PDA

צפה בגרסא המלאה : פחמימות וחיטוב של לייל מקדונלד

shamen
24-01-12, 21:37
אני מתחיל חיטוב וראיתי באחד הפוסטים פה מידע על דיאטה קטגונית של לייל מקדונלד. נתנו גם קישור למחקר מסורבל באנגלית. רציתי לדעת אם למישהו יש מידע מתומצת על התכנית, מה לעשות בתכלס מבחינת תזמון פחמימות ואימונים אירוביים. אשמח למידע בנושא. תודה.

hypertrophy
24-01-12, 23:23
אתה בטוח שאתה רוצה להכנס לזה?זהה נוראי

shamen
25-01-12, 18:55
אני לא כלכך יודע מה זה אומר... מה כלכך נורא בזה?

Lеon
25-01-12, 23:55
אני מתחיל חיטוב וראיתי באחד הפוסטים פה מידע על דיאטה קטגונית של לייל מקדונלד. נתנו גם קישור למחקר מסורבל באנגלית. רציתי לדעת אם למישהו יש מידע מתומצת על התכנית, מה לעשות בתכלס מבחינת תזמון פחמימות ואימונים אירוביים. אשמח למידע בנושא. תודה.

מתומצת.. אם אין לך ידע בסיסי בתזונה או אתה לא יודע אנגלית.. עדיף אל תכנס לזה.
אם יש לך ידע בסיסי או אנגלית אתה יכול לקרוא את הספר שלו ketogenic diet או את הספר של pasqule , metabolic diet ויש גם anabolic diet ויש את התוכנית המפורסמת של lee hayward 21 day fast mass שממש קל לזרום איתה: אתה כביכול שבוע חי על low calorie diet ואז שבועיים העמסה.. זה פועל בערך אותו דבר על ההורמונים כמו דייטות קטוגניות.
תכתוב אם יש לך ידע בסיסי באנגלית או תזונה או אם אתה מוכן לאכול אגוזים כל היום או להיות רעב שבוע שלם ואחרי זה שבועים לרצות להקיא מרוב אוכל

Lеon
25-01-12, 23:57
קשה ללכת אם תוכניות כאלו גם פיזית וגם מנטלית כי שבוע ראשון אתה לא אוכל מספיק או עייף תשוש ואלה צריך הרבה רצון טוב והשקעה אם לא תאכל שבוע נגיד ותשקיע אבל אחרי זה תזרוק הכל בשלב העמסה אז בעצם לא עשינו כלום ואתה לא נהנה מההתרונות של התוכנית.

shamen
26-01-12, 13:38
יש ידע מסוים בתזונה.... אני פשוט רוצה להיכנס לחיטוב בצורה הכי יעילה שיש... אין לי שום בעיה עם דיאטות קשות ואני לא נשבר בדרך... זה בטוח... אני רק מחפש את הדבר שיביא לשריפת שומן יעילה וחיטוב טוב.

shamen
26-01-12, 13:47
אני גם קורא אנגלית ויש לי את הספר של מקדונלד... אבל מדובר על יותר מ300 עמודים שבסיום הקריאה אתה יותר מבולבל ממה שהתחלת... לכן אני מבקש תמצית. אני רוצה לדעת בדיוק מה כן לעשות ומה לא לעשות בלי כל ההסברים המפרכים מסביב.

Homie
26-01-12, 14:00
i did the ud2
not so bad actually...

Lеon
27-01-12, 11:45
יש לך את הדייטה של אטקינס שלא מומלצת מטעמי בריאות ועתידה כשלון בטווח הרחוק בשל יותר קצת פחמימות לאורך יותר מדי זמן.
יש לך את הדייטות של מאורו פסקל שקשה לזרום איתם כי הוא טוען its my way or the highway. ולחיות על ביצים,בשר וגבינה וקצת קצת ירקות זה קשה.
יש לך את הדייטה המפורסמת של ori hofmekler דייטת הלוחם שפועלת על אותו מנגנון אבל אם לא הבנת את הספר של lyle אני בספק שתבין את החפירות של הישראלי הזה.
אם לייל מקד. מסובך לך מידי עדיף אל תיכנס לזה.
יש את התוכנית של lee hawyard שהיא קלה להבנה ומוסברת בקלות וכו, תחפש 21 day fast mass.
תוכנית קלה, סבבה שנותנת תוצאות גם אם המטרה שלך לעלות שריר איכותי ולא להשמין הרבה כמו שרוב תוכניות הbulking עושים ואפילו לרדת באחוזי שומן בזמן השבוע הראשון.

hypertrophy
27-01-12, 13:20
מה דעתך לעשות פשוט קארב סייקלינג רגיל עם קצת יותר אירובי פשוט?

TheYawa
27-01-12, 15:48
תכלס למה להיסתבך עד כדי כך?
תעשה יותר קרדיו ופשוט תבנה לעצמך תפריט שיתן לך את כל מה שאתה צריך ופעם בשבוע-שבוע וחצי תעסה העמה וזה סבבה...

shamen
27-01-12, 16:33
אוקיי אז הכוונה היא לבנות תפריט לחיטוב עם מעט פחמימות ולתת בראש עם האירובי ואז פעם בשבועיים העמסה של פחמימות?

shamen
27-01-12, 16:36
אני פשוט לא מבין את הרעיון של קארב סייקלינג... אם אפשר לפרט טיפה איך זה אמור להתבצע? סייקל שבועי?

Cuba
27-01-12, 17:03
בגדול cc זה תפריט דל פחממה (דל זה עד 100 , בדרך כלל עושים איזור ה20-50 פחממה) ושאר הקלוריות מחלבון ושומן והעמסת פחממות פעם ב10 יום וככשאתה מתקדם יותר בדיאטה פעם בשבוע

!Demon!
27-01-12, 17:08
קובה כל החיים שלו עושה CC והוא עדין שמן....:book:

plock88
27-01-12, 17:11
תעשה חיטוב רגיל עם אירובי ואימוני כוח בלי להתענות יותר מדי ובלי לשבור את הראש. אני עושה גם ככה ויום העמסה כל שבת שנייה (מחר יש לי ד"א ;)

shamen
27-01-12, 22:29
סבבה תודה רבה... אני אנסה את הcc לתקופה הראשונה של החיטוב מקווה שיזרום טוב.

TheYawa
28-01-12, 23:54
תעשה חיטוב רגיל עם אירובי ואימוני כוח בלי להתענות יותר מדי ובלי לשבור את הראש. אני עושה גם ככה ויום העמסה כל שבת שנייה (מחר יש לי ד"א ;)

שניה עדיף לעשות העמסה פעם בשבוע או פעם בשבועיים? כל שבת או כל שבת שנייה? ולמה?

Homie
29-01-12, 09:12
7-10 days
depends how is ur body.

TheYawa
30-01-12, 21:58
7-10 days
depends how is ur body.

מה ז"א איך הגוף שלי?

Lеon
31-01-12, 21:30
זאת אומרת איך אתה מרגיש על הימים שאתה עושה CC ובכלל יש אנשים שדברים כאלה לא מתאימים להם כי הם צמחוניים בטבעם,יש להם חילוף חומרים מהיר כך שאפילו 55% מהאוכל שבא מפחמימה לא ישפיע עליהם מבחינת עליה במשקל.
אם אתה רוצה להשכיל קצת ולקבל ידע בסיס בכל ה*** הזה: http://drsquat.com/content/knowledge-base/zigzag-diet