PDA

צפה בגרסא המלאה : התייעצות בקשר לתסופים

RUBI1988
23-01-12, 15:35
שלום לכולם ..
אני התחלתי להתאמן לא ממזמן , יחסית לגובה שלי אני שוקל בסדר לגמרי
78 קילו ל 1.77
אני לא רוצה ממש לגדול אני רוצה יותר לעצב את השרירים ...
באיזה תוסף עליי להשתמש או שעדיף מתפריט טבעי ?

WEST $ SIDE
23-01-12, 16:37
אם ת'רוצה לעצב , לך תלמד עיצוב תעצב דברים...
אין דבר כזה לעצב , יש מאסה יש חיטוב , חיטוב בלי מאסה זה לא נראה טוב משמע אתה כן רוצה לגדול .
תמיד עדיף לאכול אוכל שהוא מזון מוצק , במידה וחסרים לך ערכים או שאתה רוצה להקל על התזונה שלך אתה יכול לקחת אבקת חלבון זה לא שזה לא טבעי.

IGOR
23-01-12, 16:44
למה עדיף אוכל מוצק?

RUBI1988
23-01-12, 17:06
מה הקשר ????
ברור שאפשר לחטב את הגוף אם יש עליך מסה מספקת כבר

מישהו יכול לעזור ?

menahem475(2)
23-01-12, 17:15
ומי אמר שיש לך מאסה מספקת?!תעלה תמונה קודם כל.

RUBI1988
23-01-12, 17:26
שמע אין לי מושג בזה בכללל אני פשוט מספיק לי הגודל שלי מבין ??
שניה אני יעלה

RUBI1988
23-01-12, 17:29
http://www.fastup.co.il/images/25623169.jpg

itay301
23-01-12, 18:52
בגדול אתה צריך לעשות תקופת מאסה -להיות במאזן קלורי חיובי ולצרוך הרבה חלבונים ואחרי זה תקופת חיטוב-מאזן קלורי שלילי -קיצוץ בפחמימות

Lеon
23-01-12, 19:26
יש תרגילים שמעצבים על ידי בניית מסת שריר רזה במקום מסוים למשל sissy squats ששם דגש על הquads ועל הhamstrings ולא מפעיל את glutes.
יש תוכניות שבעזרת תרגילים מסוימים בונות גוף כביכול אידיאלי. Adonis effect די ידוע.
אם אתה רוצה לעצב את הגוף ולהראות כמו בודיבילדר משנות ה-30,40,50 שלא שמו דגש על התחת ובכלל פחות על החלק גוף תחתון יש לך את השיטה של vince gironda.
תחפש באינטרנט תמצא.

hypertrophy
23-01-12, 19:28
יש תרגילים שמעצבים על ידי בניית מסת שריר רזה במקום מסוים למשל sissy squats ששם דגש על הquads ועל הhamstrings ולא מפעיל את glutes.
יש תוכניות שבעזרת תרגילים מסוימים בונות גוף כביכול אידיאלי. Adonis effect די ידוע.
אם אתה רוצה לעצב את הגוף ולהראות כמו בודיבילדר משנות ה-30,40,50 שלא שמו דגש על התחת ובכלל פחות על החלק גוף תחתון יש לך את השיטה של vince gironda.
תחפש באינטרנט תמצא.

אתה אומר גם דברים נכונים לפעמים?

hypertrophy
23-01-12, 19:29
שמע אין לי מושג בזה בכללל אני פשוט מספיק לי הגודל שלי מבין ??
שניה אני יעלה

:):):):) התאמנת פעם??
אני לא מבין מה יש לך לעשות עם הגוף חוץ מלעלות מאסה...אם לא תעלה במאסה אתה תהיה שחיף עם מראה חולה?...ואתה לא רוצה את זה נכון?

Lеon
23-01-12, 20:05
אתה אומר גם דברים נכונים לפעמים?

אם כל השנים שלך פה בפורום, אני מזלזל בכל מילה שאתה אומר ולא כי אתה יורד עלי ספציפית אלא כי אני בא עם ראש פתוח וטיפים שאפשר להתקדם איתם לאנשהו ולא כמו
תעלה מסה, תאכל כל מה שזז, אין דבר כזה עיצוב גוף וכו

RUBI1988
23-01-12, 20:26
הבנתי לעלות מאסה איך אני עושה את זה ?
אני אוכל די טוב האם כדאי להשתמש בתוסף ואם כן באיזה

Lеon
23-01-12, 20:57
אין דבר כזה אוכל טוב: תתחיל לספור ותתחיל לנקות את הדייטה שלך מJUNK וממשקאות סודה,קולה בירה וכו.
לספור כלומר לספור קלוריות : http://www.zolo.co.il/calc/C_Diet_BMR_BMI.asp
תוסיף כ-200-500 קלוריות אם אתה רוצה לעלות במשקל.
תשים דגש על הרבה ארוחות ביום 5 6 אם אפשר כלומר כל 3 שעות תאכל ארוחה קטנה-בינונית שמכילה חלבון ופחמימה ואיזה פרי או ירק.
אם לא תתחיל לספור כמה אתה אוכל, אתה לא תעלה\תעלה יותר מדי בשומן.

IGOR
23-01-12, 21:12
תחפש באינטרנט תמצא.

מה? מאיפה השטויות האלה?

ולמה שהוא לא יאכל גאנק? מה רע בקולה או בירה? מה הוא נזיר? חלאס לדבר שטויות. מקסימום הוא יעשה חיטוב חודש חודשיים והוא מסודר..

רובי: אח שלי תאכל תאכל ושוב תאכל וכמה שיותר. תעלה במשקלי עבודה אל תפחד להשמין הכל בסדר בישביל זה יש חיטוב.

Lеon
23-01-12, 22:10
מה? מאיפה השטויות האלה?

ולמה שהוא לא יאכל גאנק? מה רע בקולה או בירה? מה הוא נזיר? חלאס לדבר שטויות. מקסימום הוא יעשה חיטוב חודש חודשיים והוא מסודר..

רובי: אח שלי תאכל תאכל ושוב תאכל וכמה שיותר. תעלה במשקלי עבודה אל תפחד להשמין הכל בסדר בישביל זה יש חיטוב.
כי לגאנק אין אנזימים ויטמינים ובכלל ערכים טובים, לא נזיר אבל להמנע תמיד אפשר לפחות לא כל יום,
זה טיפשי גם להציע לבן אדם להשמין ולדרדר את הגוף והמטבוליזם שלו, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אף רופא,תזונאי או מאמן אישי לא ימליץ למתאמן לאכול כמו חזיר,לפתם את עצמו לאכול גאנק,לשתות קולה ואחרי זה לעשות חיטוב והכל טוב.
אתה חושב שאם בן אדם כל החיים שלו אוכל ושותה חרא הוא יעשה איזה סייקל של מסה וחיטוב והכל יהיה טוב? רכיבים מייצבים,הורמונים,אלכוהול,סודיום(מלח שולחן) בורות.
כל דבר שאתה עושה לגוף שלך יש השפעה עתידית, הן אם אתה שותה אלכוהול,משקאות מסוכרים,עושה סמימ או אוכל הרבה מלח שולחן.

IGOR
24-01-12, 01:02
אוי חלאס אהה. לכל דבר יש השפעה. האויר שאתה נושם לא חרא? טלויזיה לא חרא? וואלה לך תסגור את עצמך בחדר וזהו. וכן,אם הוא יעשה חיטוב חודש חודשיים יהיה בסדר הוא לא הראשון שעושה את זה.

RUBI1988
24-01-12, 18:37
מה? מאיפה השטויות האלה?

כמה צריך לעלות במשקל ??
אני 78 קילו אחי ...

IGOR
24-01-12, 18:44
דעתי האישית תעלה לפחות ל 90 קילו.

RUBI1988
24-01-12, 18:52
ווואו זה מלא איך יורדים חזרה אחר כך?

IGOR
24-01-12, 19:08
חיטוב כפרה.. אתה עכשיו רזה מהתחת. כשתעלה במאסת שריר ואז תעשה חיטוב תראה הרבה יותר טוב.

!Demon!
24-01-12, 20:56
שניה אז איך מעצבים תיד לא הבנתי?
אני רוצה שרירים גדולים ויפים ביד תעזרו בבקשה מי שמבין

IGOR
24-01-12, 21:02

שמע בעיקרון אתה אמור ללמוד עיצוב פנים להוציא תואר אבל זה ממש תהליך.

!Demon!
24-01-12, 21:05
הבנתי..זה באמת מסובך אם אני ידפוק סופר סטים של שראגס אחי אני יהיה מעוצב כמו פסל אחי??
ראיתי כמה סוסים עושים את זה נירא הלי טוב!!

IGOR
24-01-12, 21:06
לא עזוב את זה. אתה צריך לעשות כמו חדש סולמות וחבלים ואז תיהיה גבר אחושרמוטה

hypertrophy
24-01-12, 23:27
אם כל השנים שלך פה בפורום, אני מזלזל בכל מילה שאתה אומר ולא כי אתה יורד עלי ספציפית אלא כי אני בא עם ראש פתוח וטיפים שאפשר להתקדם איתם לאנשהו ולא כמו
תעלה מסה, תאכל כל מה שזז, אין דבר כזה עיצוב גוף וכו

מזל שאתה מזלזל כי אז זה היה מראה משהו לא טוב עלי....באמת
אתה לא בא עם ראש פתוח וטיפים...אתה בא עם שטויות ודברי לא נכונים....תתבגר

חוץ מזה...לומר לבנאדןם לעלות במאסה זה טיפ....איך לעלות במאסה?.....שיתחיל לקרוא

JaSoN.B
25-01-12, 02:38

http://img690.imageshack.us/img690/899/fleshlightpinklady.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/690/fleshlightpinklady.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

RUBI1988
25-01-12, 15:04
חיטוב כפרה.. אתה עכשיו רזה מהתחת. כשתעלה במאסת שריר ואז תעשה חיטוב תראה הרבה יותר טוב.

למה רזה אני שוקל 78 קילו
אני 1.77 מטר
http://www.fastup.co.il/images/47401566.jpg

http://www.fastup.co.il/images/47343855.jpg

ויש לי הרבה שומן באזור הבטן ואתה אומר להעלות משקל אחי
תסביר לי ??

!Demon!
25-01-12, 19:14
http://img690.imageshack.us/img690/899/fleshlightpinklady.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/690/fleshlightpinklady.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

זה משמין אחיי????????????

IGOR
25-01-12, 19:16
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח\חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח\חחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח \חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחהחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחההההההההההההחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

JaSoN.B
25-01-12, 20:29
תלוי, אם אתה משתמש בחומר סיכה על בסיס שמן אז יכול להיות. אבל כל עוד זה מתאים לערכים של התפריט שלך, זה בסדר.

Lеon
26-01-12, 00:06
ואלה כולם רציננים אחד אחד, תעלה ל 90 קילו כאילו זה בחודש אתה עולה 5 קילו...
אני כשהתחלתי היה לי מזל אם עליתי קילו בחודש נקי על מאזן חיובי קצת ואתה רוצים שהוא יאכל כמו powerlifter או strongmen כשמה שהוא סה"כ רוצה זה לעלות כמה קילו של שריר איכותי...
בהצלחה בסיכוי לחלות בהרבה דברים אם אתה מקשיב להם כמו התנגדות לאינסולין, סכרת ii ,השמנה וכו.

