PDA

צפה בגרסא המלאה : שיבולת שועל בחיטוב

moshepo
24-07-12, 23:56
מה קורה חבר'ה ?

טוב אז ככה .. קצת פרטים עליי ..

בן 21 מתאמן מגיל 15 אבל עם הרבה הפסקות .. עכשיו מתאמן כבר שנה וקצת ברציפות ..
עד לפני שלושה חודשים הייתי על מסה וכרגע בחיטוב .. הורדתי 12 קילו ונתקעתי עכשיו .. רוצה להוריד עוד קילו בערך

השאלה שלי בעצם, שיבולת שועל על בסיס חלב (2 כוסות וחצי של כוסות חד פעמיות) וכפית וחצי שטוחה של סוכר אחרי אימון פעם אחת ביום משמין לא משמין ? מומלץ לא מומלץ ?

תודה מראש,
משה

shaych
25-07-12, 12:25
ליותר מדי לטעמי אם אתה בחיטוב.
כשאי בחיטוב אני אוכל כארוחת ביניים חצי כוס שיבולת שועל עם 2-3 אגוזי מלך + 2-3 שקדים + חלב 1 אחוז בלי להוסיף סוכר ובלי קינמון.

ניגרי ענק
25-07-12, 13:39
סוכר בחיטוב??
חלב בחיטוב??
אני מציע לך לחרוש קצת מאמרים באתר וללמוד את החומר.
בהצלחה.

nadavmoore
25-07-12, 14:05
ניגרי מה הבעיה עם סוכר\חלב בחיטוב אם זה נכנס לו בערכים הסופיים?

לצרוך סוכר בחיטוב? אני רואה בזה חובבנות וחוסר רצינות.
בשביל מה זה טוב בכלל?
גם במאסה זה מיותר.

moshepo
25-07-12, 16:15
סוכר בחיטוב??
חלב בחיטוב??
אני מציע לך לחרוש קצת מאמרים באתר וללמוד את החומר.
בהצלחה.

טוב שלא הגזמת לחרוש את האתר .. אולי לא קראת אבל הורדתי 12 קילו ועם מאכלים שיש בהם חלב וקצת סוכר .. ויותר מזה אם היית מבין משהו אז כל עוד אני שומר על מאזן קלורי שלילי אני ארזה .. אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב (כדי להחזיר את החזה לגודלו הקודם כמו שהיה במסה וזה הולך לא רע) .. הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי ..

nadavmoore
25-07-12, 17:37
אם נתקעת אין לזה קשר לאימונים. תעשה שבוע נייטרלי ותחזור לגרעון ותוסיף קצת אירובי, אפילו אינטרוולים לי זה עזר מאד. בהצלחה

moshepo
25-07-12, 18:19
אם נתקעת אין לזה קשר לאימונים. תעשה שבוע נייטרלי ותחזור לגרעון ותוסיף קצת אירובי, אפילו אינטרוולים לי זה עזר מאד. בהצלחה
דיברת איתי סינית עכשיו .. תסביר בבקשה בשפה פשוטה חח

nadavmoore
25-07-12, 18:24
אין קשר בין אימון לבין זה שנתקעת בדיאטה.
אמרתי שאם נתקעת, תעשה שבוע של אוכל נייטרלי כלומר תאכל קלוריות כמו הbmr שלך. כלומר אל תהיה במאזן קלורי שלילי ולא חיובי אלא נייטרלי. אחרי שבוע שאתה בנייטרלי תחזור למאזן קלורי שלילי ותוסיף אירובי כלומר תרוץ נגיד 45 דקות על דופק 130-140 סביבות ה4-5 פעמים בשבוע. לגביי אינטרוולים זה סוג של אירובי שיש מחקרים שאומרים שזה עוזר לשרוף שומן עיקש, תרשום בגוגל אינטרוולים ותקרא מה זה ואיך עושים את זה.
בהצלחה

ניגרי ענק
27-07-12, 17:26
טוב שלא הגזמת לחרוש את האתר .. אולי לא קראת אבל הורדתי 12 קילו ועם מאכלים שיש בהם חלב וקצת סוכר .. ויותר מזה אם היית מבין משהו אז כל עוד אני שומר על מאזן קלורי שלילי אני ארזה .. אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב (כדי להחזיר את החזה לגודלו הקודם כמו שהיה במסה וזה הולך לא רע) .. הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי ..

קודם כל כדאי שתדבר בכבוד, מה שאני שכחתי לגבי דיאטות לא תדע גם בעוד 25 גלגולי חיים, ועוד פעם שתהייה התבטאות כזאת אתה לא תכתוב פה יותר, סגרנו?
מנסה לעזור לך, תגיד תודה ותפנים.
גם אם השגת איזושהי תוצאה, יכולת להשיג תוצאה טובה יותר אם לא היית מכניס את הזבל הזה לגוף.
לצרוך סוכר בחיטוב זה לא רציני, נקודה.
זה אומר שלא שינית פאזה.
אגב גם לצרוך סוכר במאסה זה מיותר לגמרי (למעט בצ'יטים שאז זה לגיטימי).
בשביל מה?
וקח בערבון מוגבל מה "הרבה אומרים", כי הרבה לא מבינים מימינם ומשמאלם.
בהצלחה בכל אופן.

No_Troll
27-07-12, 19:05
לגבי הסוכר אני יכול להסכים, אבל חלב? מקור מעולה לחלבון, אתה מגזים.

hypertrophy
28-07-12, 14:26
לגבי הסוכר אני יכול להסכים, אבל חלב? מקור מעולה לחלבון, אתה מגזים.

הבעיה עם סוכר וכמוהה גם חלב זה אינדקס גליקמי גבוה-מה שמונע פירוק של שומן
אולי בערכים זה יכנס לך אבל זה יעקב לך את פירוק השומן פשוט

No_Troll
28-07-12, 17:02
מה זאת אומרת?
אם אני בגרעון קלורי אני יורד, לא?
או שיש גם מעבר למאזן הקלורי?

גשש בלש
28-07-12, 19:26
מה זאת אומרת?
אם אני בגרעון קלורי אני יורד, לא?
או שיש גם מעבר למאזן הקלורי?

כנראה הגיע הזמן שתפסיק עם ליטר חלב בחיטוב

No_Troll
28-07-12, 20:50
כנראה הגיע הזמן שתפסיק עם ליטר חלב בחיטוב

לכן אני שואל את היפרטרופי, אולי אני אפסיק עם מוצרי חלב והתחיל לעשות אירובי על הבוקר.

hypertrophy
28-07-12, 22:16
לכן אני שואל את היפרטרופי, אולי אני אפסיק עם מוצרי חלב והתחיל לעשות אירובי על הבוקר.

אתה באמת טוען שאירובי אחרי צום של 8 שעות לא יעיל באיבוד שומן עיקש?

No_Troll
28-07-12, 22:28
אתה באמת טוען שאירובי אחרי צום של 8 שעות לא יעיל באיבוד שומן עיקש?

איפה כתבתי את זה?

ומה עם השאלה הראשונה?

hypertrophy
29-07-12, 00:01
אם אתה בגירעון קלורי אתה יורד
אם אתה בגירעון קלורי אבל בתזונה שלך יש פיקים של סוכר ואינסולין-הירידה תהיה איטית יותר וקשה יותר

SaharKazes
29-07-12, 11:59

גבר, לפני שאתה שופט אחרים (ועוד את מי ואיך בחרת לשפוט אותו), תשפוט את עצמך.
בוא אני יתן לך כמה דברים לחשוב עליהם בפסקה שכתבת:
1. כל עוד אתה שומר על מאזן קלורי שלילי אתה תרזה (ראה ערך "אדפטציה של הגוף", תלוי באיזה פרק זמן מדובר ובאיזה אופן של גירעון)
2. "אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב" וואלה, יש דרך לעבוד על חזה במאסה ודרך שונה לעבוד על חזה בחיטוב? תחדש לי שגם אני ידע. (רמז - לא)
3. לחשוב שאתה לא יורד במשקל בגלל הסיבה הנ"ל? באמת?
4. "הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי" - אי אפשר פיזיולוגית להתחטב ולגדול באותו הזמן.

אם אתה בא לכתוב דברים כאלה ועוד לשפוט את אביב בדברים החסרי תכלית והיגיון האלה, עדיף שלא תכתוב בכלל, כי אתה מוציא את עצמך מושפל. באמת גיחכתי פה.
אז איך אביב אמר, תחרוש את האתר ותקרא המון מאמרים, ואז תוכל לבסס באמת את הדברים שאתה כותב.
כשהתחלתי להתאמן ישבתי שעות על האתר הזה ורכשתי המון ידע שבלעדיו לא הייתי מגיע לשום מקום.

hypertrophy
29-07-12, 13:09
גבר, לפני שאתה שופט אחרים (ועוד את מי ואיך בחרת לשפוט אותו), תשפוט את עצמך.
בוא אני יתן לך כמה דברים לחשוב עליהם בפסקה שכתבת:
1. כל עוד אתה שומר על מאזן קלורי שלילי אתה תרזה (ראה ערך "אדפטציה של הגוף", תלוי באיזה פרק זמן מדובר ובאיזה אופן של גירעון)
2. "אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב" וואלה, יש דרך לעבוד על חזה במאסה ודרך שונה לעבוד על חזה בחיטוב? תחדש לי שגם אני ידע. (רמז - לא)
3. לחשוב שאתה לא יורד במשקל בגלל הסיבה הנ"ל? באמת?
4. "הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי" - אי אפשר פיזיולוגית להתחטב ולגדול באותו הזמן.

אם אתה בא לכתוב דברים כאלה ועוד לשפוט את אביב בדברים החסרי תכלית והיגיון האלה, עדיף שלא תכתוב בכלל, כי אתה מוציא את עצמך מושפל. באמת גיחכתי פה.
אז איך אביב אמר, תחרוש את האתר ותקרא המון מאמרים, ואז תוכל לבסס באמת את הדברים שאתה כותב.
כשהתחלתי להתאמן ישבתי שעות על האתר הזה ורכשתי המון ידע שבלעדיו לא הייתי מגיע לשום מקום.

+27833

זה נהיה טרנד פה בזמן האחרון לחשוב שאתה מבין הכל כשאתה בעצם מדבר שטויות-אבל בגלל שאתה מלכלך את הפה אז אתה חושב שאתה צודק
ילדים טמבלים