PDA

צפה בגרסא המלאה : המאמן בחדר כושר נגד ss... להקשיב לו?

alonnissan95
06-09-12, 01:56
לפני יומיים הלכתי לחודר כושר במטרה שיסבירו לי איך לעשות את התרגילים בתוכנית ss, עכשיו הביאו לי איזה מאמן וכששאלתי אותו על התוכנית, הוא לא ידע על מה אני מדבר בכלל, וכשהראתי לו את התרגילים שיש בתוכנית הוא אמר שהתוכנית לא טובה ונתן לי כל מיני תרגילים לעשות במכונות בעיקר...
קראתי בכל מיני מקומות על ss וכל התגובות והמאמרים על התוכנית מאוד שיכנעו אותי שזה תוכנית טובה וששווה לנסות אותה.
האם כדאי לי ללכת למאמן מקצועי יותר ולהתעקש שיעשה לי תוכנית ss? האם התוכנית מתאימה לי בכלל? אני בן 17, גובה 1.76 שוקל 70 ויש לי 12.6% שומן ולפני כשבועיים התחלתי ממש להקפיד על תזונה. אספתי כמה תפריטי מסה והתחלתי לאכול לפיהם. כדאי להתחיל ישר בss? או לעשות איזה תוכנית אימונים אחרת לפני?

מצטער על החפירה, ותודה רבה לכל העוזרים d:

alpha
06-09-12, 08:08
תקשיב לו אל תעשה ss

No_Troll
07-09-12, 17:48
כמו כל מאמן ממוצע שיוצא מוינגייט / שיאים.
אין כלל פלא שהוא לא ידע מה זה ss או לא אהב איך שהיא בנויה.
מעבר לזה שהוא לא יודע בכלל איך לבצע את הסווקאט, הדדליפט ואפילו את הבנץ' פרס.

עכשיו, אתה יכול להקשיב לו ולהעביר את הזמן בעבודה בתרגילי מכונות,
ומצד שני אתה יכול לקרוא את הספר של ריפ, לראות את הdvd וללמוד לבד לבצע את התרגילים. (רמז- אתה תבין לעשות סקוואט יותר טוב מאשר המאמן ילמד אותך)

haim15
17-09-12, 21:28
כמו כל מאמן ממוצע שיוצא מוינגייט / שיאים.
אין כלל פלא שהוא לא ידע מה זה ss או לא אהב איך שהיא בנויה.
מעבר לזה שהוא לא יודע בכלל איך לבצע את הסווקאט, הדדליפט ואפילו את הבנץ' פרס.

עכשיו, אתה יכול להקשיב לו ולהעביר את הזמן בעבודה בתרגילי מכונות,
ומצד שני אתה יכול לקרוא את הספר של ריפ, לראות את הdvd וללמוד לבד לבצע את התרגילים. (רמז- אתה תבין לעשות סקוואט יותר טוב מאשר המאמן ילמד אותך)

אל תכליל, אני מכיר מספר מאמנים שיצאו מוינגייט ושיאים, אומנם הם לא שמעו על ss אך כדיברתי איתם על התוכנית, הם תמכו ואף התלהבו מאוד... יש ויש.

SmokingSnake
19-09-12, 13:01
אני יצאתי מוינגייט, אבל לרוב האנשים לא אמליץ ss כי היא לא מתאימה לרובם, נכיר בעובדות שרק ללמד מישהו סקוואט ולגרום לו להתמיד בתרגיל זה מספיק קשה

בכל מקרה כל תכנית אימונים שתעשה, אם תעשה את 4 התרגילים הגדולים עם התקדמות במשקלים, התכנית טובה, אם במקום סקוואט תהיה לחיצת רגליים ובמקום פרס תהיה לחיצה בישיבה במכונה התכנית לא טובה

elnorv
01-10-12, 12:37
מורידים מעצמם את אחריות וסיכון מתרגילים האילו..

אלברט ברכה
01-10-12, 13:21
תקשיב לו אל תעשה ss

בואנה אחי אתה מקצוען על מלא!!!!!!!!!!

DaSpider
01-10-12, 13:26
רוב המדריכים בחדרי הכושר הם לא יותר מfaggot crew לקישוטי רקע.