PDA

צפה בגרסא המלאה : ראיון חדש באתר: יריב אינטימי: חזי יריב מדבר

zivgin
12-02-12, 15:06
יריב אינטימי: חזי יריב מדבר

מראיין: אביב "ניגרי ענק" עומר
חזי יריב הוא לוחם mma שהפך לחשפן שהפך למפתח גוף, שהפך למתחרה קלאסיק. אתם יכולים לנסות לשנות את סדר האירועים ועדיין יש סיכוי שתדייקו, או שלא.
אי אפשר באמת לדעת כשמדברים עם יריב, כי לך תעקוב אחרי אחד האנשים הכי לא שגרתיים בספורט הזה.
צריך להגיד את זה: הבחור מופרע, במובן החיובי.

אני אישית בעד, כי אין לך דבר משעמם יותר מאדם "נורמאלי", וחזי הוא כל דבר חוץ ממשעמם.

"הייתה לי תאונה עם האופנוע לפני בערך שנתיים", הוא מספר תוך בישולן של אי אילו ביצים קשות, "כף היד שלי נשברה, הרופאים אמרו לי לא להתאמן, אבל המשכתי.
אחר כך קבעו לי תאריך לניתוח, והברזתי ממנו.
עכשיו תראה, אני בסדר גמור. המסר שלי הוא לא להקשיב לרופאים".

לכתבה המלאה (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=387&ArticleID=2109)

http://www.israelbody.org/_uploads/extraimg/1(92).jpg

DaSpider
12-02-12, 22:08
חבל שעזב את הmma

ניגרי ענק
13-02-12, 19:29
אולי הוא עוד יחזור לזה, אי אפשר לדעת אצלו כלום.
בחור לא צפוי, כמו ששמתם לב.

Gaga1234
13-02-12, 22:17
אחלה כתבה ניגרי כל הכבוד שתמשקיע ככה
בן כמה הבחור עם אפשר לדעת?

ניגרי ענק
13-02-12, 23:14
חזי בן 33.

ניגרי ענק
14-02-12, 12:57
תמונות של חזי בפעולה על במה כלשהי (לא של מר ישראל):

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396415_380896378603363_100000490114781_1530595_216 164547_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409119_380896278603373_1797509989_n.jpg

DanikNAC
14-02-12, 19:44
תמונות של חזי בפעולה על במה כלשהי (לא של מר ישראל):

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396415_380896378603363_100000490114781_1530595_216 164547_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409119_380896278603373_1797509989_n.jpg

חזי רעיון מעולה בהצלחה בהמשך!!
נגרי כנס לאשכול שפתחתי תתחיל להתכונן למאי

ניגרי ענק
14-02-12, 19:54
לגבי מאי, בא לעשות לכם כבוד מהקהל.
ותסלח לי שהפעם אני לא אעודד אותך, כן?
קלינה טים!
...

DanikNAC
16-02-12, 00:29
לגבי מאי, בא לעשות לכם כבוד מהקהל.
ותסלח לי שהפעם אני לא אעודד אותך, כן?
קלינה טים!
...

מקובל עליי לגמריי
אבל תזכור אני מפתיע כמו תמיד

ניגרי ענק
16-02-12, 08:09
מפתיע לא רק על הבמה.
ובאותו הקשר, אני ממש מקווה שפעם הבאה כשיתקשרו אלי מערוץ 2 לחפש אותך, זה יהיה בנסיבות אחרות.

DanikNAC
16-02-12, 15:23
חחחחחחח סמוך עליי
לא סתם קוראים לי דני שובבני מילדות

SMURF
16-02-12, 16:06
חחחחחחח סמוך עליי
לא סתם קוראים לי דני שובבני מילדות

לא כל כך ברור לי מאיפוא מגיעה הנימה המשועשעת (גם שלך אביב). עם כל הכבוד להישגים בספורט, ההתנהלות של הספורטאי פשוט מביכה.

ניגרי ענק
16-02-12, 19:14
חשבתי שאתה מדבר על חזי.
לגבי דניק, יש לי דעה מאוד מוצקה על מה שהוא עשה.
בגדול, אני חושב שזה מאוד לא ראוי.
בעיני כל ישראלי צריך לשרת, בדרכו.
וגם אם הוא התעקש לצאת מהצבא, אפשר היה לעשות את זה בדרך יותר מכובדת.
כל זה לא קשור לזה שדניק הוא כרגע אחד האנשים הכי מוכשרים בדור החדש, כנראה המוכשר מביניהם.
אין מה לעשות: אלוהים נישק את הילד הזה.
אבל דניק לא הנושא כרגע, אשמח לעוד תגובות על חזי.

Chest
16-02-12, 23:19
חזי בחור מרשים מאוד, אהבתי מאוד את הכתבה.

ניגרי ענק
19-02-12, 12:26
חברים, מאוד חבל שאתם לא מגיבים יותר, אני מתרשם שאנשים עוסקים בחשבונאות וזה ממש לא מוסיף לספורט שלנו.
נעשתה פה עבודה, ומתבצעת השקעה במטרה לקדם ספורטאים ישראלים.
מילא אם לא היו צפיות, אבל יותר מ 700 אנשים נכנסו לכאן, ורק 2 או 3 הגיבו, זה דבר לא סביר בעיני. לפרגן למתחרה ישראלי זה הרבה יותר חשוב מאשר מגן השיניים של קטלר, או מללקק לצרפתי השמן ההוא, המכונה פיטר פן, ששבים ומעלים פה חדשות לבקרים, למרות שהפעם היחידה וכנראה גם האחרונה שהוא עלה על במה הייתה במסיבת הסיום של בית ספר.
אגב, מעכשיו פוסטים דבילים כאלה יינעלו, כמו גם סרטוני מוטיביציה מלפני 10 שנים, שלא מוסיפים שום דבר.
כמו שמיגרתי את תופעת הטרולים מכאן, אני אמגר גם את תופעת הדבילים.
ותתחילו לכבד את הספורטאים שלנו, זה הלחם והחמאה של הענף, או נכון יותר: הטונה והאורז שלו.

DaSpider
19-02-12, 15:58
אתה לא יכול להכריח אנשים להתעניין במשהו - לא מגיבים אז לא מגיבים, כנראה שזה לא מעניין אותם, עוברים הלאה. ואת תופעת הטרולים הם מיגרו בעצמם כי הבדיחה כבר נמאסה גם עליהם חח

aviv123
19-02-12, 16:33
אתה לא יכול להכריח אנשים להתעניין במשהו - לא מגיבים אז לא מגיבים, כנראה שזה לא מעניין אותם, עוברים הלאה. ואת תופעת הטרולים הם מיגרו בעצמם כי הבדיחה כבר נמאסה גם עליהם חח

+1 מבחינתי המגן שיניים של קאטלר יותר מעניין באמת עד לא תגיעו עם הצינזורה שלכם אתה לא חושב שזה מוגזם?

אלירמבו
19-02-12, 17:20
תאכלס בלי לזלזל, אבל אתה לא מצפה לפרסם כתבה על אחד שהתחרה במר פיטנס לבד, זה הגיוני שיותר יעניין דברים אחרים, וכשהעלית כתבות/סירטונים/תמונות של מתחרים אחרים בארץ, כמו תומר שוקרון, אתה, איתי בושארי,עבודי ועוד.... הרבה הגיבו והרבה התעניינו, במקרה הזה אין הרבה למה להתייחס, יש לו גוף נחמד והכל, אבל כל הסיטואציה לא מעוררת ממש עניין....

ניגרי ענק
19-02-12, 19:56
אביב, אין צנזורה, יש הכוונה.
גם אם אתה חושב שמגן השיניים המטופש יותר מעניין, אפשר להגיד תודה על ההשקעה, לא עולה לך כסף.
הבעלים של האתר הזה ואני משקיעים זמן ומאמץ כדי להביא את הזווית הישראלית, שאין לה זכר במקומות אחרים, והמינימום זה להגיד מילה טובה, להראות אכפתיות.
אם אני מוריד סרט מהאתר של אלירן גוזלן האליל (שנעלם אבל יחזור ב"ה), אין חיה כזאת שאני לא אומר לו תודה, ותבדקו אותי.
מבחינתי זה כמו להתארח אצל חבר, לאכול מהשולחן שלו, ואז ללכת הבייתה בלי להגיד שלום.
אלירמבו, גם להגיד ש"יש לו גוף נחמד", גם זו תגובה, והיא לגיטימית.
מה שאני מבקש זה יותר מעורבות מצידכם, זה לא בשמיים, וזה רק יוסיף למוטיבציה שלנו להביא לפה עוד ועוד דברים חדשים.
ואגב, הכתבה הבאה תעניין אתכם בטוח, והיא כבר בשלבי עריכה - חכו להפתעה.

ניגרי ענק
19-02-12, 19:59

מיגרו בעצמם?
אני מציע לך לבדוק כמה באנים חולקו.
אני הפסקתי את התופעה, אחרי יותר משנה שהם הרעילו פה את הפורום.

DaSpider
19-02-12, 23:05
ההשוואה שלך עם החבר והאכילה מהשולחן שלו לא ממש נכונה, זה לא שאנשים שנכנסים לפורום גוזלים ממך משהו בכח, אתה מרצונך מעלה את הכתבות - יש כאלו שמעוררות התלהות, יש כאלו שלא. גם השחקנים הגדולים בעולם - לא משתתפים -רק- בסרטים שמתקבלים יפה בציבור.

ניגרי ענק
19-02-12, 23:20
אם קיבלת את זה חינם זה לא אומר שלא עבדו בשביל זה, חומר למחשבה בנאדם.
גם אלירן גוזלן מעלה מרצונו סרטים לרשת, אני אומר לו תודה בכל הזדמנות, כי הוא ממש לא חייב לי כלום.
אם כמעט 800 איש קראו, אז כנראה שזה כן מעניין.
אם היית אומר לי שהיו רק 30 צפיות, וואלה הייתי מבין שבמקרה הזה אין עניין, אבל לא זה המצב.

האדמור
22-02-12, 23:48
ראיון מעניין מאוד ואפילו משעשע :-) נראה שיש המון כנות וחופשיות בכתבה ואפשר לומר שהופתעתי לטובה מהבחור כי היה רושם של בנאדם מתנשא או משהו.. כנראה בגללל המראה, קעקועים,שיער וריקודי המועדונים והתברר שממש אחרת.

חזי, הראיון עשה לך רק טוב, מאחל לךהמון הצלחה בתחרויות הבאות ובחיים בכלל!

ניגרי- אם לא היית היו צריכים להמציא אותך!!! המשך כך-כל הכבוד!

ניגרי ענק
22-02-12, 23:57
תודה אחי.

JaSoN.B
23-02-12, 02:29
ניגרי, עם כל הכבוד לעבודה שאתה עושה (שאתה עושה אותה בצורה מעולה אני חייב להוסיף).
אתה לא יכול להכריח אנשים להגיב בפוסט שאותך מעניין ואותם לא, ואתה גם לא יכול להיות "דיקטטור" ולהחליט בשבילנו מה אנחנו נאהב ומה אנחנו לא. יש אנשים שאותם יותר מעניין הסירטוני מוטיבציה והמגן שיניים של קאטלר, וזכותם להעלות והלגיב על הפוסטים האלו כמה שהם רוצים.

אני מבטיח לך שאם אתה תתחיל לנסות ולרסן את החומר שעולה לפורום הזה אז הוא יחזור להיות יבש ומשעמם כמו שהוא היה לפני איזה חצי שנה.

ואגב, 700 צפיות כבר לבד מראה שיש התעיינות, אני לא מבין מה יתן לך שמישהו ירשום "תודה", תפיכ(ח?)ה על הגב?

ניגרי ענק
23-02-12, 08:19
ניגרי, עם כל הכבוד לעבודה שאתה עושה (שאתה עושה אותה בצורה מעולה אני חייב להוסיף).
אתה לא יכול להכריח אנשים להגיב בפוסט שאותך מעניין ואותם לא, ואתה גם לא יכול להיות "דיקטטור" ולהחליט בשבילנו מה אנחנו נאהב ומה אנחנו לא. יש אנשים שאותם יותר מעניין הסירטוני מוטיבציה והמגן שיניים של קאטלר, וזכותם להעלות והלגיב על הפוסטים האלו כמה שהם רוצים.

אני מבטיח לך שאם אתה תתחיל לנסות ולרסן את החומר שעולה לפורום הזה אז הוא יחזור להיות יבש ומשעמם כמו שהוא היה לפני איזה חצי שנה.

ואגב, 700 צפיות כבר לבד מראה שיש התעיינות, אני לא מבין מה יתן לך שמישהו ירשום "תודה", תפיכ(ח?)ה על הגב?

נשמה שלי, אני האחרון שעונה על ההגדרה של דיקטטור, באמת.
תאמין לי המשפט המיתולוגי: "אני שונא את דעתך אך מוכן למות כדי שתגיד אותה", הוא משפט שאני מזדהה איתו ב(כמעט) מאה אחוז.
אולי לא הבנתם אותי, אז אני אנסח את זה מחדש.
סך הכל ציינתי שהיה נחמד אם היו יותר תגובות, ושדעתי היא שלהגיב בפוסט של מגן שיניים ולא לעשות לפחות אותו דבר בפוסט על ספורטאי ישראלי, פוסט שאשכרה עבדו בשבילו - ותחשבו על זה שני אנשים שוחחו שעתיים, אחד מהם ישב אחר כך עוד פרק זמן כתב וערך מישהו אחר ערך את זה גרפית - זה קצת לא לעניין.
לא חייב מגילה, מספיק להגיד מילה, ויודע מה? עזבו אותי, תפרגנו לספורטאי המרואיין, הרבה יותר חשוב לי, אמיתי לגמרי.
ואני מאוד בעד סרטוני מוטיבציה, אבל להעלות סרטון מלפני 6 שנים שהיה פה 55 פעם זה סתם לא מוסיף כלום.
מקווה שאף אחד לא ייקח את זה אישית ושתשתתפו יותר.
הספורטאים הישראלים צריכים להיות לב ליבו של הפורום הזה.

KALINA
23-02-12, 17:30
אם היית שואל את השאלות אמיתיות,היה פה גל של תגובות.
לרשימת השאלות- פנה לסוכן שלי ויתאם לך פגישה. חחחחחחחחח

ניגרי ענק
23-02-12, 19:21
אם הייתי שואל את השאלות שעליהן המליץ הסוכן שלך לא היו תגובות: הייתה תביעת דיבה.
חח נקניק אתה.

nimrod30
23-02-12, 22:09
חזי אחלה גבר לפי הכתבה.. ובאמת ההשקעה שלך ראויה להערכה אביב..

ניגרי ענק
23-02-12, 22:48
תודה נמרוד.

KALINA
24-02-12, 11:29
אז לא צריך רעיון, צריך תחקיר. זכות הציבור לדעת!

tomer55
24-02-12, 11:47
כל הכבוד ניגרי,אחלה כתבה

אמרון
24-02-12, 12:27
אביב תודה אחי אתה עושה עבודת קודש הייתי בטירונות אז לא יצא לבקר הרבה בפורום לגבי חזי מי שמכיר אותו יודע שהוא בן אדם עם לב זהב ועשה שיפור מטורף משנה שעברה !

ניגרי ענק
24-02-12, 13:28
אנטון אני יותר מידי אוהב את הספורטאים שלנו בשביל לעשות עליהם תחקירים...
תומר, ישראל תודה.
חברים, בקרוב כתבה על אנה לקאב!

KALINA
24-02-12, 13:33
אנטון אני יותר מידי אוהב את הספורטאים שלנו בשביל לעשות עליהם תחקירים...
תומר, ישראל תודה.
חברים, בקרוב כתבה על אנה לקאב!

בלי הפרטים העסיסיים(שבמעילה כולם יודעים) הכתבות נראות כמו עמוד של תלמיד בספר מחזור ברעננה. הסטנדארטים הכפולים בין שיחות אישיות לכתבות שמתפרסמות ,הצנזורה,הטקט- מה אני אגיד לך....אמנון לוי מצליח להביא לחשיפה דמויות עם שלדים בארון קצת יותר צבעוניים מאשר מכירת גרביים משומשות באי ביי,גם אתה יכול.

ניגרי ענק
24-02-12, 14:05
אחי כבר עניתי לך על מה ולמה בשיחה אישית, אני לא רואה מקום לפתוח את זה פה.
בגדול, אני חושב שהפורום הוא לא מקום לחשיפות ורוע.
יש לי עיתון ורדיו בשביל זה.
פה אני בא בטוב, ואני לא מתבייש בזה.
לגבי אמנון לוי, הוא מחזאי גדול, הוא איש טלוויזיה נהדר, אבל תבדוק כמה דברים שאני חשפתי הגיעו לדוחות מבקר המדינה וכמה דברים שלו הגיעו לשם.
בתפקידי כעיתונאי אני איש אחר לגמרי ממה שהגולשים פה מכירים.
אני לא מתיימר לעשות עבודה עיתונאית בישראלבודי, אלא עבודה מגזינית, במוצהר.

