אז זה הופך את המוצר עצמו ללא כשר. בקיצור, אין השגחה של הרבנות ולכן אין תעודת כשרות.
זה לא שהאבקה מכילה מוצר לא כשר.
בתורה דווקא כן כתוב שאסור לאכול חמץ ושאסור לאכול בשר וחלב, בשר לנסיעה בשבת - לא ייתכן שיפשרטו כל פעולה ופעולה שקיימת, רשמו בגדול שאסור לבצע שום מלאכה בשבת( לא שאני שומר).
גם אם המפעל לא "חרדי" אפשר עדיין לקבל תעודת כשרות.

ולדעתי אם אין בזה משהו שבמפורש לא כשר ורק לא נתנו לזה תעודה , אין סיבה להמנע מזה.
כי במקרה אחר זה יכל להיות כשר...

gil-Nissim
06-04-07, 16:38
עזבו אותכם משאר הדברים שאין בהם כשרות טוב ?
בואו ניתמקד באבקות למשל מישהו יודע מזה שיחלוף יונים ?
וממה ואיך הוא נוצר ?

shahaflol
06-04-07, 16:40
גם אם המפעל לא "חרדי" אפשר עדיין לקבל תעודת כשרות.

ולדעתי אם אין בזה משהו שבמפורש לא כשר ורק לא נתנו לזה תעודה , אין סיבה להמנע מזה.
כי במקרה אחר זה יכל להיות כשר...

לא הבנתי למה ציטטת אותי... אמרתי בבירור שאין השגחה של הרבנות, וכנראה, זו הסיבה שהאבקה לא כשרה. :):):):) איפה דיברתי על מפעילם חרדים בכלל?

Homie
06-04-07, 16:45
Leo מה אתה קשור ומה קשור ביטחון עצמי? לך תעשה 312940 מתח.

וזה שלדעתך לא להימנע מזה, זה טוב ויפה, אבל מבחינת הרבנויות וכל הקקי הזה
אם אין על זה תעודת כשרות / חותמת כשרות, זה לא כשר, לא משנה מה תגיד להם.

Nadav19
06-04-07, 17:18
למי אכפת כאילו נפסיק לקחת.

ד"א, אמא שלי אמרה לי "גמור את הקופסא של אבקת החלבון בפסח ואני קונה לך ישר אחרי פסח עוד אחת"

למה?

כי אמרתי לה שבגלל שאין לחם ואין שניצלים אז ""אין חלבון"" ואני צריך לצום, אז כאב לה הלב והיא התחילה להגיד לי "לאאאא לאאא כפרה תיקח אבקה בכל ארוחה ואני יקנה לך אבקה אחרי פסח!"

חחחח חמודה

Leo
06-04-07, 17:26

ד"א, אמא שלי אמרה לי "גמור את הקופסא של אבקת החלבון בפסח ואני קונה לך ישר אחרי פסח עוד אחת"

למה?

כי אמרתי לה שבגלל שאין לחם ואין שניצלים אז ""אין חלבון"" ואני צריך לצום, אז כאב לה הלב והיא התחילה להגיד לי "לאאאא לאאא כפרה תיקח אבקה בכל ארוחה ואני יקנה לך אבקה אחרי פסח!"

:):):):) חמודה
אמן על אמא שלי.... שתבזבז עלי כסף לתוספים.

gil-Nissim
06-04-07, 17:35

למה?

למי אכפת ? לי אכפת, ולאנשים ששומרים כשרות.

ofirdesign
06-04-07, 17:42
פחחח מה קרה ככה אין לכם מספיק בטחון עצמי שכל פעם שמישו אומר או מזכיר "כשר" אתם כולכם אחד אחרי השני קופצים לנפנף ב***** שלכם???????????
כמה שנאה הצילו.

אבקות חלבון יכולות להיות כשרות או לא ממספק סיבות , פשוט אף אחד לא נתן להם תעודה כשרות , כי כל היהודים כמעט באר"הב חננות וכמעט אף אחד שמה לא עושה פיתוח גוף אלא סתם פילאטיסים וכאלה *מקסימום* ומילא הם רק ממוצא יהודי שזה לא יהודי מבחינתי.
צודק אחי העיקר שברוקולי זה כשר וזה מכיל פייטואסטרוגנים :jockey:

YNZ
06-04-07, 17:51

למה?

אחי למה אין שניצלים אני כל יום אוכל בין חצי קילו לקילו שניצל ..
לוקח תשניצל שם מורח בביצה שם בתוך קמח מצה עוד פעם ביצה וזורק למחבת..
יוצא משהו כמו 3 ביצים ובין חצי קילו לקילו שניצל בשתי ארוחות ..
אחרי אימון שייק בוקר קוטג .. אני מסודר :P

Leo
06-04-07, 18:03
צודק אחי העיקר שברוקולי זה כשר וזה מכיל פייטואסטרוגנים :jockey: מקורי.. אופיר המעוצב.
מחר פרס.

meni32
06-04-07, 18:11

למה?

:1eye:
גם אמא שלי באה בגישה כזאת.

