PDA

צפה בגרסא המלאה : הרבה לא זמן לא חפרתי על crosffit וקוקלייב הפסיכי!

Homie
21-08-12, 15:57
סרטון ראשון הבחור שלקח השנה ושנה שעברה מקום 1
גוף מטרה לדעתי לרוב הבילדרים בפורום, ככה שהמפצלים יכולים להסיק טיפה מסקנות
על פיזיולוגיה :)

http://www.youtube.com/watch?v=LZ2eZ-4s2Bg&feature=related

crossfit total

http://www.youtube.com/watch?v=Ne5FGRvP5Is

the other total

http://www.youtube.com/watch?v=WDFtRloiO0E

קוקלייב החולה נפש

http://www.youtube.com/watch?v=1IVlJIMeT9M

Homie
21-08-12, 15:57
מחזיק בפרונציה החולה נפש !!

Homie
21-08-12, 15:59
http://www.youtube.com/watch?v=fSVV7d146FE&feature=related

ואגב, אם הוא מוריד לאט, כל אחד בפורום יכול להוריד לאט

shanidaniel
21-08-12, 16:16
סרטון ראשון הבחור שלקח השנה ושנה שעברה מקום 1
גוף מטרה לדעתי לרוב הבילדרים בפורום, ככה שהמפצלים יכולים להסיק טיפה מסקנות
על פיזיולוגיה :)

http://www.youtube.com/watch?v=lz2ez-4s2bg&feature=related

crossfit total

http://www.youtube.com/watch?v=1ivljimet9m

אין ממש מה להסיק על פיזיולוגיה או על ריץ' חוץ מזה שהוא על סטרואידים ראיתי סרט על איך הוא מתכונן לפי המשחקים השנתיים ואיזה חודש לפני הוא מתאמן 4 פעמים ביום אימונים של כ40 דקות בעצימות מטורפת כל יום לא נראה לי שבן אדם רגיל היה עומד בזה... (אני מתכוון לבן אדם לא מוזרק)

איש הלילה
21-08-12, 17:10

הוק גריפ. הוא רגיל מהוויטליפטינג.
אבל עדיין חולה נפש רציני...

Homie
21-08-12, 17:25
אין ממש מה להסיק על פיזיולוגיה או על ריץ' חוץ מזה שהוא על סטרואידים ראיתי סרט על איך הוא מתכונן לפי המשחקים השנתיים ואיזה חודש לפני הוא מתאמן 4 פעמים ביום אימונים של כ40 דקות בעצימות מטורפת כל יום לא נראה לי שבן אדם רגיל היה עומד בזה... (אני מתכוון לבן אדם לא מוזרק)

אין מה להשיג, פשוט הסטירואידים הם אלו שהגדילו את ה"שרירים" הקטנים שהבילדרים
מנסים לטפח ולא כל התנועות המורכבות כן..

בכל אופן אין שום קשר, אני חס וחלילה לא משווה את עצמי אליו
אבל תסתכל על תוכניות של אוטולואו לדוגמה יש שם עצימויות מטורפות ועוד
מלא תוכניות קשות, כנ"ל לדוגמה התוכנית שאני עושה עכשיו יש הרבה ימים של 2 אימונים ביום
מה לעשות ככה זה עבודה קשה מניבה תוצאות :)
הרבה דברים ומחסומים פסיכולוגים נשברים ברגע שמנסים דברים חדשים

shanidaniel
21-08-12, 17:53
אין מה להשיג, פשוט הסטירואידים הם אלו שהגדילו את ה"שרירים" הקטנים שהבילדרים
מנסים לטפח ולא כל התנועות המורכבות כן..

