PDA

צפה בגרסא המלאה : התאמת גיינר

massos
03-07-12, 20:53
אני מתאמן במכון כ-3 חודשים

אני 1.71 ושוקל 68-69.

אני מרגיש שאני צריך לעלות במסה..
ואני מתלבט באיזה גיינר לבחור (לגמרי חדש בנושא של תוספי)

צריך גיינר עם יחס לא גבוה מדי בין החלבונים לפחמימות כי אני לא שחיף ויותר מדי פחמימות יגרמו לי להשמין (למרות שהחילוף חומרים שלי הוא יחסית מהיר).

מה מומלץ לנתונים שלי? ומה המחירים?

תודה!

entranz
04-07-12, 12:29
תראה, בשביל לעלות במסה אתה לא חייב גיינר, אתה יכול להסתפק באבקת חלבון ולהוסיף סוכר ענבים, תמרים וכו'....
ככה גם כביכול תעלה יותר נקי, בכל מקרה אם אתה כן מחליט ללכת על גיינר אני ממליץ לך על ה macro pro של חברת syntrax, היחס שלו הוא נמוך יחסית והוא אחלה של גיינר! גם מאוד טעים (השוקו והוניל - כל השאר לא יצא לי ממש לטעום)
וקודם כל, תבדוק שהתפריט שלך הוא עשיר מספיק בפחמימות חלבונים ושומנים.

massos
04-07-12, 12:48
אני חייל, אמנם אני עושה יומיות בשעות סבירות אבל אני פשוט לא מצליח לאכול כמות מספיקה ובזמן המתאים.
יש ימים שאני לא אוכל כלום עד 12 בצהריים..
כשאני כן אוכל ארוחה מסודרת אני מקפיד על פחמימות מגוונות וחלבונים אבל אני לא מצליח לאכול כמות מספקת כדי לעלות במסה.

zvika_zzz
04-07-12, 17:38
גם אני בצבא
פיתרון: קח איתך שקית חלב או פרוסות עם פסטרמה שניצל טונה גבינה וכו מה הבעיה לדחוף פרוסה פעם בשעתיים

entranz
06-07-12, 00:19
תקשיב, זה שאתה עושה יומיות זה מעולה! אתה בבית אחה"צ או בערב או בלילה זה לא קריטי, תשים על הגז כמה ביצים. תכין לך לילה לפני איזה כמה סנדביצ'ים ואתה מסודר...ואם לא אתה יכול לקחת אולי שייק חלבון שבפנים חוץ מהאבקה אתה משלב גם שיבולת שועל ואולי אפילו אתה יכול להוסיף אגוזי מלך קצוצים או שקדים ויש לך סוג של ארוחה.
או שאתה יכול גם לפנות לחטיפי חלבון.... אני אישית ממליץ לך להכין מראש אין כזה דבר לא להספיק... הייתי עובד בעבודות של 10 שעות בלי הפסקה והייתי "הולך להשתין" אבל בעצם בדקה אחת שכאילו הייתי הולך להשתין הייתי דופק ארוחה כמו שצריך...זה היה קשה לדחוף בדקה אחת אבל כן עשיתי את זה...העיקר להגיע לערכים.

אתה יכול לאכול! תאמין לי ואם לא יוצא לך מדי פעם לפגוע בול בזמנים אתה תמיד יכול להוסיף עוד קצת אוכל להשלמה.