PDA

צפה בגרסא המלאה : תזשאלות תזונה לגבי מדריך החיטוב

Bar323
16-02-12, 17:18
יש לי מספר שאלות הקשורות ב:"המדריך לחיטוב, עיצוב הגוף וירידה באחוז שומן - המדריך השלם" (זה מאמר מהאתר, פשוט זה לא נותן לי להעתיק את הלינק)
1. אני מטר77 ושוקל 90 (בן18). האם מדריך החיטוב מתאים לירידה כזו במשקל, או יותר בשביל ירידה קלה ועיצוב הגוף?
2. בשקתי באינטרנט ואני אמור לשרוף בערך 2070 קלוריות ביום.אני אוכל 1500 ביום כדי ליצור גירעון. בימים בהם אני מתאמן, עליי להשלים את מה שירד באימון ולהוסיף קלוריות לתפריט?
3. חישבתי את צריכת הפחמימות שאני אמור לאכול על פי המדריך (200 גרם פחמימות- 800 קלוריות) ואת השאר כתוב להשלים בעזרת חלבון, ולכן עשיתי תפריט עם 200 גרם חלבון- 800 קלוריות. הבעיה היא שמתיחת כתוב שעל כל קילו בגוף צריך פי2-2.5 חלבון, ופה זה יוצר הרבה יותר. זה בסדר?
4. אני קצת חושש מכל הכדורים והתוספים... זה הכרחי?
חומצת אמינו, קריאטון, קפאין ושורפי השומן המוזכרים- הם בטוח בטוחים? על מה אפשר לוותר?
5. חיפשתי באתר תכנית אימונים ולא כל כך הבנתי מה אמור להתאים... כתוב במשריך abc ו abcd..
בכל מקרה, יש לי מולטי טריינטר בבית, משקולות והליכון. זה מספיק, או שחייב חדר כושר?
אם מישהו יוכל לתת לי לינק למדריך זה יהיה מעולה!!!!!!!

תודה רבה, ומצטער על כל השאלות....

itay301
16-02-12, 21:18
זה לא נותן לך להעתיק כי אתה חדש עדיין
זה כן יתאים לך
לגבי שאלה 2 אני מצטרף אלייך גם אני חשבתי על זה ולא הבנתי מה עושים
200 גרם חלבון זה טוב - תדאג בהמשך להוריד עוד פחמימות עד ל-100 גרם ופעם בשבוע לעשות העמסה לאכול 400 גרם פחמימה רק שבימים שאתה יורד לפחמימה נמוכה תחליף את זה בשומן ממקורות איכותייים
4- אין מה לחשוש מכל התוספים כל עוד החברה יחסית מוכרת וידועה כטובה אין מה לחשוש
מומלץ לעבור לחדר כושר לדעתי יותר נח לעבוד בחדר כושר וכשאתה נמצא בחדר כושר ישלך יותר מוטיבציה ללכת ולהמשיך ולא לוותר לדעתי

Bar323
18-02-12, 23:58
תודה רבה!
אשמח עם מישהו יוכל להשיב על שאר השאלות :)

sharont
19-02-12, 08:27
יש לי מספר שאלות הקשורות ב:"המדריך לחיטוב, עיצוב הגוף וירידה באחוז שומן - המדריך השלם" (זה מאמר מהאתר, פשוט זה לא נותן לי להעתיק את הלינק)
1. אני מטר77 ושוקל 90 (בן18). האם מדריך החיטוב מתאים לירידה כזו במשקל, או יותר בשביל ירידה קלה ועיצוב הגוף?
2. בשקתי באינטרנט ואני אמור לשרוף בערך 2070 קלוריות ביום.אני אוכל 1500 ביום כדי ליצור גירעון. בימים בהם אני מתאמן, עליי להשלים את מה שירד באימון ולהוסיף קלוריות לתפריט?
3. חישבתי את צריכת הפחמימות שאני אמור לאכול על פי המדריך (200 גרם פחמימות- 800 קלוריות) ואת השאר כתוב להשלים בעזרת חלבון, ולכן עשיתי תפריט עם 200 גרם חלבון- 800 קלוריות. הבעיה היא שמתיחת כתוב שעל כל קילו בגוף צריך פי2-2.5 חלבון, ופה זה יוצר הרבה יותר. זה בסדר?
4. אני קצת חושש מכל הכדורים והתוספים... זה הכרחי?
חומצת אמינו, קריאטון, קפאין ושורפי השומן המוזכרים- הם בטוח בטוחים? על מה אפשר לוותר?
5. חיפשתי באתר תכנית אימונים ולא כל כך הבנתי מה אמור להתאים... כתוב במשריך abc ו abcd..
בכל מקרה, יש לי מולטי טריינטר בבית, משקולות והליכון. זה מספיק, או שחייב חדר כושר?
אם מישהו יוכל לתת לי לינק למדריך זה יהיה מעולה!!!!!!!

תודה רבה, ומצטער על כל השאלות....

1.כן,המדריך מצוין בשביל כל מי שמתאמן ורוצה לרדת באחוזי השומן.
2.כן אתה צריך להשלים את הקלוריות שירדו באימון,לדוגמא :אם שרפת 200 קל' באימון אירובי תאכל בנוסף ל1500 קלוריות שלך עוד 200 קל,לגבי מאיזה מקור לקחת את הקלוריות אין לי תשובה חד משמעית בעניין.
3.לדעתי בין 160 - 180 גרם חלבון זה מספיק את השאר תכניס לשומן.
4.חוץ מאבקת חלבון לא צריך שום תוסף כרגע.
5.תוכנית אימונים סטייל fbw/ab/5x5 תתאים לחיטוב,עדיף חדר כושר כמובן .
אני חושב שלא חסר מדריכים ברשת,חפש בגוגל אם המדריך כאן באתר לא עונה לך על הדרישות.

itay301
19-02-12, 10:33
1.כן,המדריך מצוין בשביל כל מי שמתאמן ורוצה לרדת באחוזי השומן.
2.כן אתה צריך להשלים את הקלוריות שירדו באימון,לדוגמא :אם שרפת 200 קל' באימון אירובי תאכל בנוסף ל1500 קלוריות שלך עוד 200 קל,לגבי מאיזה מקור לקחת את הקלוריות אין לי תשובה חד משמעית בעניין.
3.לדעתי בין 160 - 180 גרם חלבון זה מספיק את השאר תכניס לשומן.
4.חוץ מאבקת חלבון לא צריך שום תוסף כרגע.
5.תוכנית אימונים סטייל fbw/ab/5x5 תתאים לחיטוב,עדיף חדר כושר כמובן .
אני חושב שלא חסר מדריכים ברשת,חפש בגוגל אם המדריך כאן באתר לא עונה לך על הדרישות.

אתה בטוח לגבי 2 ? מה שחשוב זה הערכים שסיימת איתם את היום -במאסה יש את הקטע שאם אכלת במאזן חיובי אבל עשית אירובי וסיימת את היום במאזן שלילי אתה לא תגדל כי יש הורמוני גדילה שמופרשים רק שיש מאזן חיובי אבל בחיטוב אין שום מטרה לגדול ולא נראה לי שצריך להשלים את הקלוריות ששרפת מהסיבה שכמו שאמרתי אין מטרה לגדול אלא רק לשמור על מסת השריר וכל עוד אכלת את הקלוריות שאתה צריך למאזן ניטרלי פחות 300-500 בשביל החיטוב זה לא משנה אם תוסיף אירובי ותשרוף עוד 500 ואין פה תזונה לקויה אתה עדיין צורך את הערכים שהיית צריך

אני יוסיף שאלה בנושא רק שעניינה אותי זה האם אפשר לאכול במאזן חיובי ובאירובי לשרוף עד שמגיעים למאזן ניטרלי ועדיין לגדול ?