PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|בנוגע לדדליפט וסקוואט

yishai
05-08-12, 23:09
יום אחרי דדליפט אילו שרירים אמורים לכאוב לי כתוצאה מהאימון כמו שאחרי בנץ' כואב החזה.

וישלי גם בעיה בסקוואט אני ישלי תעודת מדריך והכל ואני עושה את זה נכון אבל אני פשוט הרגליים שלי רועדות בזמן שאני יורד למטה ומאוד קשה לי אני מגיע רק למקביל לרצפה רוב הפעמים עם נגיד אני שם משקל ואפילו בלי מוט הרגליים שלי קצת רועדות ואנלא בדיוק בשיא שיווי המשקל כזה אבל מצליח.
איך אני משפר מה אם הזמן אני יתרגל?

Dark_Muse
06-08-12, 01:25
מדריך של מה? קייטנת צופים? אתה לא יודע איזה שרירים פועלים בדדליפט? בחיית...
לגבי השאלה השניה שלך - מתי התחלת סקוואט? יכול לקרות שמתחילים ואין קורדינציה בשיט. ייתכן פשוט שאתה מבצע לא נכון למרות שאתה מדריך...

yishai
07-08-12, 14:55
מדריך חדר כושר,אני יודע אילו ,רציתי לשאול מהתעניינות
ואני מתאמן 5 שנים אל תתנשא עליי,סך הכל שאלתי שאלה רציתי תשובה,לכל בנאדם מותר לשאול שאלה כשהוא מהסס לא משנה באיזה מצב אתה. גועל נפש פשוט

SaharKazes
08-08-12, 12:08
טוב אני קצת בהלם שיש לך תעודת מדריך ואתה לא יודע אילו שרירים עובדים בדדליפט.
זה תלוי- מתאמנים מתחילים בדרך כלל ירגישו את הזוקפי גב יום-יומיים למחרת האימון, (למרות שזוקפי גב לא אגוניסט בדדליפט מכיוון שאין תנועה בעמוד השדרה, דבר שאני מניח שאתה כבר יודע)
אמנם מתאמנים מתקדמים יותר שיש להם את הגמישות המספקת למתוח במתיחה מלאה את ההאמסטרינגס בדדליפט, ירגישו גם את ההאמסטרינגס יום-יומיים לאחר האימון.

בעיה כמו שציינת בסקוואט גם נובעת לרוב מחוסר גמישות בהאמסטרינגס.
2 אפשרויות: לטווח הקצר - או שתרד עד כמה שאתה יכול בסקוואט חופשי ותדאג שלא יהיה לך ppt בגב, או שתעבוד זמנית על סקוואט בסמית' משין שלא מצריך גמישות בהאמסטרינגס.
לטווח הארוך - תעבוד על גמישות של ההאמסטרינגס!!!!
לגבי בעיות שיווי משקל - תנסה לעשות סקוואטים על רגל אחת בכל פעם או שתעשה סקוואטים על בוסו, זה כבר יסדר את זה.

שאלה-איפה עשית קורס?

yishai
13-08-12, 01:33
טוב אני קצת בהלם שיש לך תעודת מדריך ואתה לא יודע אילו שרירים עובדים בדדליפט.
זה תלוי- מתאמנים מתחילים בדרך כלל ירגישו את הזוקפי גב יום-יומיים למחרת האימון, (למרות שזוקפי גב לא אגוניסט בדדליפט מכיוון שאין תנועה בעמוד השדרה, דבר שאני מניח שאתה כבר יודע)
אמנם מתאמנים מתקדמים יותר שיש להם את הגמישות המספקת למתוח במתיחה מלאה את ההאמסטרינגס בדדליפט, ירגישו גם את ההאמסטרינגס יום-יומיים לאחר האימון.

בעיה כמו שציינת בסקוואט גם נובעת לרוב מחוסר גמישות בהאמסטרינגס.
2 אפשרויות: לטווח הקצר - או שתרד עד כמה שאתה יכול בסקוואט חופשי ותדאג שלא יהיה לך ppt בגב, או שתעבוד זמנית על סקוואט בסמית' משין שלא מצריך גמישות בהאמסטרינגס.
לטווח הארוך - תעבוד על גמישות של ההאמסטרינגס!!!!
לגבי בעיות שיווי משקל - תנסה לעשות סקוואטים על רגל אחת בכל פעם או שתעשה סקוואטים על בוסו, זה כבר יסדר את זה.

שאלה-איפה עשית קורס?
תודה על העזרה,אני מתאר לעצמי שזה בעיה של שיווי משקל מאשר הגמישות כי ישלי גמישות מצויינת.
עשיתי בוינגייט,ואני ידעתי שזוקפי גב והאמסטרינג פועלים על דדליפט פשוט זה היה נראה לי קצת מוזר לתאר את הכאב שאחרי הדדליפט כי כאילו כאב בגב התחתון יוצא שלפעמים זה כאב שלילי של פעולה לא נכונה ומצד אחד זה תרגיל שעובד על החלק הזה,חלאס לתפוס אותי על קטנות כאלה אני עוסק בזה מגיל 14 ואני מבין בתחום ,סתם יצאתי קצת מנוסח לא ברור וזה הוציא אותי לא טוב .
בכל מקרה,תודה.

SaharKazes
13-08-12, 12:07
אז אמרתי לך, תעשה סקוואטים על בוסו אם יש לך בעיות של שיווי משקל.
למרות שציינת שאתה לא יכול להגיע על למטה בסקוואט, שאני חושב בכל זאת שזה בעיה של גמישות.
בכיף