PDA

צפה בגרסא המלאה : נרשם למכון ומתחיל ss

aKaBulBul69
02-08-12, 12:25
הי אנשים,סוף סוף מצאתי חדר כושר עם ראק,ואני מתכנן להירשם אליו.
קודם כל אני רוצה לציין שאני לא חדש בתחום,למרות שאני רק יתחיל לעשות סקוואטים בעבר התאמנתי כמה שנים בבית,גלשתי פה ושם וקראתי
מאמרים כך שיש לי ידע בסיסי ואתם יכולים לדבר איתי חופשי,פשוט רק עכשיו יש לי הזמדנות למכון כושר ואני מתכוון להתחיל להתאמן.
יש לי כמה שאלות בעניין:
1.אני בן 17 גובה 150 כן כן נמוך אחושרמוטה אין מה לעשות,יתנו לי לעשות סקוואט,דדליפט ותרגילים מורכבים?זה שאני בן 17
מאפשר לי לעשות מה שבא לי או שהמאמנים יכולים לצאת עלי בקטע שזה מוקדם בשבילך ואתה צריך עוד לגבוה?
2.אני מתכנן לעשות ss,המטרה שלי הייתה כבר מזמן להתחזק להתחזק ולהתחזק,וזה מה שאני רוצה.בהנחה שהסקוואט
והדדליפט שלי בערך 40 קילו,מאיזה משקל להתחיל,מוט ריק?
3.אני יודע שזו שאלה שתלוייה בהרבה גורמים,אבל עצם העובדה שאני נמוך ולכן שוקל גם קצת באופן יחסי לשאר האנשים,אני יתקע
מהר יותר בתוכנית כי אני יגיע למשקלים די נמוכים,נכון?
4.ספרו לי מה המצב אצלכם,המאמנים נותנים לעשות הכל?למי שלא מה אתם עושים בעניין?
5.מאיפה הכי טוב ללמוד תטכניקה בסקוואט ודדליפט?שמעתי משהו על dvd של ריפטו יש הורדה והם טובים?
6.כשבאתי למכון שאלתי תמאמן אם אפשר לעשות הכל,הוא ענה שכן אבל לא יודע אם הוא ידע שאני הולך לעשות סקוואטים ודדליפטים,העניין
שאני מתלבט אם להגיד למאמנים שאני עושה את זה או לנסות להסתיר?החדר שיש תראק הוא בנפרד כך שאני יכול
לעשות סקוואטים ודדליפטים בשושו :):):):),למרות שמתישהו ישימו לב ויש גם מאמנים שונים ואני בטוח יש תאלו שנגד הסקוואטים והדדליפטים.

מבקש מכם לענות על כל שאלה במסודר
1
2
3
תודה לעונים :]

The phenomenon
02-08-12, 12:55
1.אני בן 17 גובה 150 כן כן נמוך אחושרמוטה אין מה לעשות,יתנו לי לעשות סקוואט,דדליפט ותרגילים מורכבים?זה שאני בן 17
מאפשר לי לעשות מה שבא לי או שהמאמנים יכולים לצאת עלי בקטע שזה מוקדם בשבילך ואתה צריך עוד לגבוה? אני מאוד מקווה שהם יצאו עליך שאתה רק בן 17 ויש לך עוד לגבוה, כי אז תוכל להגיד להם שהם מטומטמים שלא מבינים כלום מהתחום שלהם. כנס לגוגל ותרשום "חוק וולף".
2.אני מתכנן לעשות ss,המטרה שלי הייתה כבר מזמן להתחזק להתחזק ולהתחזק,וזה מה שאני רוצה.בהנחה שהסקוואט
והדדליפט שלי בערך 40 קילו,מאיזה משקל להתחיל,מוט ריק? תתחיל לאט ובזהירות, לא להשתגע עם המשקלים.
3.אני יודע שזו שאלה שתלוייה בהרבה גורמים,אבל עצם העובדה שאני נמוך ולכן שוקל גם קצת באופן יחסי לשאר האנשים,אני יתקע
מהר יותר בתוכנית כי אני יגיע למשקלים די נמוכים,נכון? לא, נו, אז מה אם אתה נמוך (אחושרמוטה).
4.ספרו לי מה המצב אצלכם,המאמנים נותנים לעשות הכל?למי שלא מה אתם עושים בעניין? לא יודע מה איתך, אבל במכון שלי, גם אם מאמן יראה מישהו עושה סקוואט על קצות האצבעות הוא לא יעיר לו.
5.מאיפה הכי טוב ללמוד תטכניקה בסקוואט ודדליפט?שמעתי משהו על dvd של ריפטו יש הורדה והם טובים?כן, תחפש באינטרנט (אני מצאתי בטורנט) Starting Strength
6.כשבאתי למכון שאלתי תמאמן אם אפשר לעשות הכל,הוא ענה שכן אבל לא יודע אם הוא ידע שאני הולך לעשות סקוואטים ודדליפטים,העניין
שאני מתלבט אם להגיד למאמנים שאני עושה את זה או לנסות להסתיר?החדר שיש תראק הוא בנפרד כך שאני יכול
לעשות סקוואטים ודדליפטים בשושו :):):):),למרות שמתישהו ישימו לב ויש גם מאמנים שונים ואני בטוח יש תאלו שנגד הסקוואטים והדדליפטים.

מבקש מכם לענות על כל שאלה במסודר
1
2
3
תודה לעונים :]

אתה יכול לעשות כל תרגיל בחדר כושר, זה שאתה נמוך לא אומר כלום!!!!
מה שכן, זה שאתה נמוך, אומר שאתה יכול להתקדם טוב מאוד ב - power clean חחחחח (:

aKaBulBul69
02-08-12, 15:07
אתה יכול לעשות כל תרגיל בחדר כושר, זה שאתה נמוך לא אומר כלום!!!!
מה שכן, זה שאתה נמוך, אומר שאתה יכול להתקדם טוב מאוד ב - power clean חחחחח (:

אין בנאדם אתה תותח!תודה שהקדשת מזמנך וענית!

אז עכשיו העניין מאיפה אני לומד תטכניקה,אתה מדבר על הספר starting strength
או על סרטונים?
ואם למישהו יש מקורות אחרים וטובים שיביאו

The phenomenon
02-08-12, 16:05
תעשה חיפוש בטורנט:
Starting Strength Basic Barbell Training Book and DVDrip

תוריד. תלמד.

צריך לדעת אנגלית. בהצלחה.