DaSpider
24-02-12, 15:13
תעשה ראיון עם hadash מזירת הגולשים :P

plock88
24-02-12, 19:14
חחחחחח אהבתי את הרעיון

ניגרי ענק
26-02-12, 11:38
חברים, מפנה אתכם לשמו הרשמי של הפורום: פיתוח גוף תחרותי.
בהתאם לכך, ראיונות עושים עם מתחרים.
אלא אם מדובר במקרה חריג מאוד של אדם שמביא איזה ערך מוסף והאתר חפץ ביקרו, ואחד כזה בדרך אגב, אחרי שיתפרסם הראיון עם הספורטאית אנה לקאב(הפתעה).

JaSoN.B
26-02-12, 17:38
דווקא ראיון עם חדש(Hadash) באמת שיכול להיות מעניין!

ניגרי ענק
26-02-12, 19:44
תעשו לו ראיון בזירת הגולשים, אין לי בעיה עם זה.

JaSoN.B
26-02-12, 22:33
לא ניראה לי שיש שם מישהו שיכול לעשות את זה בצורה מיקצועית...

ניגרי ענק
26-02-12, 23:12
ראיון מקצועי עושים עם מי שהרוויח את זה.
שיתחרה ונדבר אחר כך: זה שהשכן שלך החבר שלך מהבית כנסת או סוכן הביטוח שלך אומר לך שאתה תותח - זה ממש לא מעיד שאתה תותח.

JaSoN.B
27-02-12, 02:43
איך שאתה רוצה.
אבל אם אתה רוצה ליגרום למאמרים שלך להיות יותר פופולארים, אז אתה תצטרך לראיין גם אנשים שאתה רואה שאנשים אחרים מאוד מתעניינים בהם.

ניגרי ענק
27-02-12, 11:54
השאלה היא למה אתה מתעניין במישהו שלא עשה צעד של מילימטר בספורט הזה, כשכל מתחרה פיטנס מהעשיריה השנייה נראה עשר דרגות יותר טוב ממנו.
למה לא תתעניין במי שבאמת עבד, עבר דברים, והשיג משהו.
באמת מעניין אותי לדעת.

JaSoN.B
27-02-12, 15:05
אני אהיה כנה איתך.
90% מהאנשים שראיינת אני לא מכיר.
עכשיו, אני לא יודע אם זה ביגלל שאני לא גר בארץ או ביגלל שהם פשוט לא ״משווקים״ את עצמם מספיק חזק בארץ.
וזה לא שאני לא נהנה ליקרוא אותם. כי אני כן, אבל אני פשוט לא מצליח להתחבר אלייהם כל כך ( מקווה שאתה מבין למה אני מתכוון).
אבל חדש מפרסם פה הרבה, והוא גורם להרבה תגובות ושאלות מצד הגולשים שאני חושב יכול להיות משהו יחודי לישראל בודי כי מי שרוצה לדעת יותר על חדש יצטרך לבוא לפורום ומי שכבר יודע עליו יהנה מלקרוא על דמות מוכרת.

ניגרי ענק
27-02-12, 17:03
קודם כל אתה אלף אחוז צודק מבחינת זה שהם לא מבינים או עוסקים בשיווק, אז לכן אני מקווה שאחרי שפרסמתי אתה כן תכיר אותם.
דבר שני, אני אפילו לא אגיד באותו משפט את השם שציינת עם שמות שהם אלופי ישראל כמו תומר שוקרון או רועי עבודי או לוליק, כי מבחינתי זו פגיעה קשה בכבוד של הספורטאים האלה, וכפי שאתה יודע יש לי אליהם המון כבוד, חוץ מזה שהם חברים וקולגות שלי - מבחינתי זו כמעט שליחות.
ולגבי הבחור ההוא, באמת: מי הוא, מה הוא ולמה הוא?
בחור שמריץ תמונות בפורום אבל אין לו אומץ, כישרון, יכולת, או אני לא יודע מה - להוכיח את עצמו ברמה תחרותית, הוא לכל היותר חובבן ובטח לא מגיעה לו כתבה מושקעת.
אמרתי לך: זה שמקסים מהמכולת חושב שאתה מלך מצריים, זה לא אומר שאתה באמת כזה.

KALINA
27-02-12, 17:29
מה עם הקובי מהמאפיה?

ניגרי ענק
27-02-12, 17:38
לפי מקסים מהמכולת, לי פריסט היה צריך לעשות לי ספונג'ה בבית, וקטלר היה עוזר לי עם הכלים.