PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על לחם.

yuvalshtern
01-08-12, 22:36
שמעתי כבר כמה פעמים חבר'ה שמתאמנים בחדר כושר שהם לא אוכלים לחם ובגלל זה יש להם קוביות בבטן

מה אתם אומרים?

איתן קטן
01-08-12, 23:27
קוביות בבטן - שמירה על תזונה נכונה. עליך להוריד באחוזי השומן בעזרת שמירה על מאזן קלורי שלילי (ביחס המתאים). גם אם תאכל לחם כחלק משאר המזונות שבתפריט היומי ותשמור על העיקרון הזה, תגיע לתוצאות טובות.

!Demon!
03-08-12, 10:02
אני אוכל קוביות קרח כדי שכן יהיה לי קוביות

קוביות זה נטו עניין גנטי+אחוז שומן +5% אימון גם בקושי

denous
03-08-12, 14:06
חחחחח באמת אחד הדברים המצחיקים ששמעתי...
לפני כמה ימים ניגש אליי חבר וסיפור לי שאמרו לו במכון לא לאכול לחם בחיים, הם טוענים שלחם יעשה אותו שמן ואסור לנגוע בלחם לעולם.
ובנימה זו, שיהיו בריאים אותם אנשים.

The phenomenon
03-08-12, 14:52
חחחחח באמת אחד הדברים המצחיקים ששמעתי...
לפני כמה ימים ניגש אליי חבר וסיפור לי שאמרו לו במכון לא לאכול לחם בחיים, הם טוענים שלחם יעשה אותו שמן ואסור לנגוע בלחם לעולם.
ובנימה זו, שיהיו בריאים אותם אנשים.

אני לא יודע מה יותר עצוב, זה, או שמדריכה אצלי במכון בטוחה שבביצה יש 25 גרם חלבון.

itaymadddd
03-08-12, 19:07
לחם אורז ספגטי הכל אותו דבר
עיכול מכיר פחות מהיר אותו דבר

Yandan
06-08-12, 00:56
לחם זה קמח לבן , פחמימות. הגוף לא יודע לאגור הרבה פחמימות וזה יאגר כשומן , לכן ממליצים להימנע מזה בחיטוב.

alpha
06-08-12, 07:22
לחם זה קמח לבן , פחמימות. הגוף לא יודע לאגור הרבה פחמימות וזה יאגר כשומן , לכן ממליצים להימנע מזה בחיטוב.
מה אתה מבלבל במוח? :confused:

SaharKazes
06-08-12, 12:21

חחח מה?????

greyhawk
06-08-12, 13:54
זה ידוע שאם חותכים את הלחם לקוביות לפני שאוכלים אותו, משיגים קוביות בטן...

entranz
06-08-12, 14:21
חיטוב = תזונה נכונה ואימונים...
אם תאכל לחם מחיטה מלאה או שיפון או לחם קל זה בסדר גמור... הכל תלוי בסופו של דבר בסה"כ הקלורי, וממה הקלוריות מגיעות.
בשביל להתחטב מומלץ לאכול מעט פחמימות, חלבון קצת מוגבר ושומנים גם.
הפחמימות זה לא משנה כל עוד הן מורכבות...זה אומר לחם מחיטה מלאה קינואה אורז מלא בטטה שיבולת שועל וכו'...

shaych
07-08-12, 14:01
בוא נעשה סדר.
קוביות בבטן הם שילוב של גנטיקה + אחוז שומן נמוך (10% ומטה) + אימונים.
עכשיו יש אנשים שאוכלים לחם ועדין הם מתחת ל-10% שומן ויש אנשים כמוני שלא אוכלים כמעט לחם אולי 2 פרוסות בשבוע ואני על 12% שומן.
בהנחה שיש לך גנטיקה טובה ושאתה מתאמן נכון עליך להיות במאזן קלורי שלילי עד שאתה מגיע לאחוז השומן הרצוי.
יש לשים לב כי בזמן שאתה במאזן קלורי שלילי יש לשמור על כמות חלבון מספקת 2 גרם על כל קילו גוף.