PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר למספר חזרות ומשקלים

mitamen
09-04-07, 00:05
אני בעל נטייה להתנפח מהר יחסית,ותמיד שאני עובד על 8-10 חזרות אני נראה מנופח מדי לטעמי..
בכל אופן חשבתי על לנסות לעבוד יותר על סיבולת שרירית 15-20 חזרות איטיות כאשר אני מגיע למצב שאני מרגיש שריפה בשריר בחזרות האחרונות...
זה יותר יעיל למצב שלי כדי להיראות יותר מחוטב?

ran_z
09-04-07, 00:08
לא,
כפי שאמרת 8-10 יעבדו על היפרטרופיה כלומר עיבוי סיבי השריר (נפח)
עבודה על סיבולת לא תעזור לך להראות יותר מחוטב כי אין דבר כזה מס' חזרות מחטבות,
מס' חזרות גבוהה שוב כפי שאמרת יעבדו לך כעיקר על סיבולת השריר.

mitamen
09-04-07, 00:09
ומבחינת מראה של השריר ,במה יתבטא השינוי בצורתו?

ran_z
09-04-07, 00:15
כאשר תחליף את תוכנית המסה לסיבולת שריר?
לא יהיה.
כל עוד אין שינוי בתפריט והוא נשאר מאוזן.
כאשר תשחק בתפריט, שינויים במראה השריר יראו בצורת שינוי באחוזי השומן, נוזלים ושריר.

mitamen
09-04-07, 00:24
מה ההגיון בזה שאם אתה מתאמן לא יהיה שום שינוי בשריר ?

ran_z
09-04-07, 00:28
מה ההגיון בזה שאם אתה מתאמן לא יהיה שום שינוי בשריר ?

ההגיון הוא פשוט, את השרירים אתה בונה במטבח, ללא תזונה נכונה ולא פחות חשוב מנוחה נכונה, כל אימון האנאירובי שתעשה בחדר הכושר תוצאתיו יראו בין קשקוש לבדיחה.

- Idan -
09-04-07, 01:10
אני בעל נטייה להתנפח מהר יחסית,ותמיד שאני עובד על 8-10 חזרות אני נראה מנופח מדי לטעמי..
הא? :huh:

כשאתה עושה 8-10 חזרות אתה נראה מנופח מידי לטעמך? כלומר אחרי זה "הניפוח" יורד לך ואז שוב חוזר חלילה?

אני מקווה שאתה לא מדבר על הפאמפ שיש לך אחרי האימון.

בכל מקרה תקשיב לעצותיו של רן. :book:

mitamen
09-04-07, 12:24
אני לא מדבר על הפאמפ שאחרי אימון,פשוט השרירים שלי נראים מנופחים כאלה,החזה והידיים נראים גדולים ועבים,ואני לא רוצה לקבל צורה כזאת...
בכל אופן אני אנסה צורה של חזרה איטית ויותר חזרות לתקופה של חודש נראה איך זה ישפיע,תמיד טוב לנסות משהו חדש..

toxicity
09-04-07, 12:26
בחייאת תעלה תמונה שהיית מנופח מידיי

אליאב
09-04-07, 12:33
[QUOTE=mitamen]אני לא מדבר על הפאמפ שאחרי אימון,פשוט השרירים שלי נראים מנופחים כאלה,החזה והידיים נראים גדולים ועבים,ואני לא רוצה לקבל צורה כזאת...
QUOTE]

תעלה תמונה שלך אני רוצה לראות שאתה "מנופח" מדי... אני אוהב את הקישקושים האילה. תעלה תמונה...

נ.ב.
חברי הפורום, קבלו 100 סיבות איך לא מעלים תמונה (בתגובות שהוא יביא).

Leo
09-04-07, 12:57
תיזהר לא לשבור את הרעב שלך אחרת עוד תגיע להיקף יד 25.