PDA

צפה בגרסא המלאה : פרונט מהיום..^^

^NoOne^
21-05-12, 15:30
בן 15 שוקל 75-76 [שומר בנתיים על משקל גוף נטרלי] גובה 71...
http://uploads.upng.co.il/0CE4DBA116.jpg
תגובות בונות על מה לשים דגש או בסגנון יתקבלו שמחה :)

^NoOne^
24-05-12, 13:57
חברה אולי מישהו יגיב חחח

אלירמבו
24-05-12, 17:19
מסה נחמדה מאוד, הגיע הזמן להתחיל חיטוב....

^NoOne^
24-05-12, 22:51
כע זה מה שאמרו לי בפורום אחר
אבל בכול זאת יש לי שאלה גבר :
-כמה זמן לעשות חיטוב?כע אני לא יודע אם ישאר עלי שריר אחרי החיטוב כלל חחח
תודה

Gama
25-05-12, 01:27
מאסה מצויינת , למה שלא ישאר שריר ? אם תעשה את החיטוב נכון ישאר הרוב ואתה תיראה מצויין

^NoOne^
25-05-12, 11:22
סבבה תודה אחי ואני ינסה לעשות נכון !!!

נאור7
25-05-12, 11:31
2-2.5 גרם חלבון לכל משקל גוף ויהיה בסדר ..

Homie
25-05-12, 12:54
איזה חיטוב, תמשיך כמו שאתה תעלה לאט, עוד דגש לגב

^NoOne^
25-05-12, 13:07
חחח אין לי מושג מה לעשות באמת אמרו לי רוב באנשים חיטוב...
וכן על גב אני עובד חזק לא יודע כנראה או בגלל המותנאים שלי הוא נראה קטן או הגנטיקה כי המשקלי עבודה שלי טובים וגם אני ממש משקיע עליו בחודשיים האחרונים !!!
בקיצור כנראה אני יעשה חיטוב גם המאמן שלי אמר לי אבל נראה כבר..
תודה לכולם :)
ונאור לא הבנתי מה הכוונה יענו 140 חלבון ביום??? אם זאת הכוונה זה בערך מה שאני אוכל אולי קצת פחות אני רוצה להתחיל עם אבקה אבל ההורים לא מורשים חחח..

אלירמבו
25-05-12, 13:10
וכן על גב אני עובד חזק לא יודע כנראה או בגלל המותנאים שלי הוא נראה קטן או הגנטיקה כי המשקלי עבודה שלי טובים וגם אני ממש משקיע עליו בחודשיים האחרונים !!!
ונאור לא הבנתי מה הכוונה יענו 140 חלבון ביום??? אם זאת הכוונה זה בערך מה שאני אוכל אולי קצת פחות אני רוצה להתחיל עם אבקה אבל ההורים לא מורשים חחח..

אם אתה רוצה להיראות כמו הומי, תמשיך מסה, אם אתה רוצה להיראות נורמלי, תתחיל חיטוב....

^NoOne^
25-05-12, 13:19
אני לא יגיב חחח

Homie
25-05-12, 18:16
אם אתה רוצה שיהיה לך מלא בנות ולהיות גבר ושיהיה לך זין גדול תעשה מה שאליקרמבו אמר לעשות
הוא הכי חזק בפורום, יש לו הכי גדול, הוא לא גומר לפני 3 שעות לפחות, הוא הכי גדול, הכי גבוה
לאבא שלו יש את הסולם הכי גבוה מגיע עד השמיים.
יש לו תואר ברפואה, רפואה סינית, רואה קנטונזית, חגורה שחורה, ניצח את ג'ורדן כשהוא היה בשיא
הטביע מעל שאק, חטף והעביר בן הרגליים למסי ועקף את בולט.

אלירמבו
25-05-12, 18:30
אם אתה רוצה שיהיה לך מלא בנות ולהיות גבר ושיהיה לך זין גדול תעשה מה שאליקרמבו אמר לעשות
הוא הכי חזק בפורום, יש לו הכי גדול, הוא לא גומר לפני 3 שעות לפחות, הוא הכי גדול, הכי גבוה
יש לו תואר ברפואה, רפואה סינית, רואה קנטונזית, חגורה שחורה, ניצח את ג'ורדן כשהוא היה בשיא

לאאאאא מדוייק, אבל מה שכן, אני לא שמן שחי בסרט שנראה טוב, זה כן....

Chest
25-05-12, 18:54

ושחכת שהוא רקדן סמבה.

^NoOne^
26-05-12, 19:45
חחחחחחח
ומה הקשר מלא בנות בטח שכול אחד רוצה לזיין וכמה שיותר בחורות אלה אם כן הוא הומו...
ואני באמת מעדיף גוף יפה ומחוטב מאשר להיות שמן וחזק...

Homie
27-05-12, 01:17
אדירררררר

נאור7
27-05-12, 02:03

תכפיל את משקל הגוף שלך ב2 גרם חלבון, והמספר שייצא זה הכמות חלבון שאתה צריך לצרוך, זה לא תורה מסיני אחי, נגיד ואתה שוקל 75 תכפיל ב2 גרם חלבון, זה יוצא 150 גרם .. יש מבין ? :yup:

^NoOne^
27-05-12, 12:33
חחח נו כן מה רשמתי "מה הכוונה יענו 140 חלבון ביום"...בערך
טוב תודה בכול מקרה

david1275
05-06-12, 00:39
מסה יפה אחי גם מבנה לא רע בכלל