בכל אופן אין שום קשר, אני חס וחלילה לא משווה את עצמי אליו
אבל תסתכל על תוכניות של אוטולואו לדוגמה יש שם עצימויות מטורפות ועוד
מלא תוכניות קשות, כנ"ל לדוגמה התוכנית שאני עושה עכשיו יש הרבה ימים של 2 אימונים ביום
מה לעשות ככה זה עבודה קשה מניבה תוצאות :)
הרבה דברים ומחסומים פסיכולוגים נשברים ברגע שמנסים דברים חדשים

אני ישמח לטיפה יותר פירוט לגבי הנפח שאתה עובד בו, אתה מסכים איתי שריץ' מוזרק נכון? ולגבי פסיכולוגיה נכון שזה מחסום רציני אצל הרבה אנשים אבל אני ממש לא מאמין שיותר קשה זה תמיד יותר טוב כך לדוגמא מתאמן מתחיל שיעשה abcdefg עם מלא שיטות ויקרע לעצמו תתחת כנגד מתאמן מתחיל שיעשה ss וזה שיעשה ss אומנם האימונים שלו קשים אבל לא באותו מידה כמו של המפצל מהתחת ולמרות זאת הוא ישיג תוצאות טובות יותר וזאת הודות לתכנון נכון של תכנית אימונים.

IGOR
21-08-12, 20:12
אני ישמח לטיפה יותר פירוט לגבי הנפח שאתה עובד בו, אתה מסכים איתי שריץ' מוזרק נכון? ולגבי פסיכולוגיה נכון שזה מחסום רציני אצל הרבה אנשים אבל אני ממש לא מאמין שיותר קשה זה תמיד יותר טוב כך לדוגמא מתאמן מתחיל שיעשה abcdefg עם מלא שיטות ויקרע לעצמו תתחת כנגד מתאמן מתחיל שיעשה ss וזה שיעשה ss אומנם האימונים שלו קשים אבל לא באותו מידה כמו של המפצל מהתחת ולמרות זאת הוא ישיג תוצאות טובות יותר וזאת הודות לתכנון נכון של תכנית אימונים.

ובדיוק על הבולשיט הזה דיברתי שמלמדים בוינגייט. "תתאמן עד שישרוף". נראה אותך מסיים ss ועובר אחרי זה לנפח ועושה סקוואט 180 קילו 5x5 ועוד אחרי זה בנץ ודדליפט נראה כמה תשרוד תגהנום הזה.

Matrix
21-08-12, 20:40

כן ריץ' כנראה מוזרק אבל זה לא מוריד מהערך כלפיו.

בנוסף רואים שאפעם לא באמת התאמנת כבד כי אתה חושב שאם עושים פחות חזרות או סטים זה יותר "קל". מה גורם לך לחשוב שבabcde יותר קשה מבSS או בTEXAS?! אתה סתם זורק שטויות לאוויר.

טייני
21-08-12, 20:51
אישית מה שאני הכי אוהב בקוקלייב זה הגיוס שרירים האלגנטי שלו תוך כדי התחלת המשיכה, מדהים.

ותפסיקו לזיין תמוח על פות-פיט זה לא מעניין.

IGOR
21-08-12, 20:53
אישית מה שאני הכי אוהב בקוקלייב זה הגיוס שרירים האלגנטי שלו תוך כדי התחלת המשיכה, מדהים.

ותפסיקו לזיין תמוח על פות-פיט זה לא מעניין.

זה לא מעניין מה אתה אוהב אצל קוקלייב דאלביוב בלאט!!

Cuba
21-08-12, 21:00
זה לא מעניין מה אתה אוהב אצל קוקלייב דאלביוב בלאט!!

אתה פידרס גדול אתה

IGOR
21-08-12, 21:01
אתה פידרס גדול אתה

התגעגעתה אלי מאמי??

טלסביון
21-08-12, 21:14
מה היתרון בסוג מתח המוזר שעושים בcrossfit?

Matrix
21-08-12, 21:25
מה היתרון בסוג מתח המוזר שעושים בcrossfit?

שאפשר לעשות הרבה כי אתה נעזר בהמון תנופה בכל חזרה אז זה הרבה יותר קל, בגדול זה דבר אחד המפגרים חוץ מתחרויות אין מה לעשות את זה

טלסביון
21-08-12, 21:48
שאפשר לעשות הרבה כי אתה נעזר בהמון תנופה בכל חזרה אז זה הרבה יותר קל, בגדול זה דבר אחד המפגרים חוץ מתחרויות אין מה לעשות את זה

אוקיי הבנתי, תודה !

Homie
21-08-12, 22:08
לא בדיוק נכון, בנוסף יש מלא מאמנים שדוגלים במתח STRICT

הנה לדוגמה האימון של היום של אוטלוא, סך הכל יש 5 אימונים בשבוע

BB Gymnastics

2) 7X2 Vertical Snatch off High Boxes (at hip) – heavy but perfect—not maximal, rest 60 sec. DEMO VIDEO

Strength

*The Back Squats are based off of YOUR THREE REP MAX – follow the link, that’s why I put it there.

1) 5X2,2,2,1,1 Back Squats @ 100% – rest 2 minutes.

Notes: Percentage is based off of 120515.

2) 3X5 Front Squats @ 75% (3 second pause on the 1st & 5th rep) – rest 90 seconds.

Conditioning

Every 90 seconds for 15 minutes (10 total rounds):

30 Double-Unders
10 Pullups
3 Ground to Overhead

זה אימון אחד,
אני עוד לא עושה תוכנית מלאה כי זה טירוף לפחות ב90% מהפעמים,
בנוסף יש לי עוד פעמיים בשבוע שאני עושה 2 קמ חתירה
2-3 פעמים בשבוע של שעה בערך עבודה על טבעות במידה ואין באימונים
פעם בשבוע ריצה במכון של 2 קמ אינטרוולים
ומהשבוע אני מתחיל להוסיף איזה 4-3 קמ ריצה בים הכוונה בחצי שוק מים או בחול דיונה..

מספיק נפח בשבילך?

טייני
21-08-12, 22:10
אתה פידרס גדול אתה
+1
ומוסיף שאתה סוצ'ארה בלאט מס' 1 בתחום הקוקסיליפטינג.

IGOR
21-08-12, 22:12
תודה רבה מתוקים מעריך את זה!

Cuba
21-08-12, 22:58
איגור איך הולך באימונים

shanidaniel
22-08-12, 19:25
ובדיוק על הבולשיט הזה דיברתי שמלמדים בוינגייט. "תתאמן עד שישרוף". נראה אותך מסיים ss ועובר אחרי זה לנפח ועושה סקוואט 180 קילו 5x5 ועוד אחרי זה בנץ ודדליפט נראה כמה תשרוד תגהנום הזה.

כן ריץ' כנראה מוזרק אבל זה לא מוריד מהערך כלפיו.

בנוסף רואים שאפעם לא באמת התאמנת כבד כי אתה חושב שאם עושים פחות חזרות או סטים זה יותר "קל". מה גורם לך לחשוב שבabcde יותר קשה מבss או בtexas?! אתה סתם זורק שטויות לאוויר.

סתם בשביל שתדעו אני רק עכשיו עברתי לנפח וגם עכשיו אני מתמקד בלהרים יותר כבד ומסה שעברה עשיתי ss התקדמי בבנץ' פרס מאיזה 60 קילו בלחץ ל 97.5x3x5 בסקוואט מ40 קילו ל 135 עוד עם טכניקה סבירה אחרי זה העומק כבר לא היה טוב אז אני לא מחשיב את זה... ובסך הכל עבדתי עם משקלים כבדים ואכלתי לפחות 1000 קלוריות מעל התחזוקה כל יום אז בלי לזלזל לפני שיודעים עם מי מדברים

טייני
22-08-12, 23:46
חבר'ה לא להקשיב לעיג1ר הוא הר01י היחיד בארץ שלא עושה סקבט ובלי קשר הוא דאלביוב על מלא.

SmokingSnake
06-09-12, 22:30
סרטון 1- ברגע שהבנאדם התחיל לדבר על חמאת בוטנים חלב וביצים הבנתי שמדובר בבנאדם לא פראייר, אבל כשהוא אמר מה הוא אוכל במהלך היום חשבתי אויש4 למה לא לאכול גבר?

סרטון 2+3- מראה למה הקרוספיט אצל רוב האנשים הוא רקוב
סקוואט:
אנשים עושים 180 סקוואט לסינגל שאי אפשר להגיד שהוא אפילו מקביל ומעלים את זה לרשת(FACEPALM), בחור אחד אני חושב עושה סקוואט מלא, האחרים לא
הבחור שדופק שם 550 פאונד עושה פחות מparallel, בסקוואט נורמלי היה עושה לדעתי 450-460, שזה סבבה סה"כ אבל רחוק מחזק
OHP:
סה"כ בסדר, רחוק מלהיות מרשים, במיוחד זה עם הכובע שעושה סינגל עם 65 קילו, מה שמתאמן אחרי 5 חודשים בSS עושה לחמישייה
בנץ':
300 פאונד זה לא משקל שצריך לצלם בשום פנים ואופן לחזרה אחת
הנפות למיניהן: טכניקה זוועתית לחלק, אבל יפה על האומץ והנחישות

לסיכום, הם צריכים לאכול ולהתחזק קצת

קוקלייב: הבנאדם אגדה, עשיתי היום בק אוף סט בדדליפט של 160X8 באחיזה של HOOK לראות איך זה מרגיש, האגודל נמעכה לי מהאחיזה, יש לו בטח כף יד של גורילה...

DanikNAC
06-09-12, 23:14
קוקלייב בחור תותח
כיף לראות סרטונים שלו

SmokingSnake
06-09-12, 23:37
זה המקום לציין שרוב השנה קוקלייב עומד על 160-170 קילו, יש לבנאדם תמונות של 130 עם קוביות בבטן(לא חטוב כמו בילדר לתחרות מן הסתם, אבל די חטוב)

No_Troll
07-09-12, 12:15

לא, הוא מחזיק בhook grip.

http://www.youtube.com/watch?v=fsvv7d146fe&feature=related

ואגב, אם הוא מוריד לאט, כל אחד בפורום יכול להוריד לאט

אני יכול להוריד לאט, לא רואה טעם לעשות את זה, תן לי סיבה טובה.
יש לי סרטונים שאני מוריד את המוט לאט (בrm1, חוקי תחרות), אז?

Homie
07-09-12, 12:43
אחי הכוונה לא היה אליך
היו פה חברה שעבדו עם 100 קילו וזרקו אותו כאילו זה 200+
שגם שם לדעתי לא צריך..

No_Troll
07-09-12, 17:51
מה עומד מאחורי זה?

Homie
08-09-12, 21:23
זה כמו שבנץ תרים ותפיל את המשקל, יש חשיבות לשליטה במשך כל התנועה.

No_Troll
08-09-12, 21:26
השוואה גרועה בין בנץ' לדד.
בבנץ' אם תפיל את המשקל עליך, תאבד את הכיווץ ותיכשל (אני לא מדבר על מוט ריק כמובן).

Homie
09-09-12, 01:52
" eccentric contractions also help to initiate stronger concentric contractions, where the muscle shortens under a load and presumably does the work in which we are most interested. The eccentric contraction initiates the stretch reflex, sometimes called the myotactic reflex. As the muscle lengthens under a load, the nervous system is stimulated to encourage a more powerful contraction."

No_Troll
09-09-12, 07:43
" eccentric contractions also help to initiate stronger concentric contractions, where the muscle shortens under a load and presumably does the work in which we are most interested. The eccentric contraction initiates the stretch reflex, sometimes called the myotactic reflex. As the muscle lengthens under a load, the nervous system is stimulated to encourage a more powerful contraction."

1. מי אמר שהכותב התכוון לדדליפט? אולי בכלל ללחיצות? אולי בכלל לשיטה של הבילדרים לעשות רק את החלק האקצנטרי בכפיפות מרפקים?
2. תביא את המקור בהודעה הבאה.

Homie
09-09-12, 08:22
http://www.crossfitoakland.com/archives/2011/10/deadlifts-dead-stop

Cuba
09-09-12, 11:17
http://www.crossfitoakland.com/archives/2011/10/deadlifts-dead-stop

מה נותן לי להרים נגיד 200 דדליפט ו"לשלוט" בכל המשקל במקום למשוך 220 וליהיות חזק יותר?
סהכ אני מרים איך שאני הכי חזק

Homie
09-09-12, 11:38
שאתה תתחזק יותר לאורך טווח זמן רחוק יותר ובסופו של דבר תהיה חזק יותר

Cuba
09-09-12, 13:22
אבל לאורך זמן אני גם ככה מתחזק ומרים יותר משקל

Homie
09-09-12, 13:45
בוא נדבר עוד שנה שנתיים :)

alfi
09-09-12, 17:24
כעקרון כל תנועה ניתן לחלקה לשני שלבים:השלב הקונצנטרי והשלב האקצנטרי.יש תנועות שבהן שני השלבים יותר ברורים לעין ולא ניתן להביא את האחד על חשבון השני.בסקוואט ,לדוגמא,השלב האקצנטרי ללא השלב הקונצנטרי (העלייה) תגרור הישארות בתחתית הסקוואט.לעומת זאת בדדליפט,זה קצת שונה כי הדגש בתנועה הינו בשלב הקונצנטרי,קריא המשיכה מהרצפה עד לפשיטה מלאה של הירך והברך.הרבה פעמים נהוג לראות מתאמנים שמסיימים את המשיכה ועוזבים את המוט,ללא החזרתו לרצפה באופן מבוקר (השלב הקונצנטרי) דבר אשר בעייתי ממספר סיבות:1.יישום קיניזיולוגי -אנו רוצים לרכוש תבניות מוטוריות,תוך שמירה על יציבות אופטימלית של הסגמנטים הפעילים לאורך טווח תנועה מלא,שכאמור כולל עבודה בשלב הקונצנטרי והאקצנטרי כאחד.2.יישום אתלטי - תנועות רבות בעולם הספורט כוללות בלימה,האטה ושינויי כיוון אותם ניתן ללמוד בין היתר דרך עבודה על שלב האקצנטרי של הדדליפט שעובד על השרשרת התנועתית האחורית.3.יישום מתחום היציבה - במשקלים כבדים,ניתן לראות תופעה של שחרור המשקל תוך רפיון של הגו,וכתוצאה מכך נוצרת תבנית של כפיפת עמ"ש תוך משקל שמושך אותך מטה,דבר המעלה את הסיכון לפציעה.שוב זה לא אומר שזריקת המשקל תגרור פציעה,אך חוסר תשומת לב ורפיון עם ההגעה לפשיטה עלול להיות פקטור שצריך להיות ערים אליו.4.יישום נוירואנדוקריני - יש גם נימוקים מתחום ההיפרטורפיה,כגון שחרור gh וigf-1 בשלב האקצנטרי של תנועות,קל וחומר בתנועה שמערבת מספר רב של שרירים,עם חתך רוחב עבה (גלוטאוס,המסטרינגס,זוקפי גו וכו')

Cuba
09-09-12, 20:07
בוא נדבר עוד שנה שנתיים :)

לא מסכים איתך כל כך , תראה את איש הלילה הדדליפט שלו 270 3x3 ובאף חזרה הוא לא מוריד לאט והוא עושה את זה ככה יותר משנתיים אני חושב שאם הוא היה מוריד לאט הוא לא היה מגיע למשקל הזה או שהיה לוקח יותר זמן להגיע אליו , בסופו של דבר אתה מגיע למשקל שקשה לך להוריד לאט ולהוריד משקל בשביל "לעבוד על טכניקה" פשוט לא יקדם אותך

טייני
09-09-12, 20:17
לצורך העניין האחוז הגבוה יותר של פציעות בדדליפט הוא מהורדה איטית ולא נכונה.

Homie
09-09-12, 21:24
לא מסכים איתך כל כך , תראה את איש הלילה הדדליפט שלו 270 3x3 ובאף חזרה הוא לא מוריד לאט והוא עושה את זה ככה יותר משנתיים אני חושב שאם הוא היה מוריד לאט הוא לא היה מגיע למשקל הזה או שהיה לוקח יותר זמן להגיע אליו , בסופו של דבר אתה מגיע למשקל שקשה לך להוריד לאט ולהוריד משקל בשביל "לעבוד על טכניקה" פשוט לא יקדם אותך

