PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו שיעזור לי להעלות משקל..

shemensoia
01-07-12, 15:31
מתאמן באומנות לחימה פעמיים בשבוע, שעתיים כל אימון וזה אימון אינטנסיבי, 1.76-גובה.
61-63 קילו בערך. כל יום זה משתנה..והמבנה גוף שלי הוא רזה.
אני מנסה להעלות במשקל ואין לי גם זמן. שלא לדבר על זה שאני עצלן בצורה ממש מטורפת.
בקיצור אני החלטתי לקנות תוסף שיעזור לי להעלות משקל. אז מישהו יכול להמליץ לי אולי על תוסף שיעזור לי להעלות משקל, וגם לא יהיה יקר מדי אבל גם יהיה איכותי ויתאים לי(לא חייב בהכרח טעים)?
ולקחת פשוט אחרי האימון את האבקה?

shemensoia
01-07-12, 15:43
אין לי מושג איך לערוך את האשכול אז אני עושה דאבל..
שכחתי לכתוב שאני בן 16 וחצי כמעט.

shaych
01-07-12, 17:07
4 שעות אימון ואתה לא מצליח לעלות במשקל.
בוא נתחיל עם זה שתתחיל לאכול.
אתה אוכל כל יום 5-6 ארוחות? אם לא אז תתחיל ארוחות גדולות.

shemensoia
01-07-12, 17:11
4 שעות אימון ואתה לא מצליח לעלות במשקל.
בוא נתחיל עם זה שתתחיל לאכול.
אתה אוכל כל יום 5-6 ארוחות? אם לא אז תתחיל ארוחות גדולות.

אני אוכל 3 ארוחות גדולות בערך בממוצע. אני עצלן וגם אין לי מספיק זמן לאכול 6 ארוחות גדולות ביום,
אז אני מעדיף לקחת תוסף תזונה שיעזור לי.

zvika_zzz
02-07-12, 07:47
תכין פרוסות כמו כולנו מה עצלן , לשים שננצל בלחם זה 15שניות הכנה, תסתכל יש מאמר שמתאים גיינר למבנה גוף ומטרה אם אתה רוצה לעלות במשקל דחוף הייתי ממליץ על פרפקט 3000 עליתי 5קילו בחודש איתו, בהצלחה

shaych
02-07-12, 08:11
פיתוח גוף זה לא מקום לעצלנים, אף אחד מפה לא יקום להכין לך את האוכל ויעשה לך אווירון כדי שתוכל.
אם אין לך כוח להשקיע אל תבכה שאתה תקוע (אפילו יצא לי חרוז).

shemensoia
02-07-12, 10:18
תכין פרוסות כמו כולנו מה עצלן , לשים שננצל בלחם זה 15שניות הכנה, תסתכל יש מאמר שמתאים גיינר למבנה גוף ומטרה אם אתה רוצה לעלות במשקל דחוף הייתי ממליץ על פרפקט 3000 עליתי 5קילו בחודש איתו, בהצלחה
כן אני עצלן, וכן אין לי זמן,, חלאס להטיף לי..אני בסך הכל רוצה להעלות במשקל ולא לקבל מסת שריר גבוהה.וקראתי את המאמר והכל יקר שם כמו לא יודע מה..400 שקל זה יקר יחסית. אין משהו ב200 ושיהיה איכותי וזול? כי לא מצאתי.
פיתוח גוף זה לא מקום לעצלנים, אף אחד מפה לא יקום להכין לך את האוכל ויעשה לך אווירון כדי שתוכל.
אם אין לך כוח להשקיע אל תבכה שאתה תקוע (אפילו יצא לי חרוז).
במקום להטיף היית יכול באמת לעזור לי..

shaych
03-07-12, 12:07
(תקנה שיבולת שועל) תקח 4-5 כפות גדושות, תוסיף להם 2-3 כפות דבש, כוס חלב, 10 שקדים ו-10 אגוזי מלך.
תכניס את הכל למעבד מזון ויש לך אחלה מנה של גיינר תוצרת ביתית.

shemensoia
03-07-12, 16:49
(תקנה שיבולת שועל) תקח 4-5 כפות גדושות, תוסיף להם 2-3 כפות דבש, כוס חלב, 10 שקדים ו-10 אגוזי מלך.
תכניס את הכל למעבד מזון ויש לך אחלה מנה של גיינר תוצרת ביתית.

