PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות חדשות מ-2012 של אלכסיי לסוקוב

atothek
14-07-12, 19:47
הבחור הרוסי המדובר בתמונות חדשות:

http://cs407129.userapi.com/v407129989/11c7/EgKy-ezteBY.jpg
http://cs407129.userapi.com/v407129989/11bd/jMSLiu_6VVA.jpg
http://cs407129.userapi.com/v407129989/11b3/KDQLOUmRAmo.jpg
http://cs407129.userapi.com/v407129989/11a9/0tfKfUQ0AWY.jpg
http://cs407129.userapi.com/v407129989/119f/2U4AfLhMN9s.jpg
http://cs407129.userapi.com/v407129989/1195/lbJsWs8liCU.jpg

טלסביון
14-07-12, 20:43
מילא איך שהוא נראה אבל לחשוב שיש לו עוד 10-15 שנה להשתפר....מפחיד

ThE HummeR
14-07-12, 21:19
מדהים איך שהוא השתפר !!

Big_D
14-07-12, 21:20
תמיד שאני נתקל בתמונות שלו אני נזכר בלורנזו גם הוא צעיר ויש לו עוד מה לתת
אבל ברור שאין מה להשוות חח

DanikNAC
14-07-12, 23:03
תמונות לא משהו.. יש לו הרבה יותר טובות
בחור מרשים מאוד !

לוזון
14-07-12, 23:32
אלכסיי מדהים אותי כל פעם מחדש!!
לא רואים דברים כאלה כל יום:x

monster
15-07-12, 08:47
מילא איך שהוא נראה אבל לחשוב שיש לו עוד 10-15 שנה להשתפר....מפחיד
בגיל של אלכסי לי היני היה כבר מר אולימפיה פעמיים.אל תשכח.
ומי אמר שאלכסי ישתפר?וחוץ מזה עוד שנה שנתיים אולי תופיע אזה מפלצת גנטית שתשים אותו
בכיס הקטן..זה תחום דינמי.....

The phenomenon
15-07-12, 15:15
אני במקום זה שעומד לידו הייתי הולך הביתה

טלסביון
15-07-12, 19:43
בגיל של אלכסי לי היני היה כבר מר אולימפיה פעמיים.אל תשכח.
ומי אמר שאלכסי ישתפר?וחוץ מזה עוד שנה שנתיים אולי תופיע אזה מפלצת גנטית שתשים אותו
בכיס הקטן..זה תחום דינמי.....

לא אמרתי שהוא בטוח יישתפר דיברתי מבחינת הגיל שיש לו עוד המון שנים לשיא הממוצא אצל בודיבילדרים . ולי הייני זה סיפור בפני עצמו אין מה להגיד.

ניגרי ענק
16-07-12, 11:55

מי זה לורנזו?
מתי הוא ירד מ 20 אחוז שומן? מתי עמד על במה?
מתחרי נוער אצלנו טובים ממנו ב 400 רמות
השמן הזה לא שווה את הציפורן שאלירן מורגן גוזר מהזרת, מספיק להעריץ כל גוי שחצן שיש לו קצת יחסי ציבור.
לסקוב נראה מדהים, פשוט לא יאמן איזה מאסה ואיזה איכות, מה אתה מזכיר את הליצן ההוא באותה נשימה איתו בכלל.

hypertrophy
16-07-12, 14:30

פפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לורנזו??....הרשה לי להקיא מרוב צחוק אתה באמת מחשיב אותו כבודיבילדר?

Big_D
16-07-12, 15:52
מה קרה לוסקוב זה אח שלכם?
סה''כ הזכיר לי אותו (שמעתי על שניהם באותה תקופה) ועוד כתבתי: אבל ברור שאין מה להשוות

JaSoN.B
16-07-12, 18:39
מי זה לורנזו?
מתי הוא ירד מ 20 אחוז שומן? מתי עמד על במה?
מתחרי נוער אצלנו טובים ממנו ב 400 רמות
השמן הזה לא שווה את הציפורן שאלירן מורגן גוזר מהזרת, מספיק להעריץ כל גוי שחצן שיש לו קצת יחסי ציבור.
לסקוב נראה מדהים, פשוט לא יאמן איזה מאסה ואיזה איכות, מה אתה מזכיר את הליצן ההוא באותה נשימה איתו בכלל.

אתה כל הזמן מטיף פה לאנשים על לתת כבוד לאנשים אחרים, במיוחד לבילדרים אחרים.
אם היו אומרים לי שאתה כותב לעיתון לא הייתי מאמין עם תגובה כזאת.
עם כל הכבוד למה שאתה עושה בפורום ובעולם הבודיבילדינג אין לך שום זכות להעביר ביקורת שכזאת על מישהו אחר, יש דרך להגיד הכל. אין שום קשר בין זה שהוא לא יהודי לזה שלוסקוב יותר טוב ממנו, גם לוסקוב לא יהודי( ניראה לי) אז למה לוסקוב לא ניקרא ״גוי״?
ואני לא איזה מלקק תחת של לורנזו אבל אתה באמת שמגזים עם ״ההארדקוריות״ שלך לבודיבילדינג, אפילו ג׳יי קאטלר לא בא ביציאות של ״אם הוא לא עלה על במה אז הוא לא שווה כלום״.

hypertrophy
16-07-12, 18:40
מה קרה לוסקוב זה אח שלכם?
סה''כ הזכיר לי אותו (שמעתי על שניהם באותה תקופה) ועוד כתבתי: אבל ברור שאין מה להשוות

לסקוב זה אח בלב מה יש לך??

חח עכשיו ברצינות-אתה משווה את לסקוב שהוא פסיכוטי ברמתו ללורנזו שהוא פשוט חובבן רציני מאוד.....אזש אנחנו מגיבים קצת קשה :) אבל עדיין אוהבים אותך

Big_D
16-07-12, 18:43
לסקוב זה אח בלב מה יש לך??

