PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על אבקת חלבון

בחור כארז
01-07-12, 19:35
אני בן 16 מתאמן חודש במכון אני מאמין שבשנתיים הקרובות אני יתאמן חזק מאוד והמטרה שלי זה להיות גדול וממש קצת מנופח

גובה 1.80
משקל 68

אני עכשיו התחלתי תקופת מאסה אני משתדל לאכול כמה שיותר ולעלות במשקל ( מה שלצערי לא כלכך מצליח לי , אבל אני מאמין שאני יצליח לעלות במשקל )
בנתיים אני לא עושה ss לא יודע למה כנראה שאני יתחיל בתקופה הקרובה מה אתם אומרים ?

עכשיו לשאלות ולמיתוסים על אבקות חלבון :
האם זה יכל לגרום לי לאבנים בקליות ?
האם אני יגדל יותר מהר עם אבקה גם אם אני אוכל כמות טובה של חלבון והתאמן בלי אבקה ?
האם ברגע שמפסיקים עם האבקה אני "יתפנצ'ר"
האם ברגע שאני יפסיק להתאמן השריר יהפוך לשומן יותר מהר מאשר אחד שעבד בלי תוספיי תזונה ?

אני מקווה שתוכלו לענות לי על כל השאלות במידה והתשובות יתאימו לי אני ככל הנראה ישאל אתכם על איזה סוגיי אבקות

shaych
02-07-12, 08:24
טוב ככה, נתחיל עם האימון ss, אתה רק חודש מתאמן בחדר כושר בדרך כלל בחודש - חודשיים הראשונים בחדר כושר עדין לא בונים תוכנית אימונים לפיתוח גוף אלה עובדים בעיקר על מוטוריקה, סימטריה בקיצור מכינים את הגוף לקראת האימונים הקשים שהוא הולך לעבור.
עכשיו לגבי השאלות שלך.
אבקת חלבון לא יכולה לגרום לך אבנים בקליות, תשתה הרבה מים ולא היה לך אבנים בכליות בלי קשר לאבקה.
אם אתה מצליח לאכול 2 גרם חלבון על כל קילו גוף אין צורך שתקח אבקה, זה לא יגרום לך לגדול יותר.
אם התחלתה להשתמש באבקה ותפסיק בשלב מסויים לקחת אותה אך תמשיך להתאמן ותוכל את אותה כמות חלבון שהורדה באבקה לא תרד במסה.
לשאלתך האחרונה, שריר לא הופך לשומן זה סתם מיטוס.