PDA

צפה בגרסא המלאה : התמכרות של הגוף לאבקת חלבון- יש דבר כזה?

yonik88
06-02-12, 11:54
אהלן,
אני כרגע בתוכנית ss, משתדל לקחת 2 מנות של אבקת חלבון כל יום בנוסף לחלבון מהאוכל. לפעמים, אם אני מפספס, יש לי בימים שאחרי מין תחושה מוזרה בשרירים בגוף, של תשישות- כאב. רציתי לבדוק אם עוד מישהו מכיר את זה, אולי זה קשור למשהו אחר ולאו דווקא לזה שהגוף שלי התרגל לאבקה? מיותר לציין שאני ממש לא רוצה להיות תלוי בזה.
עוד שאלה שלי היא מה קורה אם מפסיקים לקחת אבקה ולא משלימים את החוסר, איך זה ישפיע?

תודה מראש:)

hellman
06-02-12, 11:57
אהלן,
אני כרגע בתוכנית ss, משתדל לקחת 2 מנות של אבקת חלבון כל יום בנוסף לחלבון מהאוכל. לפעמים, אם אני מפספס, יש לי בימים שאחרי מין תחושה מוזרה בשרירים בגוף, של תשישות- כאב. רציתי לבדוק אם עוד מישהו מכיר את זה, אולי זה קשור למשהו אחר ולאו דווקא לזה שהגוף שלי התרגל לאבקה? מיותר לציין שאני ממש לא רוצה להיות תלוי בזה.
עוד שאלה שלי היא מה קורה אם מפסיקים לקחת אבקה ולא משלימים את החוסר, איך זה ישפיע?

תודה מראש:)

מה הבעיה תואכל תמיד את אותה כמות של אוכל או שלא תגיע לתוצאות

shamen
06-02-12, 14:55
אז יהיה לך חוסר בחלבון

nadavmoore
06-02-12, 15:30
ברגע שהתחלת לקחת אבקה אין דרך חזרה, אם מפסיקים כל השריר הופך לשומן זאת הבעיה באבקות הסטרואידיות האלו

Chest
06-02-12, 15:44
בדיוק כמו שנדב אמר, אכלת אותה.. לא יכלת להמשיך טבעי? זה כ"כ קשה לאכול חתיכת חזית עוף יותר בכל יום??

TheYawa
06-02-12, 17:16
די... תעזבו את הבחור... מה הלחצתם אותו :):):):)...
אם לא תיקח את החלבון באותו יום ולא תשלים לא יקרה לך כלום - חוץ מזה שכמובן הגוף שלך באותו יום יקבל פחות חלבון = פחות חומר בנייה לשרירים = השרירים יבנו ויחזרו לעצמן פחות! זה הכל...
אתה לא תמות! וגם לא תתמכר לאבקה... חחח... זה כמו שתגיד שאתה אוכל 2 כופסאות טונה ביום! האם תתמכר לטונה?
חחח.... יהייה בסדר...

itaymadddd
06-02-12, 19:10
חח לרגע חשבתי שאתם מדברים אמת .לא הבנתי מאיפה השטויות האלה נבהלתיחח