PDA

צפה בגרסא המלאה : חוקיות בדרופסט

Xanadoo
04-07-12, 12:40
היי חברים,
רציתי לשאול בבקשה האם יש איזה שהם מוסכמות לגבי ביצוע דרופסט,
למשל כמה משקל להוריד? 20%? 30%? 10%?
האם יש תרגילים שאותם בשום אופן לא עושים בדרופסט?
האם זה נכון (כפי שאמרו לי במכון) שאם אני עושה דרופסט אז זה בא במקום כל שאר הסטים שתכננתי לעשות עבור אותו תרגיל?
כי ראיתי כאלה ביוטיוב שגם לאחר דרופסט ממשיכים עוד 2 סטים רגילים באותו התרגיל?
כמה בכלל מותר או רצוי לעשות דרופסטים באימון אחד?
תודה רבה!

the hulk
04-07-12, 12:57
אין חוקיות בדבר גבר, אני אישית מוסיף שני תרגילים באימון עם דרופסט, ומוריד בסביבות 30%, אבל תנסה על עצמך מה שהכי מתאים לך ולגוף שלך...

entranz
04-07-12, 13:16
אז ככה, אין באמת חוקים אתה יכול לעשות בדרופ סט בעקרון די מה שבאלך, אבל מה שכן, תרגילים למשל כמו כפיפת מרפקים שעובדים יד יד או למשל מסור שעובדים יד יד גם מבחינה הגיונית אם תחשוב על זה, אתה תראה שזה לא טוב לעשות דרופ סט כי אתה הרי עובד יד אחת ואז על השניה וזה פחות אפקטיבי במצב כזה.
אני אישית גם בכלל לא אוהב לעשות דרופ סטים, אולי רק אם יש לחץ בזמן וצריך לחסוך בזמן אני עושה את זה.
אבל לדעתי הכי טוב להשאר עם המשקלים הגבוהים, חזרות נמוכות, ומנוחות סבירות :)

Xanadoo
04-07-12, 15:53
אצלי ההורדה במשקלים זה בהתאם לסוג התרגיל. למשך כשאני עובד עם הפולי או למשל עם מוט בחזה אז זה בהתאם למשקלים של הפלטות. ים משקלות חופשיים בדכ אני מוריד בהפרשים של 2 קילו. אגב המורה של דרופסט זה יותר כוח וסיבולת מאשר הגדלה של השריר? או אולי ההפך?

Xanadoo
04-07-12, 19:13
המטרה**

entranz
06-07-12, 00:26
בוא נדבר תכלס, המטרה העיקרית של דרופ סט זה לחסוך בזמן....אם אתה רוצה לגדול במסת שריר אל תתעסק בשטויות האלה, תעבוד רגיל טווח חזרות נמוך 6-10 יהיה מעולה. תעבוד משקל כבד פחות חזרות מנוחה מספקת וזהו.

Xanadoo
06-07-12, 04:50
דרפסט לא עוזר לגדילה במסה?? אני לא חושב...
זה כל כך מתיש את השריר. לא הגיוני שהוא לא משפיע על כלום.
חוץ מיזה אני לא חושב שזה סותר שיטת עבודה של משקל גבוהה וטווח חזרות נמוך.
אפשר לשלב בינהם.

Xanadoo
07-07-12, 23:15
אגב ואם אני עושה דרופסטים קבוע בכל אימון זה בסדר? או שפוגע ביעילות בטווח הארוך...?

entranz
08-07-12, 15:45
תראה ברור שלשלב יהיה מצוין, ואני אומר לך שאם תעבוד כמו שאמרתי אתה תראה יותר תוצאות...תראה תוצאות גם יכולות להיות עם דרופים, אין חוקיות בקשר לגוף.
פשוט השיטה של המינימום חזרות משקל כבד זה פשוט עובד 100% וזהו... אם תעשה פה ושם דרופים לא יקרה כלום זה בסדר...
וברור שאתה מרגיש מותש, גם אם תיקח משקולת של 2 קילו ותעשה כפיפת מרפקים 300 חזרות אתה גם תהיה מותש... אין לזה קשר.
ודרופים קבוע בכל אימון זה די בסדר... פשוט אל תתחיל לעשות את זה בכל תרגיל שאתה עושה, תנסה לעבוד פחות חזרות יותר משקלים וגם אתה תעלה במשקלים במשך הזמן...

Xanadoo
09-07-12, 05:47
אוקיי.
תודה רבה!