PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מומלץ לי להתאמן ?

Michael223
07-07-12, 17:16
אני כבר שלושה חודשים מתאמן על תוכנית אימונים שמחולקת ל a ו b וצורך אבקת חלבון מי גבינה בחודש האחרון .. אני לא סגור על אם ואיך לעבוד ניפוח... גובה : 1.92 גיל : 21 משקל : 85 תמונה : ....http://db.tt/ifM5r1s2 אם אפשר לחשב לי בערך אחוזי שומן אני אשמח

Michael223
08-07-12, 13:57
http://db.tt/Q3sQTQtT תמונת גב .. עזרה בבקשה

entranz
08-07-12, 15:37
שמע, ab זה אחלה, גם abc וגם abcd, אבל המטרה העיקרית בשביל לגדול היא לעבוד עם משקלים כבדים פחות חזרות... זתאומרת במקום לעבוד למשל בלחיצת חזה 12 חזרות, תשים משקל שבמקסימום תגיע איתו ל5-10 חזרות.... אתה צריך להגיע לכשל אחרי מספר חזרות בטווח של 5-10.
המנוחות גם טיפה יותר ארוכות במיוחד בתרגילים כמו סקוואט, דדליפט וכו'..
וזהו בעקרון רק תקפיד על משקלים גבוהים אם אתה רואה שאתה עושה יותר מדי חזרות, תעלה משקל ותעשה פחות חזרות עם משקל גבוה יותר עד שפחות או יותר תדע כבר כמה לשים ועם הזמן אתה גם תעלה...
רק אני מקווה שאתה יודע שרוב העבודה פה היא במטבח... אתה חייב להקפיד על התזונה כל 3 שעות לצרות שומן איכותי פחמימה מורכבת (למעט אחרי אימון) וחלבון רזה וגם טיפה ירקות פה ושם בארוחות.
וזהו...תתאמן חזק תאכל טוב ותנוח ואתה בדרך הנכונה!

Michael223
08-07-12, 17:11
יש לי תפריט מסודר שכולל 6 ארוחות ביום .. הקטע הוא שאני מתאמן יום כן יום לא ואני לפני כול אימון עוד ריצה של חצי שעה .. ואז עובד ניפוח .. השאלה אם זה נכון לעבוד ככה

TheYawa
08-07-12, 18:42
שמע, ab זה אחלה, גם abc וגם abcd, אבל המטרה העיקרית בשביל לגדול היא לעבוד עם משקלים כבדים פחות חזרות... זתאומרת במקום לעבוד למשל בלחיצת חזה 12 חזרות, תשים משקל שבמקסימום תגיע איתו ל5-10 חזרות.... אתה צריך להגיע לכשל אחרי מספר חזרות בטווח של 5-10.
המנוחות גם טיפה יותר ארוכות במיוחד בתרגילים כמו סקוואט, דדליפט וכו'..
וזהו בעקרון רק תקפיד על משקלים גבוהים אם אתה רואה שאתה עושה יותר מדי חזרות, תעלה משקל ותעשה פחות חזרות עם משקל גבוה יותר עד שפחות או יותר תדע כבר כמה לשים ועם הזמן אתה גם תעלה...
רק אני מקווה שאתה יודע שרוב העבודה פה היא במטבח... אתה חייב להקפיד על התזונה כל 3 שעות לצרות שומן איכותי פחמימה מורכבת (למעט אחרי אימון) וחלבון רזה וגם טיפה ירקות פה ושם בארוחות.
וזהו...תתאמן חזק תאכל טוב ותנוח ואתה בדרך הנכונה!

אני ידיייק ויגיד ש5 זה קצת מידי ל"ניפוח" כביכול... בין 8-10 זה כבר הגיוני יותר...
תוכל הרבה והקטע שכולם נופלים עליו זה אל תפחד להשמין!!!! אתה רוצה לגדול אז אתה צריך לאכול הרבה... הגוף שלך לא יבנה ויגדל תאיי שריר בגוף אם באופן קבוע ומסודר הוא ידע שיש לו את האופציה לתחזק אותו באנרגיה !!!
כלומר אתה צריך לאכול בשביל לתחזק את מה שיש לך כבר ולאכול עוד יותר בשביל מה שאתה רוצה שיהייה לך רק ככה זה יגדל!

בהצלחה...
P.s
המלצה שלי תתחיל בהתחלה עם איזה תוכנית - שתיים של כוח! זה יחזק אותך ויתן לך בסיס טוב ומשקלים מכובדים למסה, כי כמה שיש לך יותר על המוט ככה השריר יותר גודל (כמובן רק עם הטכניקה מתבצעת נכון)!