בתאכלס רואים שאתה מתחיל אז פשוט תתחיל להתאמן ולקרוא דברים באינטרנט (ופחות בפורומים בשל הטרולים של ימינו, טרוליזם בשיאו), ולאכול כמו בן אדם כלומר פרות,ירקות,מוצרי בשר,חלב,סויה או בקיצור כללללל מה שלא נעשה על ידי בני האדם.
If man made it, spit it- jack lalane rip

TheYawa
26-01-12, 04:50
לפי דעתי leon צודק!
לא צריך להיות מפגר ללכת כמו עיוור אחרי המסה, צריך לעשות בשכל, אני לא אומר לגזול מעצמך את כל הג׳אנק והשתייה לתמיד וזהו אבל לצמצם למינימום זה המלצה לא רק לחדר כושר ואימונים אלה לחיים בכלל!
וכמה שהמסה שלך יותר מלוכלכת ככה גם החיטוב אחרי זה יותר קשה וארוך מה שאומר שאתה מאבד יותר שריר יקר במהלכו! אז מה זה שווה להיות 100-110 קילו במסה ועם 25% שומן ואז להתחיל להוריד לאיזה 8% ואל הדרך לאבד פי שתיים יותר שריר מאשר שאם הייתה95-90 קילו עם 16% שומן והחיטוב לוקח לך בידיוק 9 שבועות ואתה נשאר עם מקסימום שריר.

אין דרך נכונה ולא נכונה, תלוי מה חשוב לך, מה פחות ומה נקודת המבט שלך בחיים!
אתה זה מה שאתה אוכל!!! וכך גם התוצאות שלך!:)

RUBI1988
26-01-12, 15:52
אני כשהתחלתי היה לי מזל אם עליתי קילו בחודש נקי על מאזן חיובי קצת ואתה רוצים שהוא יאכל כמו powerlifter או strongmen כשמה שהוא סה"כ רוצה זה לעלות כמה קילו של שריר איכותי...
בהצלחה בסיכוי לחלות בהרבה דברים אם אתה מקשיב להם כמו התנגדות לאינסולין, סכרת ii ,השמנה וכו.

בתאכלס רואים שאתה מתחיל אז פשוט תתחיל להתאמן ולקרוא דברים באינטרנט (ופחות בפורומים בשל הטרולים של ימינו, טרוליזם בשיאו), ולאכול כמו בן אדם כלומר פרות,ירקות,מוצרי בשר,חלב,סויה או בקיצור כללללל מה שלא נעשה על ידי בני האדם.

אוו סוף סוף בן אדם נורמלי עם תשובה נורמלית תודה נשמה ...עזרת מאוד , רואים שאתה באמת מבין ...

ומי שבקטע של סטלבת לא נראלי שאני הכתובת הנכונה

אגב אתה ממליץ על תוסף תזונה ??

ManiMan
26-01-12, 21:29
שלום לכולם ..
אני התחלתי להתאמן לא ממזמן , יחסית לגובה שלי אני שוקל בסדר לגמרי
78 קילו ל 1.77
אני לא רוצה ממש לגדול אני רוצה יותר לעצב את השרירים ...
באיזה תוסף עליי להשתמש או שעדיף מתפריט טבעי ?

תוספים לא יעזרו כמעט
הכי חשוב זה אימונים תזונה והתאוששות
הייתי ממליץ מולטי ויטמין וג'ק ואם אתה יכול אבקת חלבון לתסף בחלבון

Lеon
27-01-12, 11:37
שום תוסף לא יחליף אוכל: אוכל יותר טוב מאבקה,בקר יותר טוב מקריאטין,סלמון יותר טוב מכמוסות של אומגה 3 ובכלל חודשיים ראשונים פשוט תשקיע בתזונה ובאימונים כלומר תמנע משתיית אלכוהול מרובע בסופ"ש,תנסה לספור כמה חלבון אתה אוכל ביום לפחות ותשאף לפחות ל- 110-160 אם יותר לא נורא.
אם יש לך בעיה לאכול 4 או יותר ארוחות ביום, אבקה יכולה להוות עזרה אך לא תחליף לאוכל. תנסה כל ארוחה להכניס פחמימה מורכבת+חלבון כדי שהגוף שלך ישאר במצב אנאבולי תמידי כלומר בונה שריר.
אם אתה רוצה בסיס טוב לתזונה ואתה יודע לקרוא קצת אנגלית burn the fat, feed the muscle של טום ונוטו יחסוך לך הרבה כאב ראש מה ואיך לאכול

