PDA

צפה בגרסא המלאה : "נציג האיגוד אמר לי: אתה בגמר" - ראיון חדש עם מאור זרדז

zivgin
09-08-12, 23:11
"נציג האיגוד אמר לי: אתה בגמר - עניתי לו: אני רוצה שתכריז על זה"

מאור זרדז חזר מאליפות אירופה בספרד עם מדליית ארד, והמון תקוות להמשך. בראיון בלעדי לישראל באדי הוא משחזר את מה שעבר עליו החל מהנחיתה בשדה התעופה ועד הכרזת השופטים שהעניקה לו את המקום השלישי באירופה. ראיון במשקל סופר כבד

עוד ראיון בסידרת הראיונות אותם מבצע כתבנו בשטח אביב "ניגרי ענק" עומר!
כבוד! עושה עבודה מעולה!

לקריאת הכתבה (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=273&ArticleID=2170)

ניגרי ענק
09-08-12, 23:37
תענוג לראיין אותו.
בחור מעולה, מפתח גוף מדהים.
הביא המון כבוד, ועוד יביא בעתיד.

hypertrophy
09-08-12, 23:40
תשמע...זה המפתח גוף הישראלי היחיד שמצליח לרגש אותי מבחינת הישגים וכו'.....פשוט נעשה לו עוול עם הרוסי הלא קשור הזה שלקח שני
אבל הישג מטורף!

ניגרי ענק
09-08-12, 23:51
גם אני לא מבין את השיפוט שהיה שם, לפי התמונות מאור היה צריך להיות ראשון.
מצד שני, בואו נהייה הוגנים.
הרי אבל לא היינו שם, לא ישבנו בשורה הראשונה, וצריך לתת להם קרדיט - זה לא ילדים מטומטמים אלא שופטים רשמיים של ifbb
מה שבטוח הוא שמאור עשה צעד אדיר קדימה, ועתידו לפניו, אני בטוח שזו רק ההתחלה מבחינתו.
הוא היה נראה מדהים על הבמה, והשיפור בנתונים הוא פשוט בלתי נתפס.

SaharKazes
10-08-12, 18:28
באמת אחד הספורטאים הכי טובים תוצרת ישראל, אם לא הכי טוב.
כשפגשתי אותו לראשונה במשמרת הראשונה שלי בחנות בישראלבודי ברמת גן הבעתי את כל ההערכה שלי אליו, מודל לחיקוי.

אמרון
10-08-12, 23:51
כתבה ממש יפה נהנתי לקרוא אביב אין עלייך גם בלי פחמימות אתה עושה את העבודה הכי טוב שיש .

ניגרי ענק
11-08-12, 22:26
ישראל תודה, האמת היא שהכתבה נכתבה ונערכה לפני כחודש וחצי, והאמת היא שבמצבי כרגע לא הייתי מסוגל כנראה לכתוב אותה, אני על האדים של הדלק, האמן לי.
עוד קצת...

ThE HummeR
11-08-12, 22:36
סחתיין על הכתבה ניגרי, נהנתי לקרוא.
ולמאור- בין אם אתה קורא את זה או לא, זו כבר מזמן לא הפעם הראשונה שאני מאמין שתגיע רחוק בתחום.
המון המון בהצלחה, וכל הפרגון שבעולם !

ניגרי ענק
11-08-12, 23:14
קורא קורא...
אין אפילו אדם אחד בקהילה הזאת שלא קורא פה
ולא רק אלה שגרים בארץ, זה אני אומר לך באחריות עם חתימת נוטריון.

dani2
11-08-12, 23:50
מביא הרבה כבוד למדינה וחבל שאנשים כמוהו לא זוכים לתמיכה יותר ואהדה בציבור או לפחות בחדשות ספורט כמו שמודיעים על שחמט וענפים פחות נפוצים אחרים
אין ספק שהבחור יגיע רחוק הוא מדהים כל פעם מחדש

ניגרי ענק
11-08-12, 23:54
במילה: אם הייתם יודעים איזה מאמץ עשיתי להביא את זה לכלי תקשורת ארציים, ואני מרשה לעצמי להגיד שיש לי קשרים יוצאים מהכלל וגם לא מעט אנשים שחייבים לי טובה אחת או שתיים, הייתם מבינים שהקבעון כל כך מושרש, והסטיגמה כל כך חזקה, שזה כמעט בלתי אפשרי.
אבל נסיים בזה.
כבר היה על זה דיון, בוריס גלפרד האצן האיטי וכו' וכו'.
שיהיו כולם בריאים, ושברק יצחקי ימשיך להרוויח הון תועפות לגדל כרס ענקית ולא להצליח לעבור קונוס או מעבר חצייה.
הנושא עכשיו הוא מאור והדברים שאמר, נשמח לעוד תגובות.

KALINA
13-08-12, 10:23
יישר כח למאור! אין לי מושג איך ממשיכים אחרי כ"כ הרבה שנים בתחום.כנראה על זה נאמר "אופי של אלוף"

ניגרי ענק
13-08-12, 12:48
לגמרי.

aKaBulBul69
13-08-12, 15:09
בחור מדהים!שיהיה לו המון המון הצלחה!
קלינה מה קורה איתך?היפסקת להתאמן בכלל או מה?אני זוכר שאמרת שמצאת עבודה אחרת,זה נכון?

SiX PACK
14-08-12, 01:43
איפה התמונות p: