PDA

צפה בגרסא המלאה : 5x5 של ביל סטאר

Eigro
06-01-12, 01:13
שלום לכולם,
אני מתאמן כבר תקופה בחדר כושר, ולא מזמן עברתי מABC ל5X5 בשביל לעבוד יותר על הכוח.
עכשיו אני כבר קצת יותר מחודש בתכנית.
קצת נתונים אישיים:
גיל 19
משקל 93
גובה 188

אני אכתוב על האימון שהיה לי לפני יומיים ועל זה של היום, בנוסף אציין רק את המשקל של הסט האחרון ואת מספר החזרות שלו.

לפני יומיים:
בנץ - סט אחרון 4X102.5 (בכל מקרה אני אעלה אימון בנץ הבא ל 105, כמעט והצלחתי את החזרה החמישית)
סקוואט - 5X87.5
בנט - 5X87.5

אני יודע שהסקווט שלי מאוד נמוך, פשוט בתכנית הקודמת לא עבדתי עליו ולא רציתי להתחיל ממשקל גבוה, התחלתי מ70 ל5

האימון של היום:

סקווט 5X65
דדליפט 5X130 (חזרה אחרונה הגב קצת התעגל, בכל זאת נעלה באימון הבא)
פרס 4X60 (היה הרבה יותר קשה ממה שחשבתי, נשאר על אותו משקל גם אימון הבא)

מה דעתכם לגבי ההערות שלי?
מה עושים בתכנית הזאת אם נתקעים במשקל לא הבנתי:confused:
וגם לגבי התזונה רציתי לשאול אם צריך לאכול כמה שיותר אם אני לא רומה להתקע במשקלים, גם אם זה כולל ממתקים ועוד דברים לא כל כך בריאים?

טייני
08-01-12, 15:55
תחליף תוכנית לss, למרות שאתה חושב שאתה לא מתאמן מתחיל, לפי המשקלי עבודה אתה כן מתאמן מתחיל (וזה לא בושה!), רק הבנצ' שלך סבבה.
אין לך מה לחפש בתוכנית של ביל סטאר (או טקסס) לפני שאתה מעלה את הסקוואט לפחות בעוד 60-70 ק"ג ואת הדדליפט בלפחות עוד 30-40 ק"ג בSS, אחרת אתה תטחן מים ולא תתחזק בהתאם וזה יהיה בזבוז זמן וחבל.

לשיקולך.

IGOR
08-01-12, 16:27
תחליף תוכנית לss, למרות שאתה חושב שאתה לא מתאמן מתחיל, לפי המשקלי עבודה אתה כן מתאמן מתחיל (וזה לא בושה!), רק הבנצ' שלך סבבה.
אין לך מה לחפש בתוכנית של ביל סטאר (או טקסס) לפני שאתה מעלה את הסקוואט לפחות בעוד 60-70 ק"ג ואת הדדליפט בלפחות עוד 30-40 ק"ג בss, אחרת אתה תטחן מים ולא תתחזק בהתאם וזה יהיה בזבוז זמן וחבל.

לשיקולך.

למה לא יתקדם? אם הוא יאכל כמו שצריך למה שלא יתקדם?

Cuba
08-01-12, 17:28
הוא יתקדם אבל פחות ממה שss תקדם אותו והוא יהיה פחות ס1ס

טייני
08-01-12, 18:59
למה לא יתקדם? אם הוא יאכל כמו שצריך למה שלא יתקדם?
כי בתור מתאמן "מתחיל" (שוב, ההגדרה היא למי שהמשקלי עבודה שלו נמוכים יחסית) הוא יכול להעלות הרבה יותר משקל על המוט (ss כל אימון מוסיפים משקל), מאשר ב5x5 שבה מעלים משקל פעם בשבוע ולא 3 פעמים בשבוע כמו בss, וחבל לא לעשות אותה כשאלו המשקלי עבודה שלו.

IGOR
08-01-12, 19:01
קיצור עדיף כבר שהוא יעשה 5x5 כשיתקע במשקלים..

טייני
08-01-12, 23:40
זה בדיוק העניין עיגור פידרס פאדלוקה ככה זה עובד.
עושים ss עד שאי אפשר לעלות יותר במשקלים גם אחרי כמה ריסטים, ומתקדמים לתוכנית מתקדמת יותר.

IGOR
08-01-12, 23:44
זה בדיוק העניין עיגור פידרס פאדלוקה ככה זה עובד.
עושים ss עד שאי אפשר לעלות יותר במשקלים גם אחרי כמה ריסטים, ומתקדמים לתוכנית מתקדמת יותר.:sbb3::sbb3: