PDA

צפה בגרסא המלאה : דלקת בכתף ימין

blind sniper
06-05-12, 00:01
שלום לכולם.
מזה כ 3 חודשים אני לא מתאמן בחדכ עקב דלקת קלה באיזור הכתף, אשר אובחנה באולטרה סאונד.
נמאס לי מהאורטופד שלי ,הביא לי כדורים הכי חזקים נוגדי דלקת , טיפול של עשרה ימים כדור אחד ביום! (כדור חזק מאד - ברקסין) והכאבים לא עוברים. ביקשתי ממנו זריקת קורטיזון כי כבר אין לי סבלנות,(ולא בגלל שאני כל כך רוצה לחזור להתאמן, להפך דווקא עכשיו אני עושה המון ריצות וכל מיני מכשירים כאלה שיש בפארקים שקצת מוזיזים את השרירים) אלא בגלל שזה מגביל אותי בתנועה ובעבודה שלי. בכל אופן הוא טוען שאני צעיר מידי (26) כדי לקבל זריקת קורטיזון.

אני כבר לא יודע מה לעשות, בינתיים כל בוקר אני קם עם כאבי תופת. רק לאחר חימום ממושך אני פחות מרגיש את הכאבים.
מה אני יכול לעשות בקשר לזריקה?ממי אני יכול לדרוש ?. אני מוכן לשלם כמה שצריך רק לעשות את זה כבר!. אני ממש רוצה לקבל אותה כי אני רואה שזה משהו לא עובר מעצמו, וניסיתי כדורים/משחות, וכמה כבר עוד אפשר?!?

מצטער על החפירה, אבל אם מישהו באמת עבר משהו דומה וקיבל ויכול להפנות אותי אני אודה לו מאד!

blind sniper
11-05-12, 19:13
90 צפיות ואף לא תגובה אחת ?

jonathan
12-05-12, 19:06
חבר,מה שאתה צריך זו מנוחה מוחלטת,עם כל הכדורים והמשחות שאתה לוקח/לקחת,התרופה שבאמת מוכיחה את עצמה בסוגיית הדלקות היא מנוחה,התרופות באות במקביל,משכחות את הכאבים וכן תורמות לריפוי הדלקת אבל מנוחה מוחלטת לכמה שבועות תעשה את העבודה.
תוכל למצוא עזר בפיזיוטרפיה שבשילוב עם מנוחה אני מאמין מאוד שתצא מזה.
בהצלחה!

blind sniper
13-05-12, 12:57
אני לא יכול להרשות לעצמי מנוחה מוחלטת כי אני עובד בעבודה יחסית פיזית .
ד.א אני לא מתאמן קרוב ל 3 חודשים.. רק ריצות

ד"ר עופר בר
04-06-12, 19:23
שלום לכולם.
מזה כ 3 חודשים אני לא מתאמן בחדכ עקב דלקת קלה באיזור הכתף, אשר אובחנה באולטרה סאונד.
נמאס לי מהאורטופד שלי ,הביא לי כדורים הכי חזקים נוגדי דלקת , טיפול של עשרה ימים כדור אחד ביום! (כדור חזק מאד - ברקסין) והכאבים לא עוברים. ביקשתי ממנו זריקת קורטיזון כי כבר אין לי סבלנות,(ולא בגלל שאני כל כך רוצה לחזור להתאמן, להפך דווקא עכשיו אני עושה המון ריצות וכל מיני מכשירים כאלה שיש בפארקים שקצת מוזיזים את השרירים) אלא בגלל שזה מגביל אותי בתנועה ובעבודה שלי. בכל אופן הוא טוען שאני צעיר מידי (26) כדי לקבל זריקת קורטיזון.

אני כבר לא יודע מה לעשות, בינתיים כל בוקר אני קם עם כאבי תופת. רק לאחר חימום ממושך אני פחות מרגיש את הכאבים.
מה אני יכול לעשות בקשר לזריקה?ממי אני יכול לדרוש ?. אני מוכן לשלם כמה שצריך רק לעשות את זה כבר!. אני ממש רוצה לקבל אותה כי אני רואה שזה משהו לא עובר מעצמו, וניסיתי כדורים/משחות, וכמה כבר עוד אפשר?!?

מצטער על החפירה, אבל אם מישהו באמת עבר משהו דומה וקיבל ויכול להפנות אותי אני אודה לו מאד!

זריקת סטרואידים היא צעד קיצוני מדי לדלקת "קלה" בכתף.
מומלץ לנסות טיפול קל יותר לרבות חימום/קירור האיזור, נוגדי דלקת שאינם סטרואידים (אישית, אני ממליץ על ארקוקסיה או לפחות אתופן).
כדאי להפחית קצת עומס באימונים כדי לתת לשרירים לנוח,
ואז לחזור בהדרגה לפעילות.

בהצלחה!

david1275
05-06-12, 00:28
דלקת בכתף בדר"כ מתחילה מעומס של תרגילי חזה, כי החזה שלך מסוגל להרים משקל שהכתפיים לא מסוגלות אז אני מציע שתפחית בלחץ על החזה והכתפיים לזמן מה