חח עכשיו ברצינות-אתה משווה את לסקוב שהוא פסיכוטי ברמתו ללורנזו שהוא פשוט חובבן רציני מאוד.....אזש אנחנו מגיבים קצת קשה :) אבל עדיין אוהבים אותך

חחחחח לא השוותי בניהם לוסקוב לא אנושי

Homie
16-07-12, 23:57
http://3.bp.blogspot.com/-HW0sDKSUXQ8/TmY2K0K_iqI/AAAAAAAABlo/ThWvTxZ52ag/s640/funny_owned.jpg

dani hen
17-07-12, 01:15
אלכסיייי אין הוא אגדה כמו גסטין ביבר של הבודי בילדינג.לדעתי הוא ממש בטופ

dani hen
17-07-12, 01:16
יש למישהו סרטון חדדש שלו?

ניגרי ענק
18-07-12, 14:32
אתה כל הזמן מטיף פה לאנשים על לתת כבוד לאנשים אחרים, במיוחד לבילדרים אחרים.
אם היו אומרים לי שאתה כותב לעיתון לא הייתי מאמין עם תגובה כזאת.
עם כל הכבוד למה שאתה עושה בפורום ובעולם הבודיבילדינג אין לך שום זכות להעביר ביקורת שכזאת על מישהו אחר, יש דרך להגיד הכל. אין שום קשר בין זה שהוא לא יהודי לזה שלוסקוב יותר טוב ממנו, גם לוסקוב לא יהודי( ניראה לי) אז למה לוסקוב לא ניקרא ״גוי״?
ואני לא איזה מלקק תחת של לורנזו אבל אתה באמת שמגזים עם ״ההארדקוריות״ שלך לבודיבילדינג, אפילו ג׳יי קאטלר לא בא ביציאות של ״אם הוא לא עלה על במה אז הוא לא שווה כלום״.

זכותך לחשוב מה שאתה רוצה וזכותי לחשוב מה שאני רוצה.
זכותך גם לא לאהוב את הסגנון שאני מכתיב פה, על כל אחד שחושב כמוך אני אביא לך אלף שחושבים הפוך, אבל גם זה בסדר.
אותי מרגיז שמתלהבים ממישהו שהוא בכלל לא בענף, בעוד שמתחרים ישראלים בני גילו, טובים ממנו באלף דרגות - לא זוכים לשמץ מאותה הערכה, ואני מבקש להעמיד דברים בפרופורציות, זה הכל.
לסקוב זה משהו אחר כי הוא ספורטאי מטורף, ויש מקום להעריך אותו, להעלות תמונות שלו, לדון בהתקדמות שלו: הוא מדהים.
רק תפרידו בין יחסי ציבור לעולם האמיתי כי בעולם האמיתי הבחור האיטלקי ההוא לא שווה שום דבר כמפתח גוף, בשום קנה מידה.

DaSpider אני מבין שאתה מנסה להרגיז אותי עם ההערה המטומטמת שלך, אז תקשיב טוב, עוד פעם אחת כזאת - יודע מה? חצי פעם - ולא תכתוב פה יותר בחיים שלך.
אני לא צריך להצטדק מולך, אתה לא שווה את זה כי מי אתה בכלל קיבינימט?
בקיצור, דיר בלאק.

Big_D
18-07-12, 18:19
זכותך גם לא לאהוב את הסגנון שאני מכתיב פה, על כל אחד שחושב כמוך אני אביא לך אלף שחושבים הפוך, אבל גם זה בסדר.
אותי מרגיז שמתלהבים ממישהו שהוא בכלל לא בענף, בעוד שמתחרים ישראלים בני גילו, טובים ממנו באלף דרגות - לא זוכים לשמץ מאותה הערכה, ואני מבקש להעמיד דברים בפרופורציות, זה הכל.
לסקוב זה משהו אחר כי הוא ספורטאי מטורף, ויש מקום להעריך אותו, להעלות תמונות שלו, לדון בהתקדמות שלו: הוא מדהים.
רק תפרידו בין יחסי ציבור לעולם האמיתי כי בעולם האמיתי הבחור האיטלקי ההוא לא שווה שום דבר כמפתח גוף, בשום קנה מידה.

א' זכותי "להתלהב" מכל אחד
ב' לא השוותי אותו לאף אחד
ג' מתחרים בארץ ישראלים שלא מקבלים הערכה-> אני מגיע לתחרויות ותמיד הערכתי ומעריך כל אחד

באמת שאין לך ממה להתעצבן לקחת את זה רחוק מידי ידידי :)

JaSoN.B
18-07-12, 22:51

daspider אני מבין שאתה מנסה להרגיז אותי עם ההערה המטומטמת שלך, אז תקשיב טוב, עוד פעם אחת כזאת - יודע מה? חצי פעם - ולא תכתוב פה יותר בחיים שלך.
אני לא צריך להצטדק מולך, אתה לא שווה את זה כי מי אתה בכלל קיבינימט?
בקיצור, דיר בלאק.

בוא אני אשאל אותך את השאלה הזאת...
אם אלירן מורגן לא היה מיתחרה, הוא עדיין היה ניראה כמו שהוא ניראה והכל, פשוט תוציא את התחרויות מהמשוואה. עדיין היית מעריך אותו? עדיין היית משתמש בוא כדוגמא? או שהיית שולף ת״הוא לא עלה על במה אז הוא סתם מעפן ויש מיליונים יותר טובים ממנו״?.

IGOR
18-07-12, 23:33
תרגעו לפני שאני אתחיל להעיף פה אנשים!

ניגרי ענק
18-07-12, 23:41
בוא אני אשאל אותך את השאלה הזאת...
אם אלירן מורגן לא היה מיתחרה, הוא עדיין היה ניראה כמו שהוא ניראה והכל, פשוט תוציא את התחרויות מהמשוואה. עדיין היית מעריך אותו? עדיין היית משתמש בוא כדוגמא? או שהיית שולף ת״הוא לא עלה על במה אז הוא סתם מעפן ויש מיליונים יותר טובים ממנו״?.

זה פשוט מאוד: אם אלירן מורגן לא היה מתחרה הוא לא היה נראה כמו שהוא נראה, וכדאי שתבינו את זה.
כי בלי תחרות אתה לא לוקח את עצמך אל הקצה.
בלי תחרות אתה סולח לעצמך אתה מוותר אתה מחפף אתה לא באמת מתקדם, בדיוק כמו הלורנזו בוננזו או איך שקוראים לו.
וכל העניין הוא שיש לי הערכה רבה למי שעובר את הסרט הזה, ותאמין לי שזה סרט כן? סרט אימה.
אגב אני כותב לך את הדברים ואני רעב ברמות שאתה לא יכול אפילו לדמיין בכלל, זו תחושה שבוננזו לא מכיר בקיומה.

Big_D
19-07-12, 01:25
זה פשוט מאוד: אם אלירן מורגן לא היה מתחרה הוא לא היה נראה כמו שהוא נראה, וכדאי שתבינו את זה.
כי בלי תחרות אתה לא לוקח את עצמך אל הקצה.
בלי תחרות אתה סולח לעצמך אתה מוותר אתה מחפף אתה לא באמת מתקדם, בדיוק כמו הלורנזו בוננזו או איך שקוראים לו.
וכל העניין הוא שיש לי הערכה רבה למי שעובר את הסרט הזה, ותאמין לי שזה סרט כן? סרט אימה.
אגב אני כותב לך את הדברים ואני רעב ברמות שאתה לא יכול אפילו לדמיין בכלל, זו תחושה שבוננזו לא מכיר בקיומה.

מסכים איתך, אבל בחלק של בלי תחרות אתה סולח ומוותר לעצמך.. זה לא תמיד נכון

dani hen
19-07-12, 01:39
ניגרי אני בטוח שיש לך פה הרבה כבוד אבל לרדת לרמא הזו עם ילד. לא ניראלי שזה מתאים לךכמו שאמרת 1000 יחשוב ככה ו1000 יחשוב משהו אחר לגמרי אני. ועוד משהו אני למשל בחיים לא עליתי לתחרות אבל הגעתיבוא נגיד לשייף שאני האיתי לוקח כמ מכום שני או ראשון אני די בטוח לא אלוף אלופים אבל מכובד ולא הלכתי לשום תחרות ועשיתי חיטוב של רוצחים פסיים 3.8 אחוז שומן הפסיים יצאו לי מהראש כבר אז אתה היראלי מספיק בוגר בישביל לדעת שהכול בא בראש לא הרבה יוכלים אבל אפשר בלי תחרות מקווה שאתה מספיק בוגר בישביל להבין שלריב על זה שבן אדם חושב ככה כמו שאמרת ו10000 אחרת אז ככה העולם.לילה טוב מצטער עם יש שגעיות

DaSpider
19-07-12, 02:22
וכשמתחרות במלכת היופי אוכלות עלה חסה ביום ועולות לבמה - זה אותו הדבר כאילו?

DanikNAC
19-07-12, 02:53
ניגרי אני בטוח שיש לך פה הרבה כבוד אבל לרדת לרמא הזו עם ילד. לא ניראלי שזה מתאים לךכמו שאמרת 1000 יחשוב ככה ו1000 יחשוב משהו אחר לגמרי אני. ועוד משהו אני למשל בחיים לא עליתי לתחרות אבל הגעתיבוא נגיד לשייף שאני האיתי לוקח כמ מכום שני או ראשון אני די בטוח לא אלוף אלופים אבל מכובד ולא הלכתי לשום תחרות ועשיתי חיטוב של רוצחים פסיים 3.8 אחוז שומן הפסיים יצאו לי מהראש כבר אז אתה היראלי מספיק בוגר בישביל לדעת שהכול בא בראש לא הרבה יוכלים אבל אפשר בלי תחרות מקווה שאתה מספיק בוגר בישביל להבין שלריב על זה שבן אדם חושב ככה כמו שאמרת ו10000 אחרת אז ככה העולם.לילה טוב מצטער עם יש שגעיות

תדע לך דבר אחד בחדר כושר אם תאורה ומקרוב כולם סופרמנים
אל הבמה זה כבר משהו אחר לגמריי
לא רואים את הפסים הקטנים ברגליים או את הורידים בחזה אל הבמה
בשביל להיות מרשים אל הבמה צריך הרבה מעבר לזה

DanikNAC
19-07-12, 02:54
עד שלא תתחרה לא תדע
יש המון דוגמאות לזה כמו תמונות 2 days out בבית נרא פנטסטי אל הבמה .....poop

ניגרי ענק
19-07-12, 07:45
דניק אתה לגמרי צודק, ולא פלא: כבעל ניסיון יש לך מושג, בניגוד לאחרים.
חן, להגיד "אם הייתי מתחרה" זה כמעט פאתטי, בחייך נו, אם לסבתא היו גלגלים.
כל עוד שלא עלית אז לא עלית בנאדם.
מצד שני אתה תמיד יכול להחליט לעלות ואז גם אתה תדע מה אתה שווה ביחס לאחרים.
חברים, אני לא רב עם אף אחד אלא אומר את דעתי, ודעתי לרוב מתקבלת, בצניעות אני אומר את זה, תשימו לב שהשיח בתוך הקהילה וגם במעגל השני שלה השתנה בשנים האחרונות, ודברים שאמרתי בעבר ונשמעו כמו הזיות או הקצנה - הם היום בון טון.
אם זאת, כשבא גולש בתוך הפורום שאני מנהל ומנסה להקניט אותי (ללא שום בסיס אגב אלא מתוך בורות שלו) אני יכול לתת לו אזהרה.
אגב יכולתי גם להטיס אותו בלי לדבר, אבל לא עשיתי את זה.

SMURF
19-07-12, 10:09
סליחה שאני סוטה מהנושא, אבל לאחרונה הפורום הזה מתחיל להיראות כמו "פורום אנאלפביתים" (ניגרי- אני לא מכוון אליך, למרות שאני לגמרי מסכים עם העמדה העקרונית שהפכת למהיר חימה יתר על המידה...). בתי בת החמש כותבת עם הרבה פחות שגיאות מרוב חברי הפורום.

hypertrophy
19-07-12, 15:29
סליחה שאני סוטה מהנושא, אבל לאחרונה הפורום הזה מתחיל להיראות כמו "פורום אנאלפביתים" (ניגרי- אני לא מכוון אליך, למרות שאני לגמרי מסכים עם העמדה העקרונית שהפכת למהיר חימה יתר על המידה...). בתי בת החמש כותבת עם הרבה פחות שגיאות מרוב חברי הפורום.

מילא שגיאות כתיב....אבל קיצור של מילים והשמטת אותיות קריטיות למילה או אפילו חיבור משפט הגיוני...ראבק

וספיידר-זה בדיוק אותו הדבר עכשיו תסתום יא עלוב

טייני
19-07-12, 18:09
תרגעו לפני שאני אתחיל להעיף פה אנשים!
הרסת תפורום מילה

IGOR
20-07-12, 03:56
הרסת תפורום מילה

מילה שאתה דאלביוב

dani hen
20-07-12, 08:58
חבל שאתם רואים את זה בעין כזו או אחרת דפקה מאוד מעריך בודי בילדרים שניכנסים עד הסוף לתחרות כמו דני למשל רואים ילד עם הרבה מוטבציה באמת מחכה לו עתיד מזהיר כמו שאומרים וגם לך ניגירי רק אמגתי הכי פשוט שתמיד יש יותר טוב לא משנה איפה תזכה או. גם יש אנשים שפשוט חא הולכים לתחרות ועושים הכנה לתחרות בלי סיבה לשפר את השייפ ואת מססת השריג שתהיה יותר בוגרת תסימו תאור ראשון במנהל הספור או בקורס פשוט דל חדר כושר ותבינו הכול זה לא רק לעלות על באמה. . וגם לא צריך להגיא לרמא הזו לריב מכבדים אותכם על דגו. . וכול אחד יודע מה הוא שווה שבת שלום כולם תנוו ברעל כול השישי והשבת יהודיים בנשמה שוב מטנצל על השגיעות

dani hen
20-07-12, 09:02
מקווה מאוד שאף אחד לא נפגע מימני אתם אחלה אנשים וזה טוב אנשים כמוכם בארץ ולא כמו רובם או100 אחוז שומן או55קילו חחח יאללה חברים תהנו מהברזלים היום במיוחד דניאל שבטח מכין עצמו לתחרותאז בהצלחהה גבר

monster
20-07-12, 09:33
:)כל עוד לא עמדת על במה ,אתה לא מפתח גוף נחשב:)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295452_477475698929373_2072842708_n.jpg

Homie
20-07-12, 12:07
אני יודע שהתכוונת להוא שם
אבל באמת שאין אף אחד שנראה כאילו הוא מתאמן יותר מחצי שנה

OfirAA
20-07-12, 15:50
:)כל עוד לא עמדת על במה ,אתה לא מפתח גוף נחשב:)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295452_477475698929373_2072842708_n.jpg

מספר 72 מפלצת!

dani hen
20-07-12, 19:30
חחחחחחחחחחח 72 חחחחחחחחחחחח פשוט חחחחחח לא להאמין הוא במבא קוטג חחחחח מי שעמד לידו היה צריך להכניס בו מכות של החיים פדיחה נירא סוטה

dani hen
20-07-12, 19:31
דומאא **

ירין מוסקוביץ
21-07-12, 01:30
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553659_10151935360300057_1018910961_n.jpg

The rock !!! תותח על !!! הכפיל את עצמו !
אבל עזבו עד שהוא לא יעלה על במה הוא לא שווה כלום בטוח יש עוד מלא ישראלים שהם חצי ממנו אבל עלו על במה ולוקחים אותו בהליכה ..... ;)

עכשיו ברצינות למקרה שמישהו שכח ויקטור ריצ'רדס לא עלה על במה (בתור מבוגר) אבל עדיין יש לו מקום של כבוד בספורט והיה לי כישרון מיוחד לגרום לדוריאן ייטס להראות קטן יחסית אליו

סרטון של ויקטור ריצ'רדס :

http://www.youtube.com/watch?v=Jq7p9ttcjN8&list=UUpykD9Fc7ZVtbXVcWgTQ6tg&index=2&feature=plcp

ירין מוסקוביץ
21-07-12, 01:45
אז חוסר הכבוד לאנשים שלא עלו על במה רק מצחיק ...
בחורה יפה שלא ניסתה להיות דוגמנית היא לא יפה בגלל שהיא לא עובדת בתור דוגמנית ?

מוריאל בן שימול
21-07-12, 23:29
פשוט ענק שזה יותר מידי יפה!!!!!!!

DanikNAC
22-07-12, 02:06
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553659_10151935360300057_1018910961_n.jpg

the rock !!! תותח על !!! הכפיל את עצמו !
אבל עזבו עד שהוא לא יעלה על במה הוא לא שווה כלום בטוח יש עוד מלא ישראלים שהם חצי ממנו אבל עלו על במה ולוקחים אותו בהליכה ..... ;)

עכשיו ברצינות למקרה שמישהו שכח ויקטור ריצ'רדס לא עלה על במה (בתור מבוגר) אבל עדיין יש לו מקום של כבוד בספורט והיה לי כישרון מיוחד לגרום לדוריאן ייטס להראות קטן יחסית אליו

סרטון של ויקטור ריצ'רדס :

http://www.youtube.com/watch?v=jq7p9ttcjn8&list=uupykd9fc7zvtbxvcwgtq6tg&index=2&feature=plcp
עשן מהתחת יוציאו לו למה מי הוא בכלל (בבודיבילדינג)
גודל זה רק פרמטר אחד בפיתוח גוף
פיתוח בתאכלס זה פרופורציות

dani hen
22-07-12, 07:28

עזוב בודי בילדינג הוא מרשים ודרל אגב תחילת הקרירה שלו הוא משתתף בתחרות לפיתוח גוף לדעתי דרוק פשוט מפלץ לא קאי גרין לא אלכסי אבל יש לו מכום מכובד שם באמריקה בתור שחן במלך הארקבים הוא היה מפלצת באמת סוס

DaSpider
22-07-12, 08:06
ומי אתה?

SMURF
22-07-12, 10:21
חבל שאתם רואים את זה בעין כזו או אחרת דפקה מאוד מעריך בודי בילדרים שניכנסים עד הסוף לתחרות כמו דני למשל רואים ילד עם הרבה מוטבציה באמת מחכה לו עתיד מזהיר כמו שאומרים וגם לך ניגירי רק אמגתי הכי פשוט שתמיד יש יותר טוב לא משנה איפה תזכה או. גם יש אנשים שפשוט חא הולכים לתחרות ועושים הכנה לתחרות בלי סיבה לשפר את השייפ ואת מססת השריג שתהיה יותר בוגרת תסימו תאור ראשון במנהל הספור או בקורס פשוט דל חדר כושר ותבינו הכול זה לא רק לעלות על באמה. . וגם לא צריך להגיא לרמא הזו לריב מכבדים אותכם על דגו. . וכול אחד יודע מה הוא שווה שבת שלום כולם תנוו ברעל כול השישי והשבת יהודיים בנשמה שוב מטנצל על השגיעות

לא נתקלתי בכזו עילגות כל ימי חיי. פשוט מביך!!!!

Homie
22-07-12, 10:57
ומי אתה?

כן אה,
כזה זיזלזול בבחור, ועכשיו תגידו לי שהוא גם לא יכול לקחת מר ישראל,
אולי חוץ ממאור סטאס ועמית, אין ישראלי נכון להיום שמתקרב אליו בכלל..
באמת שעפתם על עצמכם טיפה יותר מדי, אולי כל העצבים מהטסט מעוור אותכם?

DanikNAC
22-07-12, 14:28
כן אה,
כזה זיזלזול בבחור, ועכשיו תגידו לי שהוא גם לא יכול לקחת מר ישראל,
אולי חוץ ממאור סטאס ועמית, אין ישראלי נכון להיום שמתקרב אליו בכלל..
באמת שעפתם על עצמכם טיפה יותר מדי, אולי כל העצבים מהטסט מעוור אותכם?

אתה לא מבין בפיתוח גוף בכלל מה אתה עושה פה לעזזל?

AB6Killer
22-07-12, 14:30
Homie יש לך הרבה פעמים תגובות כאילו מטומטמות שאני לא מבין מאיפה אתה מביא את ההשארות האילו!!??!

DaSpider
22-07-12, 14:40
לכל אחד יש תגובות מטומטמות, אבל מה לא נכון בזה שהחברה' עלו על עץ גבוה? יש כמה בילדרים ישראלים שלא אזכיר את שמם שמינו את עצמם בלי סיבה לסנהדרין של כל מה שקשור לבניית גוף בפרט וספורט בכלל.

טייני
23-07-12, 01:13
אתה לא מבין בפיתוח גוף בכלל מה אתה עושה פה לעזזל?
יצוג מרשים לתחום.

Homie
23-07-12, 01:28
אין מה להבין בפיתוח גוף, עשיתם מזה פיזיקה גרעינית, כמו שאין מה להבין בתחרות של כוח,
מי שנראה יותר טוב, פרופורציות, צבע, גודל, חיטוב, מנצח,
כמו בכוח, מרים יותר משקל, מנצח זה הכל,
בוא תגיד לי שזה לא נכון, ואחרי זה תגיד לי אתה חושב שנראה יותר טוב ממנו.
כל תגובה שלכם היא תוקפנית נטו, לא צינית כמו חלק משלי, רק תוקפנית כאילו מה הפוזה שלכם אפשר לחשוב.

Homie
23-07-12, 01:30
homie יש לך הרבה פעמים תגובות כאילו מטומטמות שאני לא מבין מאיפה אתה מביא את ההשארות האילו!!??!

עוד גבר אש, בוא תגיד לי מה כל כך מטומטם בתגובה שלי,
ואני אחזור בי, כזה גבר, אה אתה @^@&&*!^!^
ממש עוזר תגובות כאלו, ככה מנהלים דיון,
אני לא מבין בפיתוח גוף?
בואו תסבירו לי, תלמדו אותי,
כמו שאני מסביר לאנשים ומנסה לעזור להם בפורום כוח ותוכניות ותזונה (שיכלתם להציץ לשם מדי פעם במקום רק לחפש תמונות של גברים משומנים בתחתונים)
תסבירו לי על מסתורי פיתוח הגוף.

DaSpider
23-07-12, 02:30
עוד גבר אש, בוא תגיד לי מה כל כך מטומטם בתגובה שלי,
ואני אחזור בי, כזה גבר, אה אתה @^@&&*!^!^
ממש עוזר תגובות כאלו, ככה מנהלים דיון,
אני לא מבין בפיתוח גוף?
בואו תסבירו לי, תלמדו אותי,
כמו שאני מסביר לאנשים ומנסה לעזור להם בפורום כוח ותוכניות ותזונה (שיכלתם להציץ לשם מדי פעם במקום רק לחפש תמונות של גברים משומנים בתחתונים)
תסבירו לי על מסתורי פיתוח הגוף.
ממסגר את התגובה ותולה בכל חדר כושר שאני עובר לידו ^_^

ניגרי ענק
23-07-12, 11:55
ומי אתה?

בפיתוח גוף?
אם דניק מתחרה בבחור שהעלתם, 5 מקומות יפרידו ביניהם - לטובת דניק.
כל מילה שלו בסלע: פיתוח גוף זה ממש לא רק גודל.
הומי, סלח לי, נקבת רק ב 3 שמות שאמנם כל אחד מהם תותח על, אבל אני בקלות אתן לך עוד 6, 7 שמות, העניין הוא שאתם לא טורחים להגיע לתחרויות ולראות את העבודה שאנשים עושים; אנטון; רועי עבודי; איתי בושרי; תומר שוקרון; מוטי הרוש; יורה; נתי בן משה; כולם מתחרים יוצאים מהכלל.
ואני לא אדבר על עצמי - תבואו ב 23 באוגוסט לנתניה ותראו בעצמכם.

לגבי סנהדרין וכאלה...סחטיין על ההגדרה, אהבתי.

Homie
23-07-12, 12:57
ניגרי, הקטע שאתה לא יודע אם אני בא או לא,
אני באתי לכמה תחרויות וגם פגשתי אותך ודיברנו כשרק נכנסתי לכל תחום האימונים,
מה לעשות, ברגע שיש בקהל אנשים שפי כמה כמה יותר מרשימים ממי שהיו על הבמה ב2-3 תחרויות
שהייתי, לא מעניין לבוא תכלס, כן הרמה עלתה באופן ניכר, אבל עדיין זה מרגיש שזה לא זה.

ניגרי ענק
23-07-12, 13:03
אם היית זה משהו אחר, אבל תחרות שהייתה ב 2009 זה ממש ממש לא תחרות שהייתה ב 2011 ובטח לא השנה.
אם ראית אותי ב 2006 למשל, ותבוא השנה, זה עולם אחר לגמרי.
ואגב, מה שהיה מספיק ב 2006 לאוברול, היום לא גומר חמישי בעד 82, עיין ערך אבי פלדמן, שיש לי אליו המון כבוד כן?
אבל קח אותו כמו שהוא היה ב 2006 שזכה (בצדק) באלוף האלופים, היום הוא לא היה קרוב לקחת את הקטגוריה בכלל.
בקיצור אתה מוזמן להגיע, ב 23 באוגוסט בנתניה, יש לי תחושה שהולך להיות קאסט חד פעמי באוברול, משהו שידברו עליו, ותזכור מה אמרתי.

DanikNAC
23-07-12, 15:04
אם היית זה משהו אחר, אבל תחרות שהייתה ב 2009 זה ממש ממש לא תחרות שהייתה ב 2011 ובטח לא השנה.
אם ראית אותי ב 2006 למשל, ותבוא השנה, זה עולם אחר לגמרי.
ואגב, מה שהיה מספיק ב 2006 לאוברול, היום לא גומר חמישי בעד 82, עיין ערך אבי פלדמן, שיש לי אליו המון כבוד כן?
אבל קח אותו כמו שהוא היה ב 2006 שזכה (בצדק) באלוף האלופים, היום הוא לא היה קרוב לקחת את הקטגוריה בכלל.
בקיצור אתה מוזמן להגיע, ב 23 באוגוסט בנתניה, יש לי תחושה שהולך להיות קאסט חד פעמי באוברול, משהו שידברו עליו, ותזכור מה אמרתי.

בהצללחה בתחרות ניגרי ,תעשה הכול הפעם מקום ראשון חייב להיות שלך

ניגרי ענק
23-07-12, 16:55
בהצללחה בתחרות ניגרי ,תעשה הכול הפעם מקום ראשון חייב להיות שלך

תאמין לי שאני עושה הכנה של פסיכפת, וכשאני אומר פסיכפת אני מתכוון לגמרי לזה.

tomer55
23-07-12, 18:14
ניגרי בהצלחה אח יקר אני איתך לאורך כול הדרך ,הכנה של פסיכפת זאת באמת המילה.. צריכים לראות אותך כדי להבין במה מדובר!!! אתה בשייפ מטורף תחזק מעמד עוד מעט זה מגיע .

the hulk
23-07-12, 19:25
ניגירי, לאיזה קטגוריה אתה מתכונן לעלות השנה???

hypertrophy
24-07-12, 00:50
רגע רגע אביב....אתה בשייפ יותר טוב ממה שהיית ב2010 לדוגמא??

והומי-לתחרות הבאה של של נאק [לא בנובמבר אלא זאת ששנה הבאה] אתה בא איתי ותבין שהרמה עלתה
[חוץ מזה שאח"כ כולם הולכים לאכול וצחוקים וכו']

ניגרי ענק
24-07-12, 00:52
יאיר, אם הכל יעבוד לפי התוכנית, אתה לא תאמין למה שאתה הולך לראות.

hypertrophy
24-07-12, 01:47
מחזיק לך אצבעות-כמו תמיד
אני מאמין שהכל אצלך ילך לפי התכנית [חמסה חמסה בלי עין הרע טפו טפו טפו] כמו בד"כ

ניגרי ענק
24-07-12, 08:17
ניגרי בהצלחה אח יקר אני איתך לאורך כול הדרך ,הכנה של פסיכפת זאת באמת המילה.. צריכים לראות אותך כדי להבין במה מדובר!!! אתה בשייפ מטורף תחזק מעמד עוד מעט זה מגיע .

אוהב אותך אחי, בלעדיך לא הייתי עומד בזה.

Homie
24-07-12, 12:12
רגע רגע אביב....אתה בשייפ יותר טוב ממה שהיית ב2010 לדוגמא??

והומי-לתחרות הבאה של של נאק [לא בנובמבר אלא זאת ששנה הבאה] אתה בא איתי ותבין שהרמה עלתה
[חוץ מזה שאח"כ כולם הולכים לאכול וצחוקים וכו']

יאלה זורם,
מה לגבי היום יא נקניק שכחת אה?

nadavmoore
24-07-12, 15:36
יש לי שאלה ולא בשביל להקניט, אלא ברצינות. זה לא קצת מעצבן שאחרי כל ההכנות המטורפות וכל השיט הזה שמצריך לעלות על הבמה, אתה עולה על במה בשייפ של חייך , לוקח מקום ראשון ומוכתר כמר ישראל עד 82 קילו (לדוגמא) ואז בגלל שיש כמה איגודים יש עוד 2 או משהו כזה שהם בעצם בעלי אותו תואר כמו שלך בדיוק למרות שלא בטוח שהם עלו על אותו שייפ כמו שלך ו\או לא התחרת נגדם כדי שנחליט באמת מי הוא מר ישראל האמיתי? לא מרגיש קצת מבאס? מזוייף? לא ממצה? לא יודע... אני סתם זורק דוגמא אחרת נגיד אם הייתי מתחרה ב100 מטר אז הייתי יודע שאני אלוף ישראל כי עשיתי תוצאה שאף אחד לא עבר עדיין בשנה של התחרות ואין עוד אף אחד כמוני מוכתר בתואר הזה. ואז יש סיפוק מסויים מההכנות שעשיתי , בבילדינג נראה כאילו יש 30 מרי ישראל משום מה.

עמרי מרג
24-07-12, 15:44
יש לי שאלה ולא בשביל להקניט, אלא ברצינות. זה לא קצת מעצבן שאחרי כל ההכנות המטורפות וכל השיט הזה שמצריך לעלות על הבמה, אתה עולה על במה בשייפ של חייך , לוקח מקום ראשון ומוכתר כמר ישראל עד 82 קילו (לדוגמא) ואז בגלל שיש כמה איגודים יש עוד 2 או משהו כזה שהם בעצם בעלי אותו תואר כמו שלך בדיוק למרות שלא בטוח שהם עלו על אותו שייפ כמו שלך ו\או לא התחרת נגדם כדי שנחליט באמת מי הוא מר ישראל האמיתי? לא מרגיש קצת מבאס? מזוייף? לא ממצה? לא יודע... אני סתם זורק דוגמא אחרת נגיד אם הייתי מתחרה ב100 מטר אז הייתי יודע שאני אלוף ישראל כי עשיתי תוצאה שאף אחד לא עבר עדיין בשנה של התחרות ואין עוד אף אחד כמוני מוכתר בתואר הזה. ואז יש סיפוק מסויים מההכנות שעשיתי , בבילדינג נראה כאילו יש 30 מרי ישראל משום מה.

הדוגמא שלך בסדר להוציא ענין התוצאה
(כי הרי אין קשר בין זכייה בתחרות ריצה ובין 'תוצאת השנה')

nadavmoore
24-07-12, 16:08
צודק, התכוונתי שמתי שעשיתי את תחרות הריצה של "אליפות ישראל" רצתי הכי מהר. ואין אף אחד שרץ מהר ממני בתחרות הזאת ספציפית ולכן אני מוכתר כאלוף הארץ בריצת 100 מטר. (יכול להיות שמישהו רץ יותר מהר ממני באימונים שלו או בתחרויות צדדיות אבל הוא עדיין לא זוכה בתואר כמו שלי כי הוא צריך להוכיח את עצמו בתחרות הזאת ספציפית)

DaSpider
24-07-12, 16:14
הפעם אני יוצא דווקא להגנת הבילדרים באומרי שכמעט בכל ענף ספורט יש יותר מאיגוד אחד מוביל, רוב הזמן איגודים מתחרים אחד עם השני ללא סוף.

nadavmoore
24-07-12, 16:54
בסדר אבל בעולם, אם מישהו מיסטר אולמפיה אז אתה יודע שהוא מקום ראשון בבילדינג העולמי לא משנה מה. אין עוד מיסטר אולמפיה בשנה אחת. אבל נגיד מר ישראל יש 2 או 3 ? באותה שנה

ניגרי ענק
24-07-12, 20:25
העובדה היא שיש 3 איגודים, בכל תחרות ישנן קטגוריות, אז יש כמה זוכים - וזה המצב.
אני לא חושב שזה פוגם בהישג של מישהו או מוריד ממה שהוא עשה.
ההתמקדות בניסיונות לגמד הישגים היא טפלה ומיותרת.
אני שוב אומר שלפי הקאסט שאני יודע עליו, ולפי הערכה ריאלית שעשיתי - האוברול בנאב"א השנה יהיה ברמה מאוד גבוהה.
ממליץ לכל מי שאוהב פיתוח גוף להגיע, ואגב גם אם תעודדו מתחרים אחרים אני אשמח שתבואו.

nadavmoore
24-07-12, 20:53
לא אמרתי שזה מגמד הישג. נתתי דוגמא ששלשה אנשים אנשים יכולים להציג את עצמם כ"מר ישראל" אחד השקיע פחות ואחד קרע את התחת. לא מבאס? למה לא לעשות כמו מר אולמפיה של ישראל ואז באמת להכריע מי הטוב ביותר מכל האיגודים

DaSpider
24-07-12, 22:52
שמע, כבאיגוד אחד התחרות ההיא באיזו מדשאה של השד יודע איפה ובאיגוד אחר זה באולם מואר עם טריבונות - נהיה לך קצת מושג מה מי מו...

hypertrophy
25-07-12, 12:47
למה אי אפשר לארגן תחרות צמודה לתחרות של האירגונים שפתוחה לכולם מכל האיגודים-והיא לא תהיה תחרות של אירגון אלא נניח "זרדז קלאסיק" [סתם לקחתי שם]

או ישראלבודי גרנד פרי :)
יאללה איזה רעיונות יש לי....צריך לדבר עם גיל על העניין

DaSpider
25-07-12, 13:10
אראל אורן קלאסיק weekend

DanikNAC
26-07-12, 03:59
לא אמרתי שזה מגמד הישג. נתתי דוגמא ששלשה אנשים אנשים יכולים להציג את עצמם כ"מר ישראל" אחד השקיע פחות ואחד קרע את התחת. לא מבאס? למה לא לעשות כמו מר אולמפיה של ישראל ואז באמת להכריע מי הטוב ביותר מכל האיגודים

בשביל זה יש את nac הוא איגוד פתוח לכולם
כולם יכולים לבוא ולהתחרות זה בזה

hypertrophy
26-07-12, 13:12
בשביל זה יש את nac הוא איגוד פתוח לכולם
כולם יכולים לבוא ולהתחרות זה בזה

ברור אחי אבל לא בעיני איגודים אחרים
אנחו מדברים על תחרות לא תלוית איגוד

DaSpider
26-07-12, 13:17
היו מקרים שבהם המנצח למשל (אני לא אדבר על הרמה הכללית) היה ברמה יותר גבוהה באיגודים שהם לא נאק דווקא...

ISnocs
01-08-12, 22:46
לא מבין איך הנושא גלש לדברים לא קשורים.

אותי מעניין יותר איך הבחור הזה לא משתתף עדיין באולימפיה ?!? הוא לוקח בהליכה את כולם שם .

הוא מטורף!!

DaSpider
01-08-12, 22:55

אותי מעניין יותר איך הבחור הזה לא משתתף עדיין באולימפיה ?!? הוא לוקח בהליכה את כולם שם .

הוא מטורף!!
הרבה יותר מעניין לקטר ולהתווכח על מה שקרוב אליך מאשר להתפעל בפעם ה1000 מבחור רוסי חסון (אני רוסי בעצמי, לפני שאתם מחליטים להאשים אותי בגזענות). :d

ISnocs
01-08-12, 23:12
לא אבל אמיתי למה הבחור עדיין לא מתחרה באולימפיה?? לדעתי הוא כבר "בשל" מה שנקרא ...

לא חבל?!.

DanikNAC
02-08-12, 16:52
אלכסיי טוב אומנן
אבל בהשוואה לאולימפיה זה בשר תינוקות עדיין..

aKaBulBul69
02-08-12, 20:01
דני תגיד אתה מתכוון להתחרות מתישהו בתחרויות בין לאומיות?
כי אני רואה שאתה צעיר אחושרמוטה ויש לך תמוטיבציה והזמן להצליח,חושב על זה?

עלוש
03-08-12, 09:09
בפיתוח גוף?
אם דניק מתחרה בבחור שהעלתם, 5 מקומות יפרידו ביניהם - לטובת דניק.
כל מילה שלו בסלע: פיתוח גוף זה ממש לא רק גודל.
הומי, סלח לי, נקבת רק ב 3 שמות שאמנם כל אחד מהם תותח על, אבל אני בקלות אתן לך עוד 6, 7 שמות, העניין הוא שאתם לא טורחים להגיע לתחרויות ולראות את העבודה שאנשים עושים; אנטון; רועי עבודי; איתי בושרי; תומר שוקרון; מוטי הרוש; יורה; נתי בן משה; כולם מתחרים יוצאים מהכלל.
ואני לא אדבר על עצמי - תבואו ב 23 באוגוסט לנתניה ותראו בעצמכם.

לגבי סנהדרין וכאלה...סחטיין על ההגדרה, אהבתי.
רציני ? זה רבע שעה מהדירה שלי :D
אני מתבייש לבוא כי אני חצי ממה שהייתי חח
ועוד דבר קטן אחד
ניגרי מלך
דני מטורף לחלוטין :sbb4:
אלירן מורגן אח קטן :king:
ואני בחור טוב :blush:

עלוש
03-08-12, 09:11

הוא מטורף!!

הוא לא לוקח אף אחד שם :nono:

denous
03-08-12, 13:29
העובדה היא שיש 3 איגודים, בכל תחרות ישנן קטגוריות, אז יש כמה זוכים - וזה המצב.
אני לא חושב שזה פוגם בהישג של מישהו או מוריד ממה שהוא עשה.
ההתמקדות בניסיונות לגמד הישגים היא טפלה ומיותרת.
אני שוב אומר שלפי הקאסט שאני יודע עליו, ולפי הערכה ריאלית שעשיתי - האוברול בנאב"א השנה יהיה ברמה מאוד גבוהה.
ממליץ לכל מי שאוהב פיתוח גוף להגיע, ואגב גם אם תעודדו מתחרים אחרים אני אשמח שתבואו.

אתה טועה לדעתי...
ההתמקדות בלגמד את ההישגים ממש לא טפלה ומיותרת, להיפך, היא חשובה ונכונה!
קצת לא הגיוני שיהיו 3 אלופים במדינה כזאת קטנה שכמות המתחרים שעולים על הבמות בה זניח לעומת מדינות אחרות.
אני יכול להבין את ההגיון של מספר איגודים במדינות אחרות אבל לא כאן, זה קצת פתטי למען האמת..
בנוסף לזה, אתה לא אלוף עד שאתה לא מנצח את הטוב ביותר.. קצת קיטשי, אבל משפט אמיתי לגמרי, במדינתנו המורכבת (כרגיל) קשה לבצע את המשפט הזה כמובן..
לא מבין למה אחד האיגודים הגדולים בחו"ל לא תופסים קצת ראש, משקיעים כאן מעט ופותחים תחרות לכולם עם אופציה ליציאה לחו"ל.. ואני לא מדבר על ifbb של כרגע, אלא משהו שבאמת ישקיעו בו.

aKaBulBul69
03-08-12, 16:13
אתה טועה לדעתי...
קצת לא הגיוני שיהיו 3 אלופים במדינה כזאת קטנה שכמות המתחרים שעולים על הבמות בה זניח לעומת מדינות אחרות.
אני יכול להבין את ההגיון של מספר איגודים במדינות אחרות אבל לא כאן, זה קצת פתטי למען האמת..
בנוסף לזה, אתה לא אלוף עד שאתה לא מנצח את הטוב ביותר.. קצת קיטשי, אבל משפט אמיתי לגמרי, במדינתנו המורכבת (כרגיל) קשה לבצע את המשפט הזה כמובן..
לא מבין למה אחד האיגודים הגדולים בחו"ל לא תופסים קצת ראש, משקיעים כאן מעט ופותחים תחרות לכולם עם אופציה ליציאה לחו"ל.. ואני לא מדבר על ifbb של כרגע, אלא משהו שבאמת ישקיעו בו.

צודק הנאדם

Homie
17-08-12, 10:56
אתה טועה לדעתי...

:1::king: