PDA

צפה בגרסא המלאה : שימור מאסה

Dubano
07-04-07, 17:24
אהלן

אז ככה קחו מצב היפוטטי (אני יודע שבשבילכם זה לא נשמע הגיוני) שאני רוצה להפסיק לעלות במאסה ולשמר את מה שיש לי עכשיו..
איך אני עושה את זה, אני מניח שאני צריך לשמור על מאזן קלורי נטראלי אבל כמה סטים אני צריך לעשות בשבוע לכל שריר והאם שני אימונים יספיקו לי ?

אשמח לתשובות בונות (ולא "מה יזיק לך עוד 3 קילו שריר... וכד')

תודה

ran_z
07-04-07, 17:26
למה שלא ישמע לנו הגיוני?
מה שאמרת זה די בסדר מאזן נטראלי, ואימון שריר פעם בשבוע כדוגמת Abc יכול לשמר בצורה טובה.

Ori-Silver
07-04-07, 17:29
אם אתה על מאזן ניטרלי אתה לא תעלה בשריר לא משנה איזה תוכנית תעשה אני הייתי הולך על אימון גוף מלא של 3 פעמים בשבוע 4 סטים לשריר גדול ו-2 לקטן

Dubano
07-04-07, 17:40
כן אבל אני מחפש אפשרות להתאמן רק פעמיים בשבוע ובכל זאת לא לעבד שריר (דרך אגב אני אקטומורפ-מזומורפ ככה שאין לי בעיה עם עליה בשומן גוף)
נגיד עם אני אעשה Fbw פעמיים בשבוע

Ori-Silver
07-04-07, 18:15
כן אבל אני מחפש אפשרות להתאמן רק פעמיים בשבוע ובכל זאת לא לעבד שריר (דרך אגב אני אקטומורפ-מזומורפ ככה שאין לי בעיה עם עליה בשומן גוף)
נגיד עם אני אעשה Fbw פעמיים בשבוע

אתה עובד גם על רגליים?

gman
07-04-07, 19:43
אני חושב שזה אפשרי לשמר שריר בfbw של פעמיים בשבוע...
חוץ מזה אני לא רואה סיבה לאבד שריר אם תקפיד על תזונה...אולי רק בקטע שבזמן השינה תהיה קטבולי...

Dubano
07-04-07, 20:08
אתה עובד גם על רגליים?

כן אבל אני לא שם אליהן דגש
9 סטים של סקוואטים + 6 של תיאומים בשבוע

Dubano
07-04-07, 20:11
עלתה לי עוד מחשבה

עם אני אעבוד רק על התנועות הכי בסיסיות
בנץ', ראוז , סקוואט (אולי גם מתח ולחיצות כתפיים ) בוולים ואינטנסיביות יחסית גדולים נגיד 4x10 לכשל אני אוכל לשמר את המאסה בכל הגוף (כי התרגילים האלה ביחד מפעילים את כל השרירים בגוף אם אני לא טועה)

iNFace
07-04-07, 20:48
עלתה לי עוד מחשבה

עם אני אעבוד רק על התנועות הכי בסיסיות
בנץ', ראוז , סקוואט (אולי גם מתח ולחיצות כתפיים ) בוולים ואינטנסיביות יחסית גדולים נגיד 4x10 לכשל אני אוכל לשמר את המאסה בכל הגוף (כי התרגילים האלה ביחד מפעילים את כל השרירים בגוף אם אני לא טועה)

גם דדלפיט אפשר להוסיף :wiggle: