PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|חיטוב

yosi144
06-05-12, 00:03
אני נירשם עוד כמה ימים לחדכ ,רציתי לדעת כמה לדעתכם כדאי לי להוריד ואיזה תוכניות חיטוב כדאי לי..
תמונות שתדעו מה הולך פחות או יותר
פרונט
http://img706.imageshack.us/img706/6339/img2806at.jpg
(אפשר לראות שיש לי גוף גיטרה לצערי,וחוסר בשריר)
רגליים

http://img696.imageshack.us/img696/5679/img2811.png
(לפחות נשאר משהו מהסקאווטים של לפני שנה)
נתונתים:172
משקל 76
גיל 18
עד כמה חיטוב כדאי לי כי גם ככה אינלי מסת שריר?,ואיזה תוכניות הכי מומלץ בחיטוב?מה אתם אומרים על FBW בחיטוב?
תודה..

yosi144
06-05-12, 21:32
110 צפיות 0 תגובות ,וא וא עד כדי המצב שלי לא מוגדר חח?

Jack4D
07-05-12, 03:52
אחי אנשים חושבים שאתה מסתלבט עליהם.. מה חיטוב? ת׳רוצה להראות כמו נער החידות מבומביי?
תתחיל לאכול מאוזן , תשלב שלושה - ארבעה אימוני אירובי בשבוע. תתחיל תכנית fbw למשך שבועיים שלושה ולאחר מכן שתעלה משקלים ותעבור הסתגלות , תלך על תכנית יותר עצימה. כשתתחיל לקבל קצת בשר אז תחליט מה מתאים לך לכאן או לכאן.

וד״א - רגליים לא רעות בהשוואה לפלג גוף העליון המזעזע שלך - בדגש על המזעזע לא מנימת סתלבט או זלזול פשוט שתתחיל לעשות את השינוי מעכשיו ולא ממחר.

שיהיה בהצלחה ותעדכן אותנו ארהל׳ה

נאור7
07-05-12, 19:27
תתחיל חיטוב וכן תעשה fbw ובסוף הקיץ תעבור למסה ..

Jack4D
08-05-12, 01:12
תתחיל חיטוב וכן תעשה fbw ובסוף הקיץ תעבור למסה ..

איזה חיטוב הבנאדם מנוון נטול מאסת שריר על מה אתה מדבר ילד ?

נאור7
08-05-12, 12:44
איזה חיטוב הבנאדם מנוון נטול מאסת שריר על מה אתה מדבר ילד ?

ומה עדיף ? שיסיים מאסה בתור פילפילון ועוד שהקיץ קרב ובא ??
אז בקיץ הזה הוא יהיה מחוטב בלי הרבה מאסה, אין לו כל כך מה לעשות כרגע חוץ מלחטב .

Jack4D
08-05-12, 14:37
תקרא מה כתבתי לו בתגובה הראשונה , שיתאמן חזק שיאכל מסודר ושיעשה אירובי.
ככה הוא יתעצב ויקבל קצת צורה.

yosi144
09-05-12, 18:57
שמע jack אולי התמונה קצת משקרת..אבל אני בין 16-20 אחוז שומן..אז שחיף אני ממש לא ורחוק מזה..אם אני יעשה מסה עכשיו באמת בקיץ אני יהיה קציץ..השאלה אם יעשה חיטוב עם מכון זה יעזור במשהו,כי אולי מאחורי השומן הזה כן יש משהו לפחות בסיס ואז נעשה מסה שיסים..
מתלבט מה לעשות

Jack4D
10-05-12, 04:19
ג2ר אני כנראה מדבר לבלטה.. אתה מעלה תמונה לקבל ביקורת & חוות דעת - ומנגד, יוצא נגד דבריי.

תצליח.

Homie
10-05-12, 12:59
מסכים עם האמריקאי, תעשה מאסה ותשמור על 2-3 אימוני אירובי תשקול את עצמך כל 3-4 שבועות
תראה שאתה לא עולה יותר מחצי קילו בחודש וזהו.

yosi144
10-05-12, 22:16
מסכים עם האמריקאי, תעשה מאסה ותשמור על 2-3 אימוני אירובי תשקול את עצמך כל 3-4 שבועות
תראה שאתה לא עולה יותר מחצי קילו בחודש וזהו.
JACK-אף אחד לא יוצא עליך חבר,ממש לא.
סהכ אמרתי שאני לא סגור על עצמי מה לעשות .
Homie-
עוד 6 חודשים מהיום אני מתגיס..מתוכם חודש אני בחול אז לא נחשיב את זה ..זאות אומרת עכשיו נרשמתי ל3 חודשים חודש הפסקה ואז עוד חודשים יעשה..אז בגלל זה אני בעצמי לא סגור על מה לעשות..אתה אומר לך חצי קילו בחודש רק?זאות אומרת מסה נקייה?כמה מעל הגרעון?דבר איתי במושגי כושר ופיתוח הגוף אני לא איזה טמבל..אני אחוז שומן גבוה אם יעשה עכשיו מסה גם אינלי מספיק זמן כי מתגיס עוד מאט וגם הקיץ מתקרב ..אבל מסה נקייה זה סיפור אחר אז מה אתה ממליץ?

נאור7
10-05-12, 23:25
גם אם תעלה נקי אתה עדיין תעלה ותשמין, ומהנקודה שאתה עכשיו נמצא בה עדיף לך לחטב, הרי אתה לא רוצה להראות כמו קציצה על חוף הים, אתה מסכים איתי ?
וג'ק אני מסכים איתך שאם הוא יחטב לאחוזי שומן נמוכים הבנאדם באמת ייראה כמו נער החידות מבומביי כי אין עליו הרבה מסה, אבל עדיף לו הקיץ הזה שיהיה לו גוף רזה בלי הרבה מסה אבל לפחות ייראה חטוב ואסתטי יותר ..

Homie
11-05-12, 00:19
שמע נאור צודק, הדבר היחידי שחשוב בחיים זה לא להיות קציצה בחוף הים.

מה אתה מזיין ת'מוח
הבן אדם לא קציצה ולא קרוב להיות קציצה,
תתאמן כמו בן אדם, תאכל איזה 500 קלוריות מעל מה שצריך (ובגלל רשמתי לך להישקל,
כי אתה לא יודע כמה אתה שורף ואתה לא תוכל לדעת, בגלל זה נשקלים כל כמה שבועות)
וזה הכל, אתה אמור לעלות מאסה יחסית נקייה שבתור מתחיל תוך חודשיים אם תעשה
מה שצריך לעשות, תעבוד כבד ונכון ותאכל מה שצריך לאכול ותישן טוב אפשר להתחיל לראות
שינויים, לרעה בטוח לא יהיו אם תעשה מה שצריך

Jack4D
11-05-12, 19:10
גם אם תעלה נקי אתה עדיין תעלה ותשמין, ומהנקודה שאתה עכשיו נמצא בה עדיף לך לחטב, הרי אתה לא רוצה להראות כמו קציצה על חוף הים, אתה מסכים איתי ?
וג'ק אני מסכים איתך שאם הוא יחטב לאחוזי שומן נמוכים הבנאדם באמת ייראה כמו נער החידות מבומביי כי אין עליו הרבה מסה, אבל עדיף לו הקיץ הזה שיהיה לו גוף רזה בלי הרבה מסה אבל לפחות ייראה חטוב ואסתטי יותר ..

אני א1מר אין מספיק זמן , שילך לעשות ציור גוף עם וורידים ושייצרו לו גם ק1ביות

נאור7
14-05-12, 00:41
שמע נאור צודק, הדבר היחידי שחשוב בחיים זה לא להיות קציצה בחוף הים.

מה אתה מזיין ת'מוח
הבן אדם לא קציצה ולא קרוב להיות קציצה,
תתאמן כמו בן אדם, תאכל איזה 500 קלוריות מעל מה שצריך (ובגלל רשמתי לך להישקל,
כי אתה לא יודע כמה אתה שורף ואתה לא תוכל לדעת, בגלל זה נשקלים כל כמה שבועות)
וזה הכל, אתה אמור לעלות מאסה יחסית נקייה שבתור מתחיל תוך חודשיים אם תעשה
מה שצריך לעשות, תעבוד כבד ונכון ותאכל מה שצריך לאכול ותישן טוב אפשר להתחיל לראות
שינויים, לרעה בטוח לא יהיו אם תעשה מה שצריך

סבבה הומיל'ה אתה תחשוב כמו אדם שמן שלא אכפת לו על כמה אחוז שומן הוא עומד, ואני אחשוב על איך לא להיראות גונדוזיל בקיץ .

Homie
14-05-12, 00:56
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני רואה כל אחד תופס על זה טרמפ,
איזה גברים :)
אחי אתה בטוח שחיף וכנראה תישאר שחיף ועוד שנה בטח גם תפסיק להתאמן אז זה לא באמת משנה.

נאור7
14-05-12, 18:54
:):):):) אני שחיף גבר ? ועל סמך מה בדיוק הגעת למסקנה שאני שחיף ? אה שכחתי שאתה הומי ואתה יודע הכל כולל הכל, אה וחטוב רצח (:
עזוב כפרה אני לא יירד לרמות נמוכות שאתה יורד מספיק כל הפורום הזה לא סובל אותך, חבל שתיצור לעצמך עוד אויבים אתה מסכים איתי ? יופי (:

Homie
15-05-12, 10:44
לא ממש אכפת לי ליצור עוד אויבים לא באמת שם זין
ואם אתה קורא לזה אויבים אז אתה באמת מסכן

נאור7
15-05-12, 14:51
עצם זה שלא אכפת לך זה מראה כמה אתה אפס מאופס עם ריגשיי נחיתות, ואתה פשוט מעדיף להוציא אותם על כל חבריי הפורום פה זה הכל .

נאור7
15-05-12, 14:52
אני אומר תשנה את הכינוי שלך מ"הומי" להומו, וואלה יותר מתאים לך .

JaSoN.B
15-05-12, 15:49
:):):):) אני שחיף גבר ? ועל סמך מה בדיוק הגעת למסקנה שאני שחיף ? אה שכחתי שאתה הומי ואתה יודע הכל כולל הכל, אה וחטוב רצח (:
עזוב כפרה אני לא יירד לרמות נמוכות שאתה יורד מספיק כל הפורום הזה לא סובל אותך, חבל שתיצור לעצמך עוד אויבים אתה מסכים איתי ? יופי (:

אני אומר תשנה את הכינוי שלך מ"הומי" להומו, וואלה יותר מתאים לך .

http://www.threadbombing.com/data/media/2/687fea91677be9103defb8dc0b97e8b7.gif (http://www.threadbombing.com/details.php?image_id=3751)

נאור7
15-05-12, 15:57
זה מה שקורה שמתגרים יותר מדיי, שיישב בשקט בסה''כ באתי לעזור לילד שרצה להתייעץ.

Homie
16-05-12, 12:44
אה זה מה שקורה? אוי לא אחי... מעניין ת'ביצה.

לעזור, כשאתה גורם למשהו טוב יותר לקרות בדרך כלל אחרי היעוץ פעולה וכולי,
כשאתה אומר / עושה משהו ואף אחד מהרשומים למעלה לא קורים, זה לא לעזור.

נאור, אני חייב לציין שאתה אחד הגברים הנאים ביותר והחטובים והגדולים שנראו בחופי ישראל בקיץ 2012

ודרך אגב גבר,
אתה הראשון שפתח חזית, גבר.
טוב גבר?
תודה גבר.

נאור7
17-05-12, 02:02
חחחחחחח גבר, אתה אפילו לא שווה את זה שאני יפתח חזית, אתה ילד מתוסכל מינית שכל היום פה יורד על אנשים כאילו יש לך מינימום 2 תארים בפיתוח גוף שהוצאת בוינגייט.

EliC
17-05-12, 15:08
מה זה לא נעים להכנס לכאן ולראות אנשים כמוך ^ מתנהגים כמו ילד קטן