PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן במשך שנה ו7.. יעוץ בנושא תזונה לפני ואחרי אימון כוח..

מוריאל בן שימול
17-01-12, 23:31
אני כבר מתאמן במשך הרבה זמן עשיתי מסה.. חיטוב ועכשיו שוב מסה אני מטר 70 ושוקל 76 המטרה שלי להגיע ל82 בערך ואז שוב חיטוב עכשיו השאלה שלי..
כמה זמן לפני אימון ( כוח) כדאי לאכול ומה כדאי?.. עד עכשיו הייתי אוכל בין שעה וחצי- שעתיים לפני .. והיתי אוכל צלחת ספגטי\תפוחי אדמה (או סוג אחר של פחמימות) ועוד איזה קופסת טונה או קוט'ג או דג..
האם זה בסדר מה שאני אוכל לפני?
ואחרי האימון אני שותה ישר שייק של גיינר ושעה אחרי אוכל ארוחה של פחימות וחלובנים משהו כמו שלפני האימון.. האם צריך לשפר משו\ או המלצה אחרת? (בשביל להגיע לתוצאות יותר טובות באימון)

אלירמבו
18-01-12, 00:47
אז ככה לפני אימון עדיף דג/טונה ולא קוטג' (נספג לאט) ואחרי האימון עדיף שייק חלבון רגיל ולא גיינר בשילוב סוכר ענבים, או תמרים או כמה פירות אחרים, כל השאר סבבה, בהצלחה...

מוריאל בן שימול
18-01-12, 01:02
הבנתי אחי תודה, ולגבי הזמנים שרשמתי שם זה בסדר?

אלירמבו
18-01-12, 01:30
הבנתי אחי תודה, ולגבי הזמנים שרשמתי שם זה בסדר?

כן זמנים סבבה, גם של הלפני וגם של האחרי, ובארוחה שלפני האימון תשתדל שיהיה כמה שפחות שומנים(שלא יהיה לך הרגשה רעה וכבדות באימון) שהטונה תהיה במים, והפחמימה עם כמה שפחות רטבים ותוספות...

מוריאל בן שימול
18-01-12, 14:28
הבנתי אחי סבבה, תודה

itaymadddd
19-01-12, 23:18
שאתה אומר בארוחה שלפני האימון להשתדל לא הרבה שומנים אתה יכל להגדיר כאילו כמה
אני למשל אוכל ארוחה ולוקח איתה כפית גדושה של חמאת בוטנים זה הרבה לדעתך?

אלירמבו
19-01-12, 23:30
שאתה אומר בארוחה שלפני האימון להשתדל לא הרבה שומנים אתה יכל להגדיר כאילו כמה
אני למשל אוכל ארוחה ולוקח איתה כפית גדושה של חמאת בוטנים זה הרבה לדעתך?

שומנים עדיף לאכול בשאר היום בארוחת בוקר/ארוחה אחרי אימון/ארוחת ערב(מומלץ)... לפני אימון עדיף לא לאכול בכלל, כדי לא להרגיש כבדות במהלך האימון

itaymadddd
19-01-12, 23:50
אם זה רק כבדות תאמת אני לא מרגיש
אבל אחרי אימון אני לא מעדיף לקחת שמן זית חמאת בוטנים טחינה גולמית בשביל הספיגה של השייק חלבון

אלירמבו
20-01-12, 00:11
אם זה רק כבדות תאמת אני לא מרגיש
אבל אחרי אימון אני לא מעדיף לקחת שמן זית חמאת בוטנים טחינה גולמית בשביל הספיגה של השייק חלבון

התכוונתי לארוחה שאחרי השייק גבר, ותנסה לא לאכול שומנים לפני, תראה שהאימון יהיה יותר טוב