Night_Wolf
06-04-07, 18:13
למי אכפת ? לי אכפת, ולאנשים ששומרים כשרות.

אחי אבקת חלבון לא כשרה לא בגלל שיש בה איזה משהו חריג כמו אני יודע טיבול חזירים חחחחחחח
פשוט כמו שעומר אמר לך הרבנות לא מעבירה עליהם כשרות זה הכל למרות שלי הייתה בבית אבקת חלבון כשרה ממיזמן של סופר נוטרישן דווקא אבקה מאוד טעימה:jockey:

gil-Nissim
06-04-07, 18:15
אחי אבקת חלבון לא כשרה לא בגלל שיש בה איזה משהו חריג כמו אני יודע טיבול חזירים חחחחחחח
פשוט כמו שעומר אמר לך הרבנות לא מעבירה עליהם כשרות זה הכל למרות שלי הייתה בבית אבקת חלבון כשרה ממיזמן של סופר נוטרישן דווקא אבקה מאוד טעימה:jockey:
זהו זה מה שרציתי לדעת שאין בה משהו חריג,זה שאין כשרות לא אכפת לי.

blinki
06-04-07, 18:22
אני זוכר שפעם הסתכלתי באיזה אבקת חלבון(לא זוכר איזו, פעם הייתה מכירה במכון והסתכלתי על הרבה) והיה כתוב Shild(אני מקווה שאני לא טועה באיות) שזה צדפות וזה לא כשר, אבל יכול להיות שיש פירוש אחר לshild או שפשוט טעיתי באיות של הצדפות וזה משהו אחר בכלל

gil-Nissim
06-04-07, 18:31
שמע יש אבקות שגם מערבבות בשר וחלב..
יש כול מיני סוגים אני מקווה לפחות שצ'מפיון-pure Whey Protein
אין בו משהו כזה..

צריך לחכות למישהו שמבין בכול העניין הזה.

Elevation
06-04-07, 18:48
לא קראתי אפילו את התגובות שלכם, ת'מעייפים.

לסכם את זה....

א. חלב נוכרי.

ב. בשביל כשרות צריך הכשר רבני..... יש אבקות שאולי הן כשרות, אבל אין גורם שמאשר את זה.

ג. יכול להיות שעל אותו הקו של אבקת החלבון מייצרים גם דברים אחרים, לא כשרים...

ד. הוא רשם ג'לי - ג'לטין, יכול (והמון פעמים גם קורה) להיות מיוצר מעצמות/מח עצמות של חיות לא כשרות.

ה. את אבקת החלבון של Egropharm, שהוא איסלוט מתוסף בפלזמה. פלזמה זה, למי שלא יודע, (לפחות מה שהם שמים וקוראים לו פלזמה) דם מיובש בספריי (בתירגום חופשי) מלא בכדוריות לבנות... דם, לא במיוחד מותר לאכול, לא כן שכן של חיה לא כשרה, לא כל שכן גם אם זאת חיה כשרה - שלא נשחטה כהלכה.

ויש עוד עשרות סיבות.

n0x
06-04-07, 18:49
לא יודע בדיוק מה עם האבקות חלבון.. אבל אני זוכר היה בלגן בכלל מטרנה.
קיצור היה שם במטרנה שמן חזיר, שתינוקות זקוקות לזה .. ולא הביאו למטנרה כשרות עד שהם לא יצרו במיוחד לישראל.
יש מצב שבאבקות חלבון לא כשרות מוספים תוספים לא כשרים בהחלט יכול להיות שמוספים לשם בשר :blush:
אבל אם אתה עוסק בBB לא נראה שצריך להיות משנה לך אם זה כשר או לא:1eye:

gil-Nissim
07-04-07, 20:13
לפי מה שרשום על האבקה -pure Whey Protein של צ'מפיון,אין בה משהו לא כשר.
רק מעניין אותי לדעת ממה עשוי המי גבינה רק שלא מחזיר

AAA
07-04-07, 20:36
יש אבקה של אופטימלי כשרה ויחסית ואני מדגיש יחסית טובה והיא נמכרת באתר...

מי שאין לו בעיה של כשרות שיקנה את האבקה הכי טובה של אופטימום\צ'מפיון.

וזהו נגמר הסיפור, נמאס כבר לשמוע את הויכוחים התאולוגיים האלה.

gil-Nissim
07-04-07, 22:53
aaa
אם לא נאה לך, אתה מוזמן לא להיכנס לכאן.

AAA
08-04-07, 07:41
aaa
אם לא נאה לך, אתה מוזמן לא להיכנס לכאן.

שמע, כי יש פה חבר'ה שמחפשים בכל דרך להתנגח בדת ואני בנאדם לא מאמין לגמרי, ואני אומר את זה. יש מקומות לדבר על הנושאים האלה אבל חפיף, איך שאתם רוצים.

Lil Wayne
09-04-07, 05:37
לפי מה שרשום על האבקה -pure Whey Protein של צ'מפיון,אין בה משהו לא כשר.
רק מעניין אותי לדעת ממה עשוי המי גבינה רק שלא מחזיר
ממה ניראה לך עשוי מיי גבינה???