PDA

צפה בגרסא המלאה : מוזר מאד. ירידה במסת שריר בשבוע? הגיוני?:s

dstyle
29-09-06, 12:06
טוב אז ככה, בדרך כלל אני מתאמן ככה: יום ראשון יד קדמית חזה, יום שני: מנוחה יום שלישי:כתפיים ורגליים יום רביעי : מנוחה יום חמישי: גב ויד אחורית יום שישי ושבת מנוחה.
ביום ראשון לא התאמנתי כי היה חג, אז התאמנתי ביום שני אבל לא הרגשתי טוב לאחר יום ארוך עם שיעור ספורט מעייף במיוחד (מדידות ארוכות ספרינטים וכוח בשיעור אחד ב40 מעלות חום- מעייף)
בקיצור התאמנתי רק על היד קדמית ואימון חלש במיוחד הייתי ממש עייף ולא יכלתי לעבוד אז הלכתי ולא עבדתי על חזה,יום שני שוב שיעור ספורט- ריצות וכו' יום שלישי אימון רגיל רביעי אין חמישי רגיל אז מה הבעיה פה? שמתי לב שבאופן רציני היד קדמית כשאני מבצע תנוחת דאבל בייספייס כמעט ולגמרי "נעלמה" וזה ממש מוזר כי אני מתאמן ארבעה חודשים ורואים כל שבוע תוצאות ופתאום זה! איך זה יכול להיות לעזאזל זה עדיין נשאר ככה אני לא מבין מה הולך לי ביד:s אני שומר על תזונה טובה רצינית ומסודרת כל יום אפילו לא בימי אימון.
אני יודע שזה נשמע דבילי אבל אני חייב עזרה ואגב, מה אתם חושבים על התכנית אימון?אני בן 15 עוד מעט...

Ori-Silver
29-09-06, 12:11
אם לא התאמנת כמו שצריך ועשית הרבה ריצות ולא הכנסת מספיק אוכל אז כנראה שירדת קצת

dstyle
29-09-06, 12:12
הגיוני , תודה =\

NightCrawler
29-09-06, 13:21
לא ממש הגיוני שתאבד מסת שריר נראית לעין תוך מספר ימים בודד...
אם זה רק שבוע, אז זה נשמע יותר כמו איבוד נפח עקב איבוד נוזלים או ריקון מאגרי גליקוגן (עקב האירובי + מחסור בתוספת פחמימות).

NIRAN
29-09-06, 13:22
איבוד נוזלים, לא בעיה להחזיר את זה פשוט תאכל טוב

dstyle
29-09-06, 15:18
אוקיי תודה רבה כולם

Gamerrrrr
29-09-06, 16:05
רגע אתה עושה יד קידמית לפני חזה??
:D :D :wacko:

Psychopath
29-09-06, 16:22
Dstyle

גם אני עשיתי פעם יד קדמית עם חזה .. עצה שלי תהפוך את זה ליד אחורית עם חזה תרגיש הרבה יותר טוב וגם זה אימון יותר חזק ועם מנוחה כמו שצריך

dstyle
29-09-06, 18:58
לא, אני עושה חזה לפני יד קדמית,פסיכופט תודה על העצה אני אתייעץ עם המדריך ואשקול את זה.