PDA

צפה בגרסא המלאה : שלוש ארוחות ביום.

gustavo
11-07-12, 23:46
פעם מייקל ג'ורדן הוציא די.די.וי שמסביר על צורת האימון שלו, וכל מה שהוא עושה כדי להיות מי שהוא. יש פה קטע קצר על תזונה שבו הוא אומר שהוא אכל שלוש ארוחות ביום:
http://www.youtube.com/watch?v=Buaf4NWIikw

היום אני שומע שחקני אן.בי.אי מדברים על זה שהם אוכלים 6 ארוחות קטנות ביום.

אמנם ג'ורדן הוא לא מפתח גוף, אבל הוא אולי הספורטאי הכי טוב בכל הזמנים, ידוע ככדורסלן הטוב בכל הזמנים, ובשיא הקריירה שלו הוא היה גם אחד האתלטים הגדולים בתולדות הכדורסל (הטבעה מקו העונשין וכו'..) היה לו גם גוף מחוטב ביותר.

הקיצר מה אתם אומרים?

blackbimer
12-07-12, 00:17
שהוא אכל 3 ארוחות ביום ויש לו גנטיקה של אפריקאים שהם חיות אדם במובן הזאת לא הזעני כמובן

Yandan
12-07-12, 01:46
אני חושב שזה קשור כמובן גם לאימונים הקשים שהוא היה עושה בתור כדורסלן , לא רק לארוחות.

gustavo
12-07-12, 16:24
אני חושב שזה קשור כמובן גם לאימונים הקשים שהוא היה עושה בתור כדורסלן , לא רק לארוחות.

ברור שזה קשור להכל, אבל כל הזמן אומרים לנו שהקפדה על תזונה זה רוב העבודה, וברור שמייקל ג'ורדן ששורף ים קלוריות בריצות יכול לאכול כמה פנקייקים על הבוקר אבל פה זה לא רק זה, לאיזה כמות של חלבונים אתה יכול להגיע משלוש ארוחות ביום? 120? הבנאדם בגובה 2 מטר, שוקל כמאה קילו, הוא צריך לאכול מלא בשביל להראות כמו שהוא נראה, במיוחד כשהוא שורף כל כך הרבה קלוריות...

entranz
13-07-12, 08:15
שמע אני בטוח שהוא אכל קצת יותר, זה לא הגיוני שבנאדם שמוציא כ"כ הרבה אנרגיה לא יהיה רעב ובכלל ספורטאי ברמה כזאת צריך המון אוכל.... מה גם שיכול להיות שהיו לו ארוחות מאוד עשירות... המון בשר וכו'...
אני לא מאמין אבל שהוא הסתפק רק ב3 ארוחות.