PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה שקצת מטרידה אותי...

אלירמבו
17-01-12, 12:21
אני אומנם לא כזה הרבה שנים מתעניין בפיתוח גוף תחרותי, ואין לי כזה הרבה ידע, אבל מישהו יכול להסביר למה עמית ספיר הגיע לאולימפיה ומאור זרדז לא? הוא לדעתי הרבה יותר מרשים, מכל הבחינות.....(תקנו אותי אם אני טועה).

ניגרי ענק
17-01-12, 12:40
בסיפור הזה יש גם פוליטיקה, וגם נסיבות.
ראשית, לעמית יש פרו ולמאור אין (עדיין) פרו.
בשביל להיות מועמד בכלל לאולימפיה, אתה צריך כרטיס פרו.
שנית, הגנטיקה של עמית שולחת אותו לקטגוריה של ה 202, שכאילו הומצאה עבור ספורטאים כמותו.
בליגה הזאת, עמית הוא אחד הטובים ביותר, אולי לא אחד מהחמישה, אבל בטח אחד מהעשרים - והשתתפותו המכובדת באולימפיה השנה מעידה על כך.
מאור לעומתו יצטרך להתמודד מול אנשים כמו פיל הית' או בראנץ' וורן, בליגה של הגדולים באמת - וזה, כמובן, סרט אחר.
אני לא אומר שהוא לא יוכל לעשות את זה, אני חושב שכן, אבל לא מחר בבוקר.
מבחינת פוטנציאל יש לו סיכוי, והוא מאוד מאוד צעיר ביחס לספורט הזה, ככה שצריך להיות סבלניים ולהחזיק לו אצבעות.

אלירמבו
17-01-12, 13:50
בסיפור הזה יש גם פוליטיקה, וגם נסיבות.
ראשית, לעמית יש פרו ולמאור אין (עדיין) פרו.
בשביל להיות מועמד בכלל לאולימפיה, אתה צריך כרטיס פרו.
שנית, הגנטיקה של עמית שולחת אותו לקטגוריה של ה 202, שכאילו הומצאה עבור ספורטאים כמותו.
בליגה הזאת, עמית הוא אחד הטובים ביותר, אולי לא אחד מהחמישה, אבל בטח אחד מהעשרים - והשתתפותו המכובדת באולימפיה השנה מעידה על כך.
מאור לעומתו יצטרך להתמודד מול אנשים כמו פיל הית' או בראנץ' וורן, בליגה של הגדולים באמת - וזה, כמובן, סרט אחר.
אני לא אומר שהוא לא יוכל לעשות את זה, אני חושב שכן, אבל לא מחר בבוקר.
מבחינת פוטנציאל יש לו סיכוי, והוא מאוד מאוד צעיר ביחס לספורט הזה, ככה שצריך להיות סבלניים ולהחזיק לו אצבעות.
כשאתה אומר גנטיקה אתה מדבר מבחינת גובה? (שעמית כביכול נמוך?)

ניגרי ענק
17-01-12, 13:55
גם. במבנה של עמית להביא לבמה 90 קילו יבש זה דבר פסיכי לגמרי. מאור צריך לשקול בערך 20 קילו יותר כדי לעמוד מול מתחרים בקטגוריה הכבדה.

אלירמבו
17-01-12, 14:11
גם. במבנה של עמית להביא לבמה 90 קילו יבש זה דבר פסיכי לגמרי. מאור צריך לשקול בערך 20 קילו יותר כדי לעמוד מול מתחרים בקטגוריה הכבדה.

תודה רבה על התשובה המפורטת...

DaSpider
17-01-12, 14:34
היו מקרים שבהם גם באולימפיה הראשית זכה מישהו שבבירור לא הגיע לו, דברים כאלה קורים בכל דרג.

אמרון
17-01-12, 18:27
היו מקרים שבהם גם באולימפיה הראשית זכה מישהו שבבירור לא הגיע לו, דברים כאלה קורים בכל דרג.

מה זה קשור לנושא ? אני חושב שאביב נתן פה תשובה מספיק טובה ואין מה להרחיב יותר בנושא

DaSpider
17-01-12, 23:07
בטח שזה קשור, כי בתחום כמו פיתוח גוף אנחנו יכולים להתווכח עד מחר מי נראה יותר טוב - מאור או עמית, וגם אם נגיע להסכמה, השופטים בתחרויות זה עניין אחר

אמרון
18-01-12, 01:43
בטח שזה קשור, כי בתחום כמו פיתוח גוף אנחנו יכולים להתווכח עד מחר מי נראה יותר טוב - מאור או עמית, וגם אם נגיע להסכמה, השופטים בתחרויות זה עניין אחר

אחי זה לא משנה מי נראה יותר טוב כי עמית מתחרה בקטגוריה של ה202 ומאור מתחרה במשקל כבד ככה שאין מה לעשות השוואה, אני מקווה שהבנת

bodyforfun
18-01-12, 12:45
מאור עוד יגיע רחוק וגם עמית שני ספורטאי אלופים ומוזר שלמאור אין עדין pro איך זה שאין לו pro כבר ?? אחרי תחרות במר עולם של ifbb ...

אלירמבו
18-01-12, 13:38
מאור עוד יגיע רחוק וגם עמית שני ספורטאי אלופים ומוזר שלמאור אין עדין pro איך זה שאין לו pro כבר ?? אחרי תחרות במר עולם של ifbb ...

הוא לקח מקום נמוך יחסית, נראה לי שצריך להיות בשלישיה או חמישיה....

אמרון
18-01-12, 14:14
בתכלס צריך לנצח אבל יש קומבינות

bodyforfun
18-01-12, 16:56
תמיד יש קומבינות... במיוחד בארץ.. אבל אין ספק שהוא יגיע להיות pro מאור מתקדם ברמה מטורפת . יש אנשים שיעשו הכל להשיג בקומבינות להיות pro אבל מאור באמת אדם צנוע מאוד הוא לא יקח מה שלא מגיע לו אבל מגיע לו ועוד איך...

ainris
20-01-12, 06:25
אביב, אז בעצם זה רק בגלל הגובה כי אני לא רואה פה שום דבר אחר כמו שאתה מתאר בגנטיקה שתביא אותו לתוצאות כאלה שהם מעל מאור ב 20 קילו פחות....