PDA

צפה בגרסא המלאה : ירידה במשקל ועלייה במסת שריר ?!?!

itay301
23-01-12, 19:26
בד"כ הבנתי שצריך לעשות מאסה ואז חיטוב כדי להגיע לתוצאה של מסת שריר גבוהה וירידה במסת שומן אבל איכשהו בכל התוכניות של הp90x נגיד של טוני הורטון והרבה תוכניות יש תוצאות שאנשים מתחטבים תוך כדי שהם מעלים מאסת שריר האם זה הגיוני או שיש פה שקר כלשהו ? ויש הרבה אנשים שעשו שינויים transformation videos שהם שמנים ואז הם יורדים במשקל ומפתחים שרירים אז בגדול אפשר לעלות מסת שריר בחיטוב זה הגיוני או שבחיטוב היכולת המקסימלית היא לשמר את המצב הקיים מסוף המאסה ?

IGOR
23-01-12, 19:37
קודם כל אל תיהיה תמים. הכל פרסומות דבר שני מי אמר שהם מעלים מאסת שריר? זה בן אדם שמן שעשה חיטוב נטו. ותחשוב קצת לבד איך תעלה מאסת שריר בחיטוב אם אתה יורד במשקלי עבודה..

itay301
23-01-12, 20:01
קודם כל אני גם חושב כמוך סתם ראיתי גם סירטונים ביוטיוב נגיד של מהפכים של אנשים שעשו תתוכנית הזאת יכול להיות כמו שאתה אומר סתם חרטא של פירסום
רק שאלה : אם לא מעלים משקלי עבודה אז לא עולים במסת שריר בכלל?(אני לא מדבר על ירידה במשקלי עבודה)

IGOR
23-01-12, 20:48
כמה שתרים יותר ככה תגדל יותר..

Chest
23-01-12, 21:11
מחזק את איגור אבל אין הקשר למה שאתה אומר. אולי זה יותר יעזור לתהליך עם תרים יותר, אבל זה ממש לא ככה על הדף. אם זה היה ככה, באדיבילדרים היו היום עם סקוואט של טון ולחיצות של חצי טון.
אימונים זה פונקציה לגדילה, אבל התזונה משחקת פה את תפקיד הכי חשוב [וכמובן הסוכריות :)]

IGOR
23-01-12, 21:18
מחזק את איגור אבל אין הקשר למה שאתה אומר. אולי זה יותר יעזור לתהליך עם תרים יותר, אבל זה ממש לא ככה על הדף. אם זה היה ככה, באדיבילדרים היו היום עם סקוואט של טון ולחיצות של חצי טון.
אימונים זה פונקציה לגדילה, אבל התזונה משחקת פה את תפקיד הכי חשוב [וכמובן הסוכריות :)]

כמובן שתזונה זה מרכיב חשוב מאוד. ליפטר אוכל פי-2 יותר מאשר בילדר. אבל תסכים איתי שאם בילדר יאכל כמו חזיר הוא ירים משקלים ענקיים.

Chest
23-01-12, 22:19
התכוונתי שאין קשר בין מה שפותח האשכול אומר, אתה צודק כי באמת יש קשר בין עלייה במשקל לגירוי שריר טוב יותר, אבל יש עוד מרכיבים כמו שינה, תזונה.

itay301
23-01-12, 23:45
כן שינה ותזונה זה דברים ברורים זה בסיס אבל יותר בקשר של האפשרות בכלל לעלות מאסת שריר במצב של חיטוב.

חחחחחחחחחח סוכריות xd אהבתי אבל אותם נשמור למתחרים אני לא בכיוון של לקחת בכלל