אתה מדבר פה על פריק גנטי נו באמת.
אני מדבר על רוב האוכלוסייה.
דד ליפט לא שונה משום תרגיל אחר מהבחינה הזאת.
בנוסף אתה לא יכול להשוות את הדדליפט pl שלו לדדליפט קלאסי כמו שאנחנו מתייחסים אליו
שהטווח פי כמה וכמה יותר גדול

איש הלילה
09-09-12, 21:48
אתה מדבר פה על פריק גנטי נו באמת.
אני מדבר על רוב האוכלוסייה.
דד ליפט לא שונה משום תרגיל אחר מהבחינה הזאת.
בנוסף אתה לא יכול להשוות את הדדליפט pl שלו לדדליפט קלאסי כמו שאנחנו מתייחסים אליו
שהטווח פי כמה וכמה יותר גדול

פי כמה הוא יותר גדול בדיוק?

No_Troll
09-09-12, 22:06
כעקרון כל תנועה ניתן לחלקה לשני שלבים:השלב הקונצנטרי והשלב האקצנטרי.יש תנועות שבהן שני השלבים יותר ברורים לעין ולא ניתן להביא את האחד על חשבון השני.בסקוואט ,לדוגמא,השלב האקצנטרי ללא השלב הקונצנטרי (העלייה) תגרור הישארות בתחתית הסקוואט.לעומת זאת בדדליפט,זה קצת שונה כי הדגש בתנועה הינו בשלב הקונצנטרי,קריא המשיכה מהרצפה עד לפשיטה מלאה של הירך והברך.הרבה פעמים נהוג לראות מתאמנים שמסיימים את המשיכה ועוזבים את המוט,ללא החזרתו לרצפה באופן מבוקר (השלב הקונצנטרי) דבר אשר בעייתי ממספר סיבות:1.יישום קיניזיולוגי -אנו רוצים לרכוש תבניות מוטוריות,תוך שמירה על יציבות אופטימלית של הסגמנטים הפעילים לאורך טווח תנועה מלא,שכאמור כולל עבודה בשלב הקונצנטרי והאקצנטרי כאחד.2.יישום אתלטי - תנועות רבות בעולם הספורט כוללות בלימה,האטה ושינויי כיוון אותם ניתן ללמוד בין היתר דרך עבודה על שלב האקצנטרי של הדדליפט שעובד על השרשרת התנועתית האחורית.3.יישום מתחום היציבה - במשקלים כבדים,ניתן לראות תופעה של שחרור המשקל תוך רפיון של הגו,וכתוצאה מכך נוצרת תבנית של כפיפת עמ"ש תוך משקל שמושך אותך מטה,דבר המעלה את הסיכון לפציעה.שוב זה לא אומר שזריקת המשקל תגרור פציעה,אך חוסר תשומת לב ורפיון עם ההגעה לפשיטה עלול להיות פקטור שצריך להיות ערים אליו.4.יישום נוירואנדוקריני - יש גם נימוקים מתחום ההיפרטורפיה,כגון שחרור gh וigf-1 בשלב האקצנטרי של תנועות,קל וחומר בתנועה שמערבת מספר רב של שרירים,עם חתך רוחב עבה (גלוטאוס,המסטרינגס,זוקפי גו וכו')

העניין הוא ש"זורקים" את המוט כשהוא עדיין אחוז בכפות הידיים, ולא נותנים לו להוריד אותך, בסרטונים זה ניראה באמת כאילו המוט מושך את הליפטר למטה במהירות, אבל זה לא שונה מפשוט לעזוב את המוט בנעילה.

Homie
10-09-12, 01:14
פי כמה הוא יותר גדול בדיוק?

צריך להביא מד זווית ולבדוק. אבל הרבה מאוד.

איש הלילה
10-09-12, 01:21
צריך להביא מד זווית ולבדוק. אבל הרבה מאוד.

טוב אחי, תבדוק ותגיד לנו.

SmokingSnake
11-09-12, 15:39
דדליפט- לקחת מוט שנח על הרצפה בידיים, להרים אותו, לנעול ברכיים ולעמוד זקוף
לא משנה באיזה אחיזה, רוחב עמידה או נעליים, כל עוד זה עולה זה דדליפט לגיטימי