טוב..תודה, אני אנסה. כמה קלוריות זה בערך?

the hulk
03-07-12, 17:30
גבר תבלוס הרבה שומנים איכותיים כגון אבוקדו שמן זית אגוזים שקדים טחינה, ופחמימות מורכבות כגון אורז, פסטה וקטניות, ותוסיף גם כמה שאפשר חלבונים מהחי...

entranz
04-07-12, 13:09
תשמע אין כזה דבר להיות עצלן, אם אתה ממש רוצה את זה אתה חייב לעשות את המעט שאפשר...
בוא אני אספר לך על עצמי, אני תמיד כל החיים שלי אני עצלן ותמיד הייתי, אבל תמיד מצאתי איך להשיג תוצאות גם עם העצלנות...אז ככה קודם כל אתה חייב לאכול פחמימות מורכבות כמה שיותר :לחם חיטה מלאה, אורז מלא, פסטה מקמח מלא, בטטה, שיבולת שועל וכו'....
חלבון רזה: חזה עוף, חזה הודו, סינטה, קוטג' עד 3%, טונה במים,אמנון וכו'...
שומן איכותי:שמן זית, שמן אבוקדו, אגוזי מלך קשיו ושקדים טבעיים, חמאת בוטנים טבעית, טחינה גולמית, אבוקדו וכו'...
עכשיו תשלב אחת מהפחמימות, אחת מהחלבונים, ואחת מהשומן בכל ארוחה, תוסיף קצת ירקות בשביל עוד סיבים תזונתייים. אחרי האימון סוכר פשוט (תמרים, סוכר ענבים, בננה וכו'..) יחד עם חלבון מהיר (אבקת חלבון, חלבוני ביצה).

עכשיו בעניין העצלנות תראה איך אתה פותר את זה בשניה!
קנה לחם מחיטה מלאה (עינן זה אחלה של לחם) וקנה שיבולת שועל. קמת בבוקר רוצה לאכול משו איכותי בבוקר ומהיר? תכין במיקרו שיבולת שועל תוסיף איזה כפית שתיים של דבש סקופ אבקת חלבון בפנים ובום יש לך ארוחה מהירה.
ממהר לצאת? קח 3-4 פרוסות לחם פתח קופסת טונה ובום יש לך עוד ארוחה.
אתה יכול לבשל מראש ביצים בטוח יש לך זמן ולא צריך לזה יותר מדי כח... פשוט שים ביצים על הגז מראש שים אפילו הרבה ויהיה לך זמין....
גם חזה עוף לא כזה צריך כח בשביל זה רק לשים במחבת וזהו.... ויש עוד מיליון דרכים להפוך את זה לפשוט... בקיצור אחי תאמץ לעצמך קצת יותר כח רצון ומוטיבציה ואתה תגיע לדברים גדולים.

בהצלחה

shemensoia
06-07-12, 16:49
טוב..תודה על כל התשובות.
רק אני לא יודע איזה אבקת חלבון לקנות, כי אני רוצה משהו זול ואיכותי. משהו מתחת ל400 שקל נגיד, ולא מצאתי.
ולאיזה משקל כדאי שאני אעלה? זאת אומרת, שיהיה משקל תקין ואידאלי בערך לגובה שלי.
(מטר 76)

shemensoia
07-07-12, 23:05
///.....

shaych
08-07-12, 13:03
יש את המטריקס m5

Xanadoo
09-07-12, 18:10
:):):):)... מצחיק אותי כל אלה שכל כך מתאמצים ורוצים לעלות במשקל.
אתה יודע כמה אנשים בעולם מקנאים בך שאתה כזה רזה???
הלוואי עלי.