נאור7
27-01-12, 14:08
אני מסכים עם איגור, בנאדם חייב פעם אחת בחיים בתור מתחיל לעשות מסה מלוכלכת ולאכול מה שהוא רוצה כדי לתת לגוף שלו את השינוי הגדול, ואחרי המסה הזאת לחטב ולהוריד את כל השומנים המיותרים ואחרי כל זה, אפשר להתחיל במסה נקייה.
כל הקטע במסה מלוכלכת לתת לגוף להשתנות במהרה ולהתלהב מהתוצאות ההתחלתיות.
ולשאלתך רובי, תתחיל ללעוס כל עוד אתה יכול כי כמעט ואין עלייך מסה, חיטוב במצב שלך זה הדבר הכי הזוי שיש .
אם אין לך מושג כל כך מה לעשות ואיך לעשות פשוט תקרא את המאמר "המדריך השלם לעליה במסה"
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81
אם יש בעיות אתה יכול לפנות אליי בפרטי ואעזור לך בשמחה !

נאור7
27-01-12, 14:15

כל הדברים האלה שאתה אומר הם נכונים מאוד, אבל בתור מתחיל עדיף שיהיה במסה מלוכלכת כדי שהגוף שלו יישתנה מהר ויקבל צורה שונה.
ואחרי החיטוב שיעשה הוא יכול לקחת עוד אוף סיזן ולעלות נקי ולאכול בריא .
אני לא חושב שיש בודיבילדר שלא עשה אי פעם בחיים שלו מסה מלוכלכת.

נאור7
27-01-12, 14:18
אוו סוף סוף בן אדם נורמלי עם תשובה נורמלית תודה נשמה ...עזרת מאוד , רואים שאתה באמת מבין ...

ומי שבקטע של סטלבת לא נראלי שאני הכתובת הנכונה

אגב אתה ממליץ על תוסף תזונה ??

אף אחד כאן בפורום לא מסתלבט עלייך, כולם כאן מנסים לעזור לך להתקדם ולהצליח.

Lеon
27-01-12, 14:24
כל הדברים האלה שאתה אומר הם נכונים מאוד, אבל בתור מתחיל עדיף שיהיה במסה מלוכלכת כדי שהגוף שלו יישתנה מהר ויקבל צורה שונה.

יש בזה משהו אבל הוא שוקל 70 ונוצה וכדי להגיד ל-90 קילו בהעמסה אתה צריך לעלות כל שבוע קילו כלומר פי 4 יותר מרגיל: אם אוכל בריא אתה לא תגיע לזה ולפתם את עצמך בליטרים של שוקו,אוראו וכל הסוכר במיטבו אתה תשמין יותר ממה שתבלבל את הגוף.
לכל דבר יש זמן ומקום ואפילו בשביל מתחילים העמסה של שבועיים זה מספיק ויותר זה מזיק (the death of bulking ).
יש הבדל גדול בין מסהה בפלוס קלורי אפילו של 1000 או 1500 שבועיים לבין פיתום בסוכרים פשוטים ועמילן במשך חודש. אפילו במסה מלוכלכת אתה אוכל אוכל בריא ובנוסף מוסיף מה שבא לך ויש גבול.
1000 קלוריות מעל הניטרלי שבאות מפחמימות מורכבות ומחלבון ובהרבה ארוחות ביום יביאו תוצאה טובה יותר מאשר 1000 קלוריות משומן וסוכר פשוט בארוחה ענקית.

!Demon!
27-01-12, 17:05

אני יכול להבטיח לך גם שאין בודיבילדר אחד בעולם שלא היה מעדיף לעלותל כמה שיותר נקי...
מצטער אבל זה ממש שטות להגיד שבהתחלה טוב לעלות מלוכלך...לעלות בשומן זה אף פעם לא טוב ותאמין לי מנסיון כשאתה מתקדם אתה תעלה מלוכלך גם אם תנסה כמה שיותר נקי ,אז לפחות בהתחלה תהנה מה"נקיון"

hypertrophy
28-01-12, 00:35
באמא שלי כמה מטומטמים נכנסו לפורום הזה בזמן האחרון זה לא להאמין...כמות הדברים המופרכים שאומרים פה בפוסט הזה היא היסטרית

hypertrophy
28-01-12, 00:35
אני יכול להבטיח לך גם שאין בודיבילדר אחד בעולם שלא היה מעדיף לעלותל כמה שיותר נקי...
מצטער אבל זה ממש שטות להגיד שבהתחלה טוב לעלות מלוכלך...לעלות בשומן זה אף פעם לא טוב ותאמין לי מנסיון כשאתה מתקדם אתה תעלה מלוכלך גם אם תנסה כמה שיותר נקי ,אז לפחות בהתחלה תהנה מה"נקיון"

אמן !

IGOR
28-01-12, 00:38
באמא שלי כמה מטומטמים נכנסו לפורום הזה בזמן האחרון זה לא להאמין...כמות הדברים המופרכים שאומרים פה בפוסט הזה היא היסטרית

יאיר זמנך כמנהל עבר.

nadavmoore
28-01-12, 01:26
שום תוסף לא יחליף אוכל: אוכל יותר טוב מאבקה,בקר יותר טוב מקריאטין,סלמון יותר טוב מכמוסות של אומגה 3 ובכלל חודשיים ראשונים פשוט תשקיע בתזונה ובאימונים כלומר תמנע משתיית אלכוהול מרובע בסופ"ש,תנסה לספור כמה חלבון אתה אוכל ביום לפחות ותשאף לפחות ל- 110-160 אם יותר לא נורא.
אם יש לך בעיה לאכול 4 או יותר ארוחות ביום, אבקה יכולה להוות עזרה אך לא תחליף לאוכל. תנסה כל ארוחה להכניס פחמימה מורכבת+חלבון כדי שהגוף שלך ישאר במצב אנאבולי תמידי כלומר בונה שריר.
אם אתה רוצה בסיס טוב לתזונה ואתה יודע לקרוא קצת אנגלית burn the fat, feed the muscle של טום ונוטו יחסוך לך הרבה כאב ראש מה ואיך לאכול

לא מוזרק בכלל החבר שלך הזה, אחלה bitch tits...

http://www.burnthefat.com/img/tom_venuto_abs_torso_2005_cropped.jpg

JaSoN.B
28-01-12, 01:33

http://i898.photobucket.com/albums/ac190/notyouraveragealt/a.gif

Lеon
28-01-12, 14:34
תמשיך לחלום,העיקר מה הוא מפרסם, ואלה אם אתה מתאמן מגיל 15 אני חושב לקראת גיל 30 אתה יכול להראות ככה.
הגיע ל3.5 %..
ואני מניאק אם אתה מביא לי סופר או תזונאי בעל רקע טוב יותר שהשיג על שמו ספר שהפך באינטרנט לרב מכר ולתנ"ך של התזונה.
אם הוא היה שמן הייתה אומר סתכל איך הוא נראה, אם הוא נראה טוב אתה אומר ביצ טיטס,ניטול,ממתקים או לא יודע מה.

חלש.

nadavmoore
28-01-12, 15:42
אני בדר"כ קורא את לייל וגם אצלו יש דברים שאני נוטה לבדוק.

!Demon!
28-01-12, 18:59
כמה חיים בסרט יש פה זה לא יאומן :confused::confused:

אם הוא באמת הגיע ל3.5 אחוז שומן זה לךא בגלל הידע האדיר שלו ,יענו כי הוא יודע שיטה שמישהו אחר לא יודע,או כי יש לו גנים מטורפים שאין למישהו אחר או כי הוא מתאמן 40 שנה....אימונים+תזונה+חומרים
חלאס לחיות סרט