PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה תוכנית הכי יעילה לניפוח ?

חרד מהחרדים
29-08-12, 20:46
היי
אני מעוניין בניפוח השריר
לא מעניין אותי כוח, או סיבולת
אני רוצה להיות יותר גדול.
כיצד עושים זאת? ואיזו תוכנית תתן את התוצאה המיוחלת.

תודה.

SaharKazes
29-08-12, 20:59
http://www.maccabi.co.il/largeimages/code100553.jpg
תחבר את זה לשריר זה יתן ניפוח אחושרמוטה

The phenomenon
29-08-12, 21:02
זה מורכב... מדובר פה על טווח חזרות (להוציא איך שאתה מתאמן, מה אתה אוכל וכמה אתה ישן)

כל בנאדם מגיב שונה לטווח חזרות. אתה יכול לגדול גם מלעשות 3 חזרות וגם מלעשות 25 חזרות (rm, כמובן).
תנסה לגוון ביניהם ולראות מה הכי מתאים לך.
אני יודע שהתשובה לא מספקת, אבל ככה זה. אין מה לעשות.

יש לך תוכניות כוח (אני יודע שרשמת שלא מעניין אותך) של 5 חזרות שיעזרו לך לגדול יפה מאוד. תקרא מאמרים, פה, באתר. תנסה. תראה. תן לזה צ'אנס. לא הולך? לך על טווח חזרות יותר גבוה. לא הולך? עוד יותר גבוה. צריך לגוון.

בעיקרון, טווחי החזרות העיקריים של היפרטרופיה ("ניפוח") הם 6,8,10. שוב פעם, כל אחד מגיב שונה לזה וצריך להתנסות, ובמיוחד, לגוון.

ואל תשכח, החדר כושר האמיתי הוא במטבח.
עריכה: או שאתה יכול באמת לקחת את המשאבה ולנפח ת'שריר חחחחחחחחחחחחח

חרד מהחרדים
29-08-12, 21:22
זה מורכב... מדובר פה על טווח חזרות (להוציא איך שאתה מתאמן, מה אתה אוכל וכמה אתה ישן)

כל בנאדם מגיב שונה לטווח חזרות. אתה יכול לגדול גם מלעשות 3 חזרות וגם מלעשות 25 חזרות (rm, כמובן).
תנסה לגוון ביניהם ולראות מה הכי מתאים לך.
אני יודע שהתשובה לא מספקת, אבל ככה זה. אין מה לעשות.

יש לך תוכניות כוח (אני יודע שרשמת שלא מעניין אותך) של 5 חזרות שיעזרו לך לגדול יפה מאוד. תקרא מאמרים, פה, באתר. תנסה. תראה. תן לזה צ'אנס. לא הולך? לך על טווח חזרות יותר גבוה. לא הולך? עוד יותר גבוה. צריך לגוון.

בעיקרון, טווחי החזרות העיקריים של היפרטרופיה ("ניפוח") הם 6,8,10. שוב פעם, כל אחד מגיב שונה לזה וצריך להתנסות, ובמיוחד, לגוון.

ואל תשכח, החדר כושר האמיתי הוא במטבח.
עריכה: או שאתה יכול באמת לקחת את המשאבה ולנפח ת'שריר חחחחחחחחחחחחח

תודה רבה על הפירוט !
אנסה טווחי חזרות שונים ואבקר יותר במטבח.
צר לי שאדם אחר הפך נושא זה לצחוקים בייחוד שהואט עצמו נראה די מנופח.

The phenomenon
29-08-12, 21:29
אין בעד מה, בחורצ'יק (:
ולגבי כל הצחוקים, אני שמתי לב שזה שגרתי פה. אני אומר שזה בסדר כל עוד לפחות מישהו אחד ענה ברצינות (:

ואני גם חרד מהחרדים אחרי שהם הפציצו אותי באבנים, שקיות קוסקוס וריססו עליי פליט במאה שערים..

חרד מהחרדים
29-08-12, 21:34
אין בעד מה, בחורצ'יק (:
ולגבי כל הצחוקים, אני שמתי לב שזה שגרתי פה. אני אומר שזה בסדר כל עוד לפחות מישהו אחד ענה ברצינות (:

ואני גם חרד מהחרדים אחרי שהם הפציצו אותי באבנים, שקיות קוסקוס וריססו עליי פליט במאה שערים..

קיבלתי :book:

IGOR
29-08-12, 21:53
זה השאלות פה מצחיקות ומטומטמות כל פעם מחדש. כל פעם מגיע איזה ילד fxp עצלן שאין לו כוח לחפש קצת מידע לבד אז הכי קל לשאול פה שאלה מפגרת כמו שלך. בסופו של דבר שאלה מפגרת=לתשובה מפגרת.

The phenomenon
29-08-12, 22:07
זה השאלות פה מצחיקות ומטומטמות כל פעם מחדש. כל פעם מגיע איזה ילד fxp עצלן שאין לו כוח לחפש קצת מידע לבד אז הכי קל לשאול פה שאלה מפגרת כמו שלך. בסופו של דבר שאלה מפגרת=לתשובה מפגרת.

אני לא יודע אם הבנתי אותך נכון, אבל אם אתה חושב שהתשובה מפגרת אולי תוכל לשפוך אור בנושא.

IGOR
29-08-12, 22:08
אני לא יודע אם הבנתי אותך נכון, אבל אם אתה חושב שהתשובה מפגרת אולי תוכל לשפוך אור בנושא.

לא התכוונתי לתשובה שלך. תעלה קצת למעלה..

The phenomenon
29-08-12, 22:10
לא התכוונתי לתשובה שלך. תעלה קצת למעלה..

אה. המשאבה. כן.

חרד מהחרדים
30-08-12, 08:35
חן חן על ההבהרה מר איגור נפיחון.
:wiggle:

shay_323
30-08-12, 15:00

ולא מספיק זה, הם שואלים גם בפורום השני את אותה שאלה.

חרד מהחרדים
30-08-12, 16:32
ולא מספיק זה, הם שואלים גם בפורום השני את אותה שאלה.

לפחות בפורום השני - קיבלתי תשובות לעניין. שכחת לציין את זה?

shay_323
30-08-12, 20:46
לפחות בפורום השני - קיבלתי תשובות לעניין. שכחת לציין את זה?

גם פה קיבלת. הנה התשובה:

כל פעם מגיע איזה ילד fxp עצלן שאין לו כוח לחפש קצת מידע לבד אז הכי קל לשאול פה שאלה מפגרת כמו שלך.

תחפש קצת מידע ותבין